Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest cosmin9404

salut. caut si eu pe cineva care sa aiba cont de sbot si sa il impartim aman2.

eu joc pe Venus cu nick-ul NaruToHoKage, lvl 89 apr 90 , guild eRO_ES , is la timp cu plata .

daca ma poate ajuta cineva va rog un pm sau contact la id cosmin.vasi94

Link to comment

my bad :) am repetat ce a zis gmu pe hamachi xD hmm si daca nu te superi cum se face asta :) serveru pe care joc eu e ceva cu grind si adminu mai face events dar ma plictisesc si mias mai spawna unici :P

E foarte simplu,cauta un tutorial despre cum sa activezi consola de GM prin media pk.

Cand vei intra pe server,vei observa ca unele comenzi de GM functioneaza,chiar daca tu nu esti GM.Poti face asta deoarece emulatorul ala(seaemu) are functia de gm check doar la login,nu si ingame.

Have fun ! :tiphat:

P.S. un astfel de tutorial poti gasi pe elitepvpers

Link to comment

hmm stiu si eu cum sa modific ca sa apara consola de gm..

am facut in isro =) imi place ca pun night si imi apare avatarul ala tot timpu schelet.. deci e acelasi sistem? si vor functiona comenzile de spawnare si item giving?

Link to comment

ce ma 13b armor ? pe venus 1 item armor SON +0 e maxim 200m :))+5 abea ajunge pe la 300m

venus e venus, alt server e alt server... fiecare cu norocul lui pe server si pe aege tot atat te costa set armor sau protec + sword + shield fara accesory

Link to comment

Heh....din nefericire.....sunt nevoit sa ma "las" de sro desi nu voiam...imi cer scuze pentru Insulte aduse asupra lui dsK,kevinn si alte persoane gen..mia venit si mie timpul sa ma las.

Am fost hackat(scammat fie cum o fii) spre norocul meu de unu-l din cei mai de incredere oameni de pe server Rome :) .

Va multumesc ca miati raspuns la miile de intrebari puse :) !

Eu va pot ura mult succes in contiinuare si sa aveti sanatate in viata reala sa puteti face mai multe :) !

Aveti grija de voi.Poate ma voi intoarce....desi nu cred ca mai pot incepe din nou de la 0 :)

Link to comment

Este greseala ta daca dai datele la persoanele pe care nu le cunosti( " Cei mai de incredere oameni de pe serverul Rome " ) , de aici am dedus ca nu-i cunosteai personal.Nu stiu cum ai putut sa ai incredere cand in zilele noastre nici in prietenii de-o viata nu prea mai poti avea.

#Vine si pe aici Islamul ?

Link to comment

Este greseala ta daca dai datele la persoanele pe care nu le cunosti( " Cei mai de incredere oameni de pe serverul Rome " ) , de aici am dedus ca nu-i cunosteai personal.Nu stiu cum ai putut sa ai incredere cand in zilele noastre nici in prietenii de-o viata nu prea mai poti avea.

#Vine si pe aici Islamul ?

mai grav... a cumparat contul.

Joymax-ul nu ne-a anuntat in legatura cu islamul

Link to comment
Guest Quad_Kill

asta e naspa dar e vina ta cine te a pus sa dai datele si nu imi place faza sa vand acc sa cumpar sa fac schimb daca vreau sa imi fac bow din glavier ma pun frumusel si strang inimi sa scot heuxcal si mil fac singur :)

vrei sa`ti faci bow? sau nu am inteles yo faza :D .

Link to comment

Bafta in viata reala, daca in joc n-ai avut. :)

Este greseala ta daca dai datele la persoanele pe care nu le cunosti( " Cei mai de incredere oameni de pe serverul Rome " ) , de aici am dedus ca nu-i cunosteai personal.Nu stiu cum ai putut sa ai incredere cand in zilele noastre nici in prietenii de-o viata nu prea mai poti avea.

Eu i-am imprumutat contul unuia pe care il stiam de ani buni si tot am ramas fara caracter, dar asta e lumea.

Link to comment
Guest B3astMast3r

Ma baieti in legatura cu silkroad.....cn e interesat sa vina pe Saturn da sa fie serios primeste un cont bonus din partea mea cu haine(cu silkuri) pe el si pasare.Contul are level 33 si e staff dar asta nu conteaza...Orikum cn ma cointacteaza primul la codry_94 primeste acest cont......eu am 84 wizz FF dar asi avea nevoie de sbot ca nuj de unde sa fac rost contactati-ma.....is aproape tot timpul pe mess mai putiun seara.....Ne mai auzim..pe mess....codry_94 id meu...o zi buna>

Link to comment

Heh....din nefericire.....sunt nevoit sa ma "las" de sro desi nu voiam...imi cer scuze pentru Insulte aduse asupra lui dsK,kevinn si alte persoane gen..mia venit si mie timpul sa ma las.

Am fost hackat(scammat fie cum o fii) spre norocul meu de unu-l din cei mai de incredere oameni de pe server Rome :) .

Va multumesc ca miati raspuns la miile de intrebari puse :) !

Eu va pot ura mult succes in contiinuare si sa aveti sanatate in viata reala sa puteti face mai multe :) !

Aveti grija de voi.Poate ma voi intoarce....desi nu cred ca mai pot incepe din nou de la 0 :)

O sa revi cat de curand la acest joc,tia intrat deja in sange...oricum iti urez bafta in continuare.

Link to comment
Guest Blood_Ro

baieti sami bag pla in el de sro.. tot netu merge ok.. in sro am lag 1 min si jumatete mor la plvl ca o curva.. am dat relog.. nu mai imi intra nu mai imi apar serverele

reinstaleaza silkroadul

Link to comment

Heh....din nefericire.....sunt nevoit sa ma "las" de sro desi nu voiam...imi cer scuze pentru Insulte aduse asupra lui dsK,kevinn si alte persoane gen..mia venit si mie timpul sa ma las.

Am fost hackat(scammat fie cum o fii) spre norocul meu de unu-l din cei mai de incredere oameni de pe server Rome :) .

Va multumesc ca miati raspuns la miile de intrebari puse :) !

Eu va pot ura mult succes in contiinuare si sa aveti sanatate in viata reala sa puteti face mai multe :) !

Aveti grija de voi.Poate ma voi intoarce....desi nu cred ca mai pot incepe din nou de la 0 :)

sincer imi pare rau pt tine....

poate iti aduci aminte ce ti-am zis cand ai dat-o pe Cindiena.... asta e,de acum in colo daca o s amai ai 1000 de caractere tot nu o sa te potolesti din facut schimburi.

vezi ca te scot de la ignore...pt ca vreau sa vorbim ceva ;)

Link to comment

badfist cumva de stone-ul asta ziceai tu cu cateva pagini in urma?

http://img101.imageshack.us/img101/7650/sro2010051422021585.jpg

si am o intrebare in legatura cu dressurile : atributul hp recoverry 25% increase functioneaza tot timpul sau cand stai jos ? am mai intrebat si unii ziceau ca merge tot timpul , altii ziceau ca numai cand apesi N atunci functioneaza .sper sa ma lamuriti. toate cele bune

Link to comment

badfist cumva de stone-ul asta ziceai tu cu cateva pagini in urma?

http://img101.imageshack.us/img101/7650/sro2010051422021585.jpg

si am o intrebare in legatura cu dressurile : atributul hp recoverry 25% increase functioneaza tot timpul sau cand stai jos ? am mai intrebat si unii ziceau ca merge tot timpul , altii ziceau ca numai cand apesi N atunci functioneaza .sper sa ma lamuriti. toate cele bune

What the...? Ce face stone-ul ala? :blink:

Link to comment
Guest cosmin9404

"salut. caut si eu pe cineva care sa aiba cont de sbot si sa il impartim aman2.

eu joc pe Venus cu nick-ul NaruToHoKage, lvl 89 apr 90 , guild eRO_ES , is la timp cu plata .

daca ma poate ajuta cineva va rog un pm sau contact la id cosmin.vasi94"

nu ma ajuta nimeni? :((

Link to comment
Guest danyels009

cea mai tare alchemie de la 11 dg :)

http://img191.imageshack.us/img191/977/utennavnx.png

si aici un screen :D

http://img10.imageshack.us/img10/9454/sro2010051500213625.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...