Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Sau cel mai laudaros.

1. nu am timp sa ma cert cu tine...deci nu iti mai voi raspunde

2. Sleya nu se lauda isi arata reusitele sale in SilkRoad Online.... de aceea este facut acest topic^^

3. daca nu mai joci silkroad sau nu mai ai nici o legatura cu acest jok nu ai ce cauta pe aici...

4. te plateste cineva sa vi pe acest topic sa te bagi in seama? atat timp cat nu joci nu ai ce cauta..

5. laso balta.....cand o sa faci si u +7 si +8 ^^ intr-o singura saptamana sa-mi dai si mie un pm sa ma las de silk road.... nu are rost sa iti mai raspund la replicile tale... acum am stat si am citi ce aberezi u pe aici....... te poti apuca usor de CS sau de Mario ;)

Link to comment

@tzu mi se pare mie sau ai luat suspend^^?

si care e problema cu gz.. forumul este pentru topicul de silkroad pentru a ne posta reusitele.. fiecare face ce ii place eu omor unici sleya face alchimie.. daca tu faci la fel oo bv posteaza si tu , sunt sigur ca vei fi idolul meu..

sincer acum tot timpu te-ai luat de cei care isi postau reusitele.. pt mine cu vids pt sleya cu +.. daca tu esti mai modest nu trebuie sa sari la gatul tuturor

in al 2-lea rand toti aveti prejudecati cu varsta.. e normal cei mai multi au avut deja experiente dinastea.. si eu stiu pe unu de varsta mea care tot timpu ma enerveaza cerandu-mi plvl ,gold etc , da il admir pe alex pentru ca reuseste sa faca itemele la +7 ,8 chiar si 9 .. recunosc pe mine nu m-ar tine coaiele sa dau +8 la singuru staff pe care il am :P

si te rog chiar azi vorbeam cu cativa colegi din guilda despre situatia israelului.. mai nou prin tot sro fiecare turk are la grant name FCK ISRAEL si toata ziua globale.. e un joc online,virtual si acesta e un topic pentru jocul ala si se rezuma strict la joc nu vad ce te doare pe tine daca eu sunt "un nerd ce-si pierde zilele pe net." e problema mea si mio rezolv nu vad de ce te intereseaza pe tine .. dar in fine sunt sigur ca ai fost "bine" intentionat.

Link to comment

Hate me Tzu Hate me please !!!

intru de 2 ori pe saptamana pe forum si postez si eu 1-2 prints si vii tu sa comentezi repede...altceva mai bun de facut nu ai?

acum serios...de cand te stiu pe acest forum...95% ai fost numai offtopic in aceasta sectiune,te crezi un fel de Mr. Muscolo(instalatorul gel) pe aici...asta e....noi suntem niste booteri infecti si tu esti un legit convins care nu a rezistat in acest joc si probabil ca nici prieteni nu si-a facut,deci nu inteleg ce mai cauti in sectiunea de sro daca esti total pe dinafara.

Gratz tuturor pentru reusite :tiphat:

bre ma intreb tu ce n-ai set ful son sau macar o suma de vro 2-3B gold? ca la cate sonuri ai dropat imi e imposibil sa imi imaginez cum ai decat 80kk gold :))) si nici un son pe tine :P app http://www.rev6.com/player/Hercules/NgE.html deja so apucat de special set :))

Link to comment

Ca sa te lamuresc.

Tocmai pentru ca am alte lucruri de facut, nu imi bat capul cu tine sau cu oricine se da zmeu pe forumul asta. Uite, spre exemplu, tot respectul din lume pt Koila. Da frate, se vede ca are o varsta si realizeaza (probabil singurul de pe aici) ca realizarile adevarate le ai in viata reala.

Nu am zis ca esti un botter infect (asta ai dedus tu) si nici nu am mentionat ca sunt legit.

Nu poti sa vorbesti in numele meu, sa spui ca am renuntat sau nu, cand tu habar nu ai ce nume am in joc sau daca joc silkroad.

Prieteni? Un prieten nu este un caracter virtual controlat de cine stie ce obsedat sexual sau doar un nerd ce-si pierde zilele pe net.

Prieteni am in viata reala mai multi decat capacitatea totala a serverului pe care joci.

Iteme +7 am facut zeci (nu exagerez si nu am nevoie de aprobarea voastra - ce e drept, nu am postat, nu tre sa credeti) dar asta nu ma obliga sa postez pentru a primi un "gz" din partea unor pusti de max 15 ani (vezi dare2dream).

Nu am nimic personal cu tine, ca de altfel cu nimeni de pe forumul asta. Nu va cunosc, nu o sa va judec. Sunt ironic si sarcastic - well that's me. Pana si BadFist ma amuza de fiecare data si bag mana in foc ca in real life e un om de nota 10.

Daca realizarile tale constau in iteme pe silkroad si o gramada de pusti ce te aclama pentru un +7, asta esti tu.Nu te poate schimba nimeni.

Ce m-a ofensat este ca sariti toti ca din foc doar pentru ca am zis ca "esti mai laudaros" .

Wow. That's something.

Salut, după părerea mea dacă totuşi nu ai timp să-ţi pierzi timpul cu tot felul de "zmei" şi nu stai să vezi cine realizează şi cine nu atunci nu mai generaliza şi stai pe locul tău, cred că am realizat în viaţa asta cât nu o sa realizezi tu până cand vei ajunge la bătrâneţe şi asta nu înseamnă că nu mai am de învăţat, toţi avem de învăţat chiar dacă totuşi suntem experimentaţi în viaţa asta sau în orice domeniu, dar să vi tu să ne spui nouă ce şi cum stă treaba nu e deloc plăcut, iar în mod respectuos te rog mai bine să taci şi să ne laşi în pace, sunt alte multe forum-uri la care te poţi certa cu alţii şi să le spui zmei, ce au realizat în viaţă, joc, şi multe alte lucruri, dar nu aici !

Link to comment

Ca sa te lamuresc.

Tocmai pentru ca am alte lucruri de facut, nu imi bat capul cu tine sau cu oricine se da zmeu pe forumul asta. Uite, spre exemplu, tot respectul din lume pt Koila. Da frate, se vede ca are o varsta si realizeaza (probabil singurul de pe aici) ca realizarile adevarate le ai in viata reala.

Nu am zis ca esti un botter infect (asta ai dedus tu) si nici nu am mentionat ca sunt legit.

Nu poti sa vorbesti in numele meu, sa spui ca am renuntat sau nu, cand tu habar nu ai ce nume am in joc sau daca joc silkroad.

Prieteni? Un prieten nu este un caracter virtual controlat de cine stie ce obsedat sexual sau doar un nerd ce-si pierde zilele pe net.

Prieteni am in viata reala mai multi decat capacitatea totala a serverului pe care joci.

Iteme +7 am facut zeci (nu exagerez si nu am nevoie de aprobarea voastra - ce e drept, nu am postat, nu tre sa credeti) dar asta nu ma obliga sa postez pentru a primi un "gz" din partea unor pusti de max 15 ani (vezi dare2dream).

Nu am nimic personal cu tine, ca de altfel cu nimeni de pe forumul asta. Nu va cunosc, nu o sa va judec. Sunt ironic si sarcastic - well that's me. Pana si BadFist ma amuza de fiecare data si bag mana in foc ca in real life e un om de nota 10.

Daca realizarile tale constau in iteme pe silkroad si o gramada de pusti ce te aclama pentru un +7, asta esti tu.Nu te poate schimba nimeni.

Ce m-a ofensat este ca sariti toti ca din foc doar pentru ca am zis ca "esti mai laudaros" .

Wow. That's something.

nu m-am laudat si nici nu consider ca niste iteme in silkroad si niste gz sunt o realizare :) pur si simplu postez si eu niste chestii care tin de silkroad si de putin noroc in acest joc....niste mici realizari intr-un joc virtual sa zicem asa ca sa te simti si tu bine

realizari in viata reala am destule...nu trebuie sa ma laud cu ele aici...are cine sa ma felicite pentru ele...nu trebuie sa iti povestesc tie un necunoscut...caruia nici nu i-ar pasa :-?? nu crezi?

da....eu am prieteni in acest joc...adica persoane care le-am cunoscut in silkroad si cu care imi petrec timpul liber si week-end-urile/concediile in viata reala...pentru ca sunt persoane foarte de treaba si cu capul pe umeri...daca tu ai gasit numai obsedati sexuali in acest joc...e problema ta...eu am cunoscut destule persoane cu care sunt mandru ca am avut ocazia sa stau la aceeasi masa si sa port o discutie

ai prieteni in viata reala mai multi decat capacitatea totala a serverului pe care joc?frumoasa comparatie :)) i lol'ed....dar totusi ma indoiesc ca poti avea peste 3500 de prieteni in viata reala....totusi...prieten nu se poate numi orice cunostinta...un prieten inseamna ceva mai mult...presupun ca stii si tu "definitia" ca esti baiat destept

in fine...nu imi place sa ma cert cu cineva din niste prostii...intradevar...your a funny guy...sometimes...dar poate ca dupa o zi intreaga de munca eu si alte persoane nu avem chef de "sarcasmul" tau :)

multa bafta :tiphat:

@ciupilan...pai bre...in putinul timp pe care il am pentru sro...imi place sa joc la "ruleta" aka alchemy....acolo se duce tot goldul pe care il produc :)

Link to comment
Guest TzuYooshi

nu m-am laudat si nici nu consider ca niste iteme in silkroad si niste gz sunt o realizare :) pur si simplu postez si eu niste chestii care tin de silkroad si de putin noroc in acest joc....niste mici realizari intr-un joc virtual sa zicem asa ca sa te simti si tu bine

realizari in viata reala am destule...nu trebuie sa ma laud cu ele aici...are cine sa ma felicite pentru ele...nu trebuie sa iti povestesc tie un necunoscut...caruia nici nu i-ar pasa :-?? nu crezi?

da....eu am prieteni in acest joc...adica persoane care le-am cunoscut in silkroad si cu care imi petrec timpul liber si week-end-urile/concediile in viata reala...pentru ca sunt persoane foarte de treaba si cu capul pe umeri...daca tu ai gasit numai obsedati sexuali in acest joc...e problema ta...eu am cunoscut destule persoane cu care sunt mandru ca am avut ocazia sa stau la aceeasi masa si sa port o discutie

ai prieteni in viata reala mai multi decat capacitatea totala a serverului pe care joc?frumoasa comparatie :)) i lol'ed....dar totusi ma indoiesc ca poti avea peste 3500 de prieteni in viata reala....totusi...prieten nu se poate numi orice cunostinta...un prieten inseamna ceva mai mult...presupun ca stii si tu "definitia" ca esti baiat destept

in fine...nu imi place sa ma cert cu cineva din niste prostii...intradevar...your a funny guy...sometimes...dar poate ca dupa o zi intreaga de munca eu si alte persoane nu avem chef de "sarcasmul" tau :)

multa bafta :tiphat:

@ciupilan...pai bre...in putinul timp pe care il am pentru sro...imi place sa joc la "ruleta" aka alchemy....acolo se duce tot goldul pe care il produc :)

Intr-un final ai inteles ca mesajele mele nu sunt "rele", poate sarcastice, dar niciodata spuse cu rautate. Pt ca ai fost in stare sa imi dai un raspuns matur, nu o sa te mai deranjez.

Mult succes.

Cont clona, suspend permanent. Asteapta pana ti se termina suspendul pe userul principal

Edited by Forbidden
Link to comment

LVL UP si pe sweetFATHER cum am zis dupa lvl up de pe Messy_17

[url=http://img337.imageshack.us/i/sro

Uploaded with http://imageshack.us

hahaha sunt un laudaros vedeti cum fac llvl...

nu ii mai dati prea multa importanta lui TzuYooshi apoi se simte importat^^ in ultimile 2-3 pagini este subiect principal..

eu propun sa facem un topic "TzuYooshi" :))=))

Warn up, sper ca acum o sa citesti primul post. Cu ocazia asta sper ca o sa-ncetezi si cu discutiile despre boti.

Edited by Forbidden
Link to comment

nu ii mai dati prea multa importanta lui TzuYooshi apoi se simte importat^^ in ultimile 2-3 pagini este subiect principal..

eu propun sa facem un topic "TzuYooshi" :))=))

rugam maxim seriozitate.

http://img19.imageshack.us/i/sro2010060400031159.jpg/

:tiphat:

Link to comment

hahaha sunt un laudaros vedeti cum fac llvl...

nu ii mai dati prea multa importanta lui TzuYooshi apoi se simte importat^^ in ultimile 2-3 pagini este subiect principal..

eu propun sa facem un topic "TzuYooshi" :))=))

Esti foarte amuzant. :tiphat:

Aici nu inteleg,e important sau importat?

Probabil,important.Si poate se simte fiindca este.(in orice caz,nu cred ca se simte important fiindca e "subiect principal" aici).

Banuiesc ca acum o sa-mi sariti toti in cap: "Aoleu,s-a trezit si asta"..etc

Edit: Eu vroiam sa va spun doar noapte buna,fiindca tin mult la voi. xD

Warn up spam, offtopic, alegi tu.

Edited by Forbidden
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...