Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Heuksal/fire/cold cu garment rocks ;)

foarte bun buildu dar este foarte bun pentru pvp ...rezisti de rupi la 1 vs 1 si chiar mai multi vs tu.. :))

pt glavier ....cel mai bun build(pt lvl)

WRONG .... cel mia bun build pt lvl la glavier este cu light... heuk /fire /light/cold light mai mare decat cold..pt 110 nuestiu exzact cum si ce ca m-am lassat dar la 100 cap era huek100 fire 100 light 80 cold 20.... na..

pt pvp huek /fire / cold sau pentru 1 vs 1.. da nu prea se mai merita acuma huek/fire/force da prea mai functioneste contra euro :P :crazy:

:tiphat:

Link to comment

foarte bun buildu dar este foarte bun pentru pvp ...rezisti de rupi la 1 vs 1 si chiar mai multi vs tu.. :))

WRONG .... cel mia bun build pt lvl la glavier este cu light... heuk /fire /light/cold light mai mare decat cold..pt 110 nuestiu exzact cum si ce ca m-am lassat dar la 100 cap era huek100 fire 100 light 80 cold 20.... na..

pt pvp huek /fire / cold sau pentru 1 vs 1.. da nu prea se mai merita acuma huek/fire/force da prea mai functioneste contra euro :P :crazy:

:tiphat:

ms ...iti sunt dator cu o bere :P sau un suc :P

si p set:( ....scz ca put aja multe intrebari ..dar primadata cand imi fac un caracter d l 0 (chinez) si full str?

Link to comment

Salutare.

Am si eu o intrebare : cei care sunteti clerici si folositi sroking, va merg bine buffurile in euro party ?

Sunt ceva probleme ? sau totul e ok ?

Eu sunt bard si merg buffurile in afara de dancing care nu e bagat pe lista de buffuri. Am un prieten care este cleric si ar vrea sa stie daca totul merge ok.

Va mulumesc si bafta la level si dropuri . :tiphat:

Link to comment

EPIC FAIL =))

[18:51:53] (General)I_The_Wizz_I: PT PLEASE

[19:07:01] (General)I_The_Wizz_I: iam have farming 9 gaps guild pleaseeeeeeeee

[19:10:31] (General)I_The_Wizz_I: pt please

[19:10:46] (General)I_The_Wizz_I: f.ck all

[19:10:51] (General)GaNja_: fck u

[19:11:00] (General)I_The_Wizz_I: thx

[19:11:03] (General)EviL_TwiNeS: fck u n00b

[19:11:05] (General)I_The_Wizz_I: thx

[19:11:07] (General)I_The_Wizz_I: ty

[19:11:12] (General)EviL_TwiNeS: np

[19:11:19] (General)EviL_TwiNeS: n00b

[19:11:22] (General)I_The_Wizz_I: thx

[19:11:23] (General)I_The_Wizz_I: iam noob

[19:11:30] (General)EviL_TwiNeS: u fck no all

[19:11:37] (General)I_The_Wizz_I: F.ck iam

[19:11:44] (General)I_The_Wizz_I: xDDDDDDD

[19:11:48] (General)EviL_TwiNeS: oh

[19:11:48] (General)I_The_Wizz_I: Iam Noob!"

[19:11:53] (General)EviL_TwiNeS: oh

[19:11:57] (General)EviL_TwiNeS: yes

[19:12:01] (General)I_The_Wizz_I: Yeah

[19:12:12] (General)I_The_Wizz_I: Iam Fck Noob

[19:12:14] (General)EviL_TwiNeS: bb i afk

Link to comment

[18:50:15] * Alchemy success! Plus: 3

[18:50:22] * Alchemy success! Plus: 4

[18:50:28] * Alchemy success! Plus: 5

[18:50:45] * Alchemy success! Plus: 1

[18:52:05] * Alchemy success! Plus: 2

[18:52:11] * Alchemy success! Plus: 3

[18:52:19] * Alchemy success! Plus: 4

[18:52:26] * Alchemy success! Plus: 5

2 min am fost la wc =)) se vede rezultatul :)))

Link to comment

am vazut ca sunt advance elixirs 12 dg , asta inseamna ca va fii un viitor set la 12 sox...din kte am citit set la 12 dg este numai cel dropat de la rock sau ceva de genu...din unici la asta ma refer... sau?

nu neaparat k va fi un viitor set ...acele 12 dg se pot baga pe iteme de 11 .. ideea este k elixirul mare intra pe iteme mici :P deci dc ai 11 dg elixir il poti baga si pe item de 1 dg :P

din rock cade son special parca sau son normal

din roc cade SUN ...si da sunt spcial items adik k cele din alexandria pe care le poti lua cu coins.... son exista doat la 11 dg :P

Link to comment

o_O? sa inteleg ca esti back in sroo :D wb dude

:)

merci ... te simti bine cand vezi ca lumea te mai tine minte, chiar daca nu ai mai activat ceva vreme pe forum ... sunt back in SRO inca de cand s-a dat drumul la cap 110 ... am urmarit forumul.. nu m-am exprimat pentru ca nu mi-a placut de multe ori ce vad pe aici ... certuri aiurea ... ambitii nelalocul lor s.a.m.d. Imi sti stilul: vorbesc doar cand am ceva de spus ...

respect . :tiphat:

Link to comment

nice to see old ppl back to the game...

welcome back Birchoff si...darthy ca am observat ca si el parca s-a intors :-?

majoritatea playerilor vechi revin la 11D in sro....sa speram ca isi v-a reveni din plictiseala in care a fost afundat acest joc :)

pentru cunoscatori...pana si anna s-a intors la sro...aka Saraesa/Hun_Banya/Nyu...sau ce alte chars mai avea ea :)

Multa bafta baieti...ca fete nu prea exista pe aici :))

eu mai am 75% si fac 110 :) dupa...un mic gap 4 farm si aia e...

Link to comment

:)

merci ... te simti bine cand vezi ca lumea te mai tine minte, chiar daca nu ai mai activat ceva vreme pe forum ... sunt back in SRO inca de cand s-a dat drumul la cap 110 ... am urmarit forumul.. nu m-am exprimat pentru ca nu mi-a placut de multe ori ce vad pe aici ... certuri aiurea ... ambitii nelalocul lor s.a.m.d. Imi sti stilul: vorbesc doar cand am ceva de spus ...

respect . :tiphat:

Bun venit inapoi , poate nu am vorbit eu cu tine mult , chiar deloc , dar ma bucur ca esti inapoi ! :tiphat: '

ON : http://img28.imageshack.us/f/sro2010060621504188.jpg/ am facut si 72 :nanana:

Link to comment

wOw ... ai facut rapid :cool2:

Edit// ieri am facut un trade cu unu de lvl 32 de 5* era trade`u si mi`a bagat in inventar la gold 100k in plus , si acolo la job la nenea ala cand dau "Receive This Week Outcome" ceva de genu imi arata doar 72k . Cum se ia acolo ? adica trebuie sa faci sa ai mai multi :-??

Link to comment

saltare la toti

as vrea sa va cer o opinie

ce sa aleg intre:

-rogue/warlock

-warrior/warlock

-rogue/cleric

-warrior/cleric

Nu imi pasa cate sp am nevoie, pentru ca farmez 2 mil jum

Si vreau char pentru unici si pvp, pentru ca pentru lvl am wizz/cleric 100 care o sa ajunga 110 imediat si mai am si boweru de 105 care e aproape 106

Link to comment

saltare la toti

as vrea sa va cer o opinie

ce sa aleg intre:

-rogue/warlock

-warrior/warlock

-rogue/cleric

-warrior/cleric

Nu imi pasa cate sp am nevoie, pentru ca farmez 2 mil jum

Si vreau char pentru unici si pvp, pentru ca pentru lvl am wizz/cleric 100 care o sa ajunga 110 imediat si mai am si boweru de 105 care e aproape 106

Salut eu personal am avut Rogue lvl 100 FF acum am unul de lvl 81 ^^

Rogue/Warlock sau Warrior/Warlock nu te ajuta cu nimik Warlock deloc la lvl^^

eu te sfatuiesc sa iti faci clasicul Rogue/Cleric ai si Dmg ai si defens daca ai un shield cu br bun un set +4+5 bun poti sta cu clericul in mana sa iti dai healling pana se plictiseste ala sa dea in tine :) :D si la unici nu te pot face de cat wizz si nukerul acum depinde de fiecare^^ :D

Link to comment

saltare la toti

as vrea sa va cer o opinie

ce sa aleg intre:

-rogue/warlock

-warrior/warlock

-rogue/cleric

-warrior/cleric

Nu imi pasa cate sp am nevoie, pentru ca farmez 2 mil jum

Si vreau char pentru unici si pvp, pentru ca pentru lvl am wizz/cleric 100 care o sa ajunga 110 imediat si mai am si boweru de 105 care e aproape 106

wakakka ! si tu psycho :P cati mai sunteti din umbra si nu ziceti nimic :D

wb in forums dude!

eu as alege rouge/cleric pentru ca e perfect si pt uniques si pt pvp

am avut 104 rouge/bard pt uniques dar si asa rupeam in pvp..

so rouge/cleric FTW!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...