Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Saluatre!Sunt nou pe aici si in silkroad!Am o problema!Astept vreo 3 ore sa se conecteze iar dupa 3 ore mi se inchide bruc silkroad!De ce se intampla asta?Dupa ce ca trebuie sa astept atatea ore mai mi se si inchide dupa cateva ore1Va rog sa ma ajutati!Va multumesc!

Link to comment

si ce ar trebui sa fac??va rog mult sa ma ajutati ca vreau din tot sufletul sal joc !!

1. Cred ca vrei sa joci pe rome...

2. Intra in joc si dai sa intre....

3. Pleci p'afara vreo 3-10 ore si cand te intorci in majoritatea cazurilor esti on !

4. Daca ai peste 18 ani , intrii pe www.silkroadonline.net , te loghezi , dai ITEM MALL , BUY SILK , le cumperi cu cardu , dupa in maxim 10 min ele iti intra pe cont , cand esti in joc apesi F10 si dupaia YES , si iti cumperi PREMIUM cu 150 SILK si poti intra de atunci in 27 de zile cand vrei tu !

Link to comment

1. Cred ca vrei sa joci pe rome...

2. Intra in joc si dai sa intre....

3. Pleci p'afara vreo 3-10 ore si cand te intorci in majoritatea cazurilor esti on !

4. Daca ai peste 18 ani , intrii pe www.silkroadonline.net , te loghezi , dai ITEM MALL , BUY SILK , le cumperi cu cardu , dupa in maxim 10 min ele iti intra pe cont , cand esti in joc apesi F10 si dupaia YES , si iti cumperi PREMIUM cu 150 SILK si poti intra de atunci in 27 de zile cand vrei tu !

El nu poate sa treaca de pasul 3 pentru ca inainte sa ajunga la 3 ore i se inchide jocul. Asta e problema lui (ciudata, pot sa zic :-?).

Link to comment

poi am stat 7 ore afara si inca nu a intrat!inca se conecteaza!deci cred ca are ceva de numi intra sami fac caracter!mai astept 2 ore daca nici in 2 ore in total vreo 9 ore nu intra inseamna ca are ceva!ppot sai fac ceva care sa ma conecteze mai repede?

si de ce sa joc pe rome?va rog mult sa ma ajutati!

Link to comment

poi am stat 7 ore afara si inca nu a intrat!inca se conecteaza!deci cred ca are ceva de numi intra sami fac caracter!mai astept 2 ore daca nici in 2 ore in total vreo 9 ore nu intra inseamna ca are ceva!ppot sai fac ceva care sa ma conecteze mai repede?

si de ce sa joc pe rome?va rog mult sa ma ajutati!

ca sa-ti explic scurt...nu...jocul nu are absolut nimic...asa e viata in silkroad..poti sta si 2 zile fara sa te conectezi...tine de noroc...

jocul asta e plin de boti(programe care joaca pentru playeri) si goldboti(cam acelasi lucru doar ca astia sunt mult mai multi,ruleaza fara sa afecteze cpu-ul*clientless* si sunt pusi sa adune gold care se vinde pe $)....asa ca singura cale prin care te poti conecta din prima este sa cumperi din item mall premium silver/gold/plus pe bani reali...15$ parca maxim...asa ca daca nu vrei sa cotizezi cu bani reali...renunta la jocul asta..nu vei face nimic decat sa-ti faci nervi si sa-ti pierzi timpul.

Link to comment

@thebestcip Sau apuca-te de un alt sro.Privat(swsro,zszc,sjsro) sau Oficial(Csro,Rsro,Vsro etc..).

Ti-a zis "cred ca vrei sa joci pe Rome" ,fiindca Rome e unul dintre cele mai pline servere(Cred).

Edit: La toti se conecteaza greu ma..Depinde si de noroc!!.Uita'te la Publicitate si o sa gasesti servere private(Si alea-s foarte pline).Ti-as recomanda cSRO sau rSRO.(Astea doua fiind oficiale!)

Edited by NukeR_MaN
Link to comment

cauta sectiunea publicitate pe forum...si ai acolo tot ce ai nevoie...threadurile pentru swsro si zszc...nu iti recomand sjsro...nu mai joaca niciun roman acolo din cate am inteles...si toti cei care baga bani sunt full sun(cele mai tari iteme) +10...asa ca din nou...ti-ai face doar nervi ....succes.

Link to comment
Guest StopTheAbuse

guys?:D va rog eu imi trimiteti si mie 2-3 $ pe paypal ?:D va rog multttttttttt orice donatie este binevenita :D

Link to comment
Guest Jayceon_Rollson

Silkroad...e praf de un timp, acuma 3,4 ani puteai intra.

Pe astia de la Joymax ii doare undeva - Au bagat la BOTI in prostie, nu mai poate intra lumea omfg.

Ma apuc de C-sro

Link to comment

Silkroad...e praf de un timp, acuma 3,4 ani puteai intra.

Pe astia de la Joymax ii doare undeva - Au bagat la BOTI in prostie, nu mai poate intra lumea omfg.

Ma apuc de C-sro

cand spui Silkroad e praf te referi la tot jocu poate vrei sa spui ISRO e praf e o mica mare diferenta intre cea ce vrei sa spui tu prin postu tau

Link to comment

eu nu inteleg dc tineti atat de mult la interfata?

e tot LM forum,topicul Silkroad...

e nu neaparat....dar e mai nasoala ca cea veche....si pe deasupra mai sunt si reclamele f***te....apropo se va intampla cu biletele de la CampMondial???

Link to comment

http://img268.imageshack.us/img268/4509/75217125.jpg

+7

http://img155.imageshack.us/img155/3951/11543135.jpg

si boo :))

http://img197.imageshack.us/img197/2185/29829889.jpg

http://img19.imageshack.us/img19/9378/59384809.jpg

am crezut ca iau un adv B :)))

ouch`si`yo`am`spart`staff+6``de85.....pentru`advanced....si...boom.....5pietre.si.elemente

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...