Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest Blood_Ro

@Blood hmmm de ce ai renuntat la garment ?

Pt ca luasem scam si ramasesem gool golut si mi-a venit in minte sa ma fac pe pro si armura ca erau mai IEFTINE

Link to comment

am un prieten care vrea sa stie dak se poate cumpara silk sau bot ...(are cont faqt in banca,si vrea sa stie dak poate sa cumpere direct d p cont,nu are card)

Isi poate deschide un cont de PayPal si sa iti dea tie, de exemplu, sa bagi o suma de bani pe cardul tau. Apoi, tu ii trimiti banii din contul tau de PP pe al lui.

Link to comment

pentru ca nu am pt de 8 si rar gasesc un spot unde sa nu fie mobi de party

gz nice vid

nu nu are cum

dar ce te face sa crezi ca eu am pt de 8 :))) si cu traficu asta mai stau si cate 5-6 ore pe zi pe bara :)) si app la sandaman gasesti spoturi fara partiuri pe el 100% la spideri la sandaman sau la hiene e imp sa nu gasesti spot :)))

Link to comment

Hello. This is Silkroad Online.

In order to maintain a pleasant gaming and smooth patching experience, all servers will be undergoing weekly server inspection.

Weekly server inspection will occur every Tuesday.

Game Inspection Period : May 25th, 2010 13:00~18:00 Silkroad Standard Time (5 hours duration)

[Patch]

- Bot Punishment would be applied

- Global Soccer Festival Event would be applied

- Multi-language support-German Service would be opened

- Magic Pop List modification would be applied

nice :) ma intreb ce or sa modifice la magic pop.. adica nu sunt deja toate itemele?

Link to comment

nice :) ma intreb ce or sa modifice la magic pop.. adica nu sunt deja toate itemele?

probabil va inlocui avatarul :) pt k e cam vechi cel de festival :))

Abia astept sa vad ce patzesc butii...adik vor fi ei banati , dar daca nu e loc pe server n-au facut nici-o afacere :|

@RobiOne : gz . super fain mai ales pentru primul video ^^

Link to comment

probabil va inlocui avatarul :) pt k e cam vechi cel de festival :))

Abia astept sa vad ce patzesc butii...adik vor fi ei banati , dar daca nu e loc pe server n-au facut nici-o afacere :|

@RobiOne : gz . super fain mai ales pentru primul video ^^

acum cateva zile in urma , cand am vrut sa deschid sro-ul cu bot-ul mia aratat un update foarte lung la hackshield, dupa care un pop-up referitor la un update, si restart prostii de astea. acum charul meu este gol , totul in GS ma pregatesc de un ban :)

Link to comment

Care e treaba cu noile evente (<<< scz daca e gresit) ca nu le inteleg deloc :blink:

Strangi niste litere,pana faci cuvantul GOAL.Te duci cu ele la so-ok si iti da un premiu aleatoriu:pandorabox,monsterscroll,random scrolls,str/int scrolls .E la fel ca pe ruSRO

Link to comment

Salut

[17:44:11] * Login successfull, have fun :)

[17:44:28] * Checking for updates...

[17:44:30] * Finished checking for updates!

[17:44:36] * Language packet: Detected english language!

[17:44:36] * Error, wrong client installed! Please install original client or reinstall SRO.

[17:44:36] * Starting of sro_client.exe failed!

tot primesc eroarea asta la sbot dupa ce resetez compul

am reformatat compul am dat jos silkul iarasi sbot 1.72a si tot asa face..

stie cineva ce sai fac?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...