Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

hmm baieti am nevoie de putin ajutor.. am inteles ca sunt questuri care le faci repede si care dau multe sp in job temple.. eu am facut 105 si acuma sunt in temple.. care sunt questurile alea?

te duci in templu acolo sunt 2 NPC-uri de la primul ai 5 questuri ...sa omori 100 de mobi,sa iti cada 50 de chestii, sa iti cada 100 de chestii si mai este un NPC la sanctum of immortality unde iti da alte 6 questuri tot in stilul primului NPC dar putin mai complicate SP-uri da la fel da mai multa experienta

Link to comment
Guest StopTheAbuse

http://img268.imageshack.us/i/sro2010062117452596.jpg/

http://img52.imageshack.us/i/sro2010062200025519.jpg/

Story: eu aveam staffu 101+9 magical-61%, ar-61%, reinforce 61% FB (cu advanced) ... si se tot ruga unu de mine sa imi dea la schimb un staff 101+8 magical-80%, ar-61%, reinforce-80% FB (cu advanced) , 200m gold si un necklace 101+5 clean ... am acceptat si am dat + la staff :D si... a iesit xD 2nd staff +9 :D

Link to comment

Story: eu aveam staffu 101+9 magical-61%, ar-61%, reinforce 61% FB (cu advanced) ... si se tot ruga unu de mine sa imi dea la schimb un staff 101+8 magical-80%, ar-61%, reinforce-80% FB (cu advanced) , 200m gold si un necklace 101+5 clean ... am acceptat si am dat + la staff :D si... a iesit xD 2nd staff +9 :D

frumos :) gzz ! & GL la lv :P

Link to comment

http://img268.imageshack.us/i/sro2010062117452596.jpg/

http://img52.imageshack.us/i/sro2010062200025519.jpg/

Story: eu aveam staffu 101+9 magical-61%, ar-61%, reinforce 61% FB (cu advanced) ... si se tot ruga unu de mine sa imi dea la schimb un staff 101+8 magical-80%, ar-61%, reinforce-80% FB (cu advanced) , 200m gold si un necklace 101+5 clean ... am acceptat si am dat + la staff :D si... a iesit xD 2nd staff +9 :D

omg^^ ce noroc ai ^^ pacat ca nu esti pe Athens ma ajutai si pe mine :))

WTS acount lvl 62 Rogue Cleric Athens 550k sp peste 550k aproape de 600k fara e-mail daca va stiu mai bine de pe forum va pot da eu primul datele :D pm

multumesc anticipat^^ :D

Link to comment

hmm se pare ca gaymax mi-a luat si unici de dupa inspectie.. la noi doar tg era aparuta de dupa inspectie.. am lasat charu la oasis.. la isy am facut turu de 2 ori.. si cand am luato inspre taklamakan vad Isyutaru has appeared in Karakoram.. era la dark cave.. dar cu un wizz nova pe ea..

Link to comment

baieti am si eu cateva intrebari:

1)care nuker e mai bun p spear sau s/s

2)care e diferenta dintre nuker p spear si nuker p s/s

3)care e cel mai bun build la nuker p spear(dak poate imi da poze cu skilurile care care pot da up.adica care sunt necesare)

4)carfe e cel mai bun build la nuker p s/s(idem 3)

Edited by TeG_EOS
Link to comment

baieti am si eu cateva intrebari:

1)care nuker e mai bun p spear sau s/s

2)care e diferenta dintre nuker p spear si nuker p s/s

3)care e cel mai bun build la nuker p spear(dak poate imi da poze cu skilurile care care pot da up.adica care sunt necesare)

4)carfe e cel mai bun build la nuker p s/s(idem 3)

Bun eu am nuker pure INT cu urmatoarea combinatie de masters : Fire 110 (momentan 108) Bicheon 110 (105 momentan) light 55 cold 55

Ca skilluri am ultimele 2 nukuri de la fire plus toate buffurile si pasivele de la bicheon chainurile + staburile max si iron wall-ul + pasiva restul sunt ridicate pe undeva pe la lvl 70-80 pentru ca le folosesc doar in grind, la Cold am doar pasiva + snow shield-ul si de la light bufful de magical dmg pasiva speed 57% si bufful de parry

Link to comment

Salut baieti... Vreau sa donez un char pe Server Xian ... Are lvl 83 Wizz/bard .... 3 costume , 1 pet drop mort :)) , caine ... vreo 600k gold ... .pt mai multe detali pm . :) SERVER XIAN !!!! De preferat sa il dau .. pentru cei care deja joaca pe Xian . Sa stiu ca are un viitor frumos :whistle:

Link to comment

ti-am dat pm sau cel putin am incercat.Ei bine baietii mai vechi pot confirma ca de cand ma stiu am jucat pe xian(ma rog...de la lv cap 80 cu skills de lv 70 :)) )Bine joc si in continuare...dar nu mai am decat un warrior/cleric lv 54..asa ca ti-as ramane dator daca mi l-ai putea dona mie si stai linistit...i will make sure he will be pure ownage :P Astept un raspuns pe pm.Multumesc.

Link to comment

ti-am dat pm sau cel putin am incercat.Ei bine baietii mai vechi pot confirma ca de cand ma stiu am jucat pe xian(ma rog...de la lv cap 80 cu skills de lv 70 :)) )Bine joc si in continuare...dar nu mai am decat un warrior/cleric lv 54..asa ca ti-as ramane dator daca mi l-ai putea dona mie si stai linistit...i will make sure he will be pure ownage :P Astept un raspuns pe pm.Multumesc.

Charu sa dat din pacate ... Poti sa vorbesti cu DreamFighteR , el a luat charu ca sa ``vaneze`` niste Unique si dupaia ti-l poate da tie. TIne legatura cu el . Bafta :)

ti-am dat pm sau cel putin am incercat.Ei bine baietii mai vechi pot confirma ca de cand ma stiu am jucat pe xian(ma rog...de la lv cap 80 cu skills de lv 70 :)) )Bine joc si in continuare...dar nu mai am decat un warrior/cleric lv 54..asa ca ti-as ramane dator daca mi l-ai putea dona mie si stai linistit...i will make sure he will be pure ownage :P Astept un raspuns pe pm.Multumesc.

Charu sa dat din pacate ... Poti sa vorbesti cu DreamFighteR , el a luat charu ca sa ``vaneze`` niste Unique si dupaia ti-l poate da tie. TIne legatura cu el . Bafta :)

ti-am dat pm sau cel putin am incercat.Ei bine baietii mai vechi pot confirma ca de cand ma stiu am jucat pe xian(ma rog...de la lv cap 80 cu skills de lv 70 :)) )Bine joc si in continuare...dar nu mai am decat un warrior/cleric lv 54..asa ca ti-as ramane dator daca mi l-ai putea dona mie si stai linistit...i will make sure he will be pure ownage :P Astept un raspuns pe pm.Multumesc.

Charu sa dat din pacate ... Poti sa vorbesti cu DreamFighteR , el a luat charu ca sa ``vaneze`` niste Unique si dupaia ti-l poate da tie. TIne legatura cu el . Bafta :)

Link to comment

Salut baieti... Vreau sa donez un char pe Server Xian ... Are lvl 83 Wizz/bard .... 3 costume , 1 pet drop mort :)) , caine ... vreo 600k gold ... .pt mai multe detali pm . :) SERVER XIAN !!!! De preferat sa il dau .. pentru cei care deja joaca pe Xian . Sa stiu ca are un viitor frumos :whistle:

nu joc pe xian dar am experienta.Tocmai mi-a fost banat caracterul si chiar tanjesc de un char 80+ pentru "vanatoare si job" poate chiar si level...stii tu...fun:) iti voi da un msg prv:)

Link to comment

nu joc pe xian dar am experienta.Tocmai mi-a fost banat caracterul si chiar tanjesc de un char 80+ pentru "vanatoare si job" poate chiar si level...stii tu...fun:) iti voi da un msg prv:)

mda de aia ai luat ban ? ca ai experienta la botting? :crazy:

Link to comment

mda de aia ai luat ban ? ca ai experienta la botting? :crazy:

1.daca nu te intereseaza si nu ai nimic cu omul nu stiu dece trebuie sa comentezi

2. vreau sa te vad pe tine ce lvl faci fara bot.........cel putin eu daca nu as avea bot nu as mai juca silk . cand erea maxim 8 Dg atunci mai merge si fara bot dar de la 90 + unde fac vreo 1%/h in unele cazuri nici atata nu cred ca ar face prea mult 101+ fara bot........daca a fost ghinionis sa-l prinda pe el....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...