Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

e in ori ce oras un NPC arena manager ceva de genu stiu dar nuj cum sa intru am fost la ghost hunting si a fost misto :)) 12 ghost capturate

tu vrei sa imi spui ca ai intrat in arena battle dar nu ai intrat la ghost ? :violent: :violent: :violent:

cumpara talismane de la grocery ^^

in arena nu stiu nici eu cum sa intru ...

Link to comment

da ms acu am vazut si eu pentru cei care nu stiu:

Untitled-17.jpg

Mda,sa nu va distrati prea mult Joymax va bagat 2 arena pe zi .

In CSRO sunt toate tipurile in fiecare zi si la fiecare poti sa alegi daca sa fie CTF sau PointBattle. In primele doua saptamani s-a abuzat la greu de Battle Arena,(unii intrau cu 7 charuri de lvl 1+main char)apoi s-a pus restrictie pe level.

Zx sa bagi niste poze sa vad situatia de pe aege la arena.

Link to comment

le pui pe bara de skile si dai in mobi cu iele =))

ce am zis eu si ce ai inteles tu.... :whistle:

Si oricum este de cacao, trebuie sa astept o ora dupa inregistrare. Astept acum la 10 sa vad Battle arena si dupa aceea cred ca revin la vechile obiceiuri :)

Link to comment

uite asa :

Arma

http://img822.imageshack.us/i/sro2010083021360443.jpg/

http://img831.imageshack.us/i/sro2010083021361456.jpg/

Cold

snow shield adept lvl 6 + passiva (pentru 1 skil nu pun poza

master lvl 55

Light

Speed Piercing Force lvl 3

Speed FULL + pasiva

master lvl 55

Fire

http://img716.imageshack.us/i/sro2010083021433951.jpg/

http://img26.imageshack.us/i/sro2010083021434377.jpg/

Char Stats

http://img810.imageshack.us/i/sro2010083021455097.jpg/

Mersi mult ^^ :tiphat:

vai ... uimitorul si mirobolantul deidara ..... omorat de `DOAR` un arcas ? 41k crt str char vs str char .. p.s. tabletele de str , le combini cu elemente si le faci stones dedi :D

Sigul tau imi aduce aminte de DBZ =))

ca sa va raspund celor interesati de un retard ca dedo si varul lui sa2r.....da si-au vandut charurile...dedo pentru ca....minune...si-a facut gagica :o ...si inca ce gagica....inca o dovada a faptului ca banii conteaza :)) ...el fiind max lvl of uglyness si ea fiind ceva gen miss

sa2r si-a vandut charul probabil pentru ca nu mai il are pe varul lui sa joace impreuna...ca saracul....nu prea vorbea cu nimeni

de jucat momentan nu mai joaca nici dedo nici sa2r......charul dedo a ajuns pe mainile lui _Kaishu_ ....prietenul lui gargier.....another noob

iar charul sa2r la EC_Council ...un baiat de treaba care stie sa invarta banii :)

sper ca v-am lamurit...in restul discutiilor nu ma bag...ca sunt numai aberatii :) bafta tuturor

Misto poveste.. Dar... Cine a intrebat ? Eu am urmatit 2008-2010 acum si nu am inteles cine a intrebat de playeri =) App. Council a dat bani pe sa2r?

Eram sigur c-o sa reactionezi , uite c-am dat edit , nici nu m-am uitat ce set era , puteai sa fii si dezbracat ca nu ma intereseaza.Inainte sa mi te adresezi cu "cre.....n" nici macar n-ai curaj sa pui tot cuvantul ca sa nu iei warn , mai du-te si mai fa-ti o semnatura in care esti super zmeu.Parca ziceai ca tu bati pe oricine , asta cum naiba te-a batut ?

A trebuit sa-mi dea pm pentru asta.Sa presupunem ca nu stiam ca la 10dg nu exista son , ci doar la 11dg unde toate itemele sunt 101.Sincer eu zic ca tu 'te ai' facut mai de 'kkt' decat mine pe forumul asta la cat de bine stii sa scri , nu vezi ca de mult nu mai esti bine venit pe aici ? Toti se iau de tine dar te faci ca nu vezi , pana si Sleya care iti era prieten s-a luat de tine , asta ce-ti spune ?

Si oricum , tu nu aveai son dar nici el => same shit asa ca taci din gura si gandeste inainte sa imi mai spui ceva.

Ultimul post pe tema asta ca deja s-a intrecut masura.

Poate esti respectat pe Csro Topic unde ai lvl 85-- , poate esti respectat alt undeva dar nu cred ca o sa ajungi tu la itemele / lvl lui Deidara =)

ON: In seara asta fac si eu 90 si maine GW =)) , sa speram ca o sa castigam..... Noi cu 2 party poate 2 jumate vs a 30-35 ''U''ameni ^^

GOD , MIKO DIN PVP POSTAT DE DSK ARE 110 FF + 6M SP :o?

Link to comment

Vreau sa imi bag niste silkuri si cand activez contu la paypal "Link and confirm my debit or credit card" apare eroare asta:We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card. Ma poate ajuta cineva?

Link to comment

dar ce poti face cu arena coin?

Le cumperi cu 1m bucata ca la noi pe server =)

#Edit: am citit toate posturile pe care nu am apucat sa le citesc si am ramas surprins ca multi care au postat azi a ca 41k dmg pe mine de la str la str bla bla uita un lucru 1 player daca e debufat ia un asemenea dmg cum Kazy mi a prins toate debufurile e normal sa ma imi dea un asemenea crt 41k daca nu ma credeti ca asa este faceti test si o sa vedeti ca asa este cum zic eu acu a si tipuc cu warloku tata ai warlok si habar nu ai ce face divizion?? .....

''-------*-------" Adevar graieste , am avut bower force si cand prindeam divison cel putin 38k critical [ aveam 98+7 =) ]

Aaaa , tot venin vorba de divison , de multe ori cand dadeam full debuff sau doar divison , respectiva tinta daca imi dadea skil de stunt prindeam rpd.. Oare o fi adevarat sau doar am prin eu prea multe :)) ?

http://img693.imageshack.us/img693/598/sro2010083119023661.jpg

azi am luat si eu primul meu kill la Neith...toata ziua ne-am batut cu hunterii ca sa putem merge la anubis si isis...am luat si 2 gold coins+1 silver azi....daca n-ar fi scoala am face la fel la fiecare inspectie

Gzzz ^^ , kidu cand vine din vacanta?

Link to comment

Le cumperi cu 1m bucata ca la noi pe server =)

''-------*-------" Adevar graieste , am avut bower force si cand prindeam divison cel putin 38k critical [ aveam 98+7 =) ]

Aaaa , tot venin vorba de divison , de multe ori cand dadeam full debuff sau doar divison , respectiva tinta daca imi dadea skil de stunt prindeam rpd.. Oare o fi adevarat sau doar am prin eu prea multe :)) ?

Gzzz ^^ , kidu cand vine din vacanta?

duminica asta sau luni-marti, nu stiu 100% sigur..

oricum gasca are net in camera de hotel, numa intra putin pe tibet sa ma frece la cap cu unicii lui cand eu doresc sa il fac 110 in share pt...si cam atata

Link to comment

mda am net o p*** ca is ca aia in reclama la cosmote cu antena.. ma plimb cu laptopu in brate in cautare de semnal..

ce lame e battle arena.. in ultimile 3 min am luat disconnect si nam primit nimic.. iar eventu ala cu ghost hunt e de toata jena.. sa inteleg ca trebuie sa iti umpli inventaru cu chesti dinalea doar ca sa poti sa dai in ghost? patetic...

Link to comment

Vreau sa imi bag niste silkuri si cand activez contu la paypal "Link and confirm my debit or credit card" apare eroare asta:We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card. Ma poate ajuta cineva?

Ma poate ajuta cineva?

Link to comment

battle arena mi se pare foarte reusit . ai luat dc... asta e . nu e eventul prost , ca ai luat tu dc....

mai schimba monotonia , te forteaza sa joci in share pt , si capture the flag si faza cu punctele .... guild `war` pt `war` job `war` ... ce mai vrei ? ziceati ca va e dor de job war .. na ... battle arena ... job war cu bonus la sfarsit. chiar mi se pare o idee foarte buna. si faza cu fantomele.... firma noua care colaboreaza ( sau detine sro acum , nu stiu) incearca sa reduca butii, sa ofere ( si fac si profit ) niste servere cu economii stabile, unde un sos de lvl 52 nu e 50m . si unde nu dai 8b pe un son staff. chiar parca mi se pare ca fac ceva foarte bun. si momentan , serverele sunt neasteptat de `easy to log in`.

Link to comment

macar aia e vestea buna ca maine de dim imi expira premiumu si planuiesc sa dau 2 failuri la +4 asta inseamnca ca o sa dau la + fara premium.. = vreo 10 dc intre timp :))

dar mie mi se pare aiurea pt ca la battle vs mobs credeam ca fiecare bate mobi din partea lui si dupaia ne batem intre noi.. astia stateau bateau mobi cat noi eram morti cand ieseam si toti odata ne faceau spawn kill.. si dupaia iara bateau mobs. noi cum sa mai facem?

noi aveam doar 1 pty ei erau vreo 10-13 cam asa dintre care 4 wizz farmau la ei.. restu veneau pe noi

Link to comment

macar aia e vestea buna ca maine de dim imi expira premiumu si planuiesc sa dau 2 failuri la +4 asta inseamnca ca o sa dau la + fara premium.. = vreo 10 dc intre timp :))

dar mie mi se pare aiurea pt ca la battle vs mobs credeam ca fiecare bate mobi din partea lui si dupaia ne batem intre noi.. astia stateau bateau mobi cat noi eram morti cand ieseam si toti odata ne faceau spawn kill.. si dupaia iara bateau mobs. noi cum sa mai facem?

noi aveam doar 1 pty ei erau vreo 10-13 cam asa dintre care 4 wizz farmau la ei.. restu veneau pe noi

naspa cand nu pici cu domi in team xD

Link to comment

am inteles k la eventul cu ghost poti primi garb pet Ghost (gelatina dinaia zburatoare =)) )

si ultima reusita :D

SRO20100901161305_34.jpg

scuze dar nu mai era butonul edit :P

dupa cum ziceam poti castiga ghost grabpet :Pcare tinedoar 3 zile :D

SRO20100901210158_12.jpg

prima data cand castiga echipa mea :D si din prima mio dat grabpet-u:D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...