Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

eu stau si cate 24 de ore...asa ca nu te plange ;)

sper sa intri in 3 4 ore :))

Aş sta şi 2 ani la logat dacă nu aş fi presat de timpu ăsta..

EDIT: Nu mă mai interesează dacă e să o iau de la început, din câte am observat când îţi faci un character nou pe CSRO, din start îţi dă 20.000 de SP-uri + alte minuni de scrolluri + arma de level 1+77 cu care te poţi juca cam până la level 20-25 şi nu ai treabă. Mi se pare mult mai convenabil ca pe cel internaţional, mai bine ştiu ca mă joc în timpul ăsta decât să stau la logat, dar cum spuneam şi înainte, doar dacă aş avea câţiva prieteni cu care să pot începe ar fi perfect altfel până atunci rămân pe ISRO :(. Nu am văzut aşa joc în viaţa mea să stai mai mult decât te joci la logat..

Link to comment

Ce bătaie de joc, stau de mai mult de 5 ore jumătate să intru pe server şi nimic, iar pe CSRO nu-mi ia mai mult de 5 secunde să intru, păcat că nu am pe nimeni cunoscut în CSRO, că îl lăsam baltă până acum ISRO-ul, deja se exagerează.. #-o

da de cateva zile conectatul a devenit un chin chiar si cu server.30 .. dureaza de la 3 ore in sus. sa speram ca dupa inspectie sa se schimbe ceva.

-Unchiu-

iti trebuie acelasi numar de sp-uri doar ca xp-ul necesar sa faci lvl up este cu 50% mai mic

Link to comment

mda am observat ca s-au inmult gold boti in zona euro.. la golden aple zilele trecute am vazut cel putin 50-60 de gold boti

@unichiu .. nu.. din cate stiu este altfel de b** pt csro si da merge jucat in acelasi timp daca stii cum sa faci :)

Link to comment

da de cateva zile conectatul a devenit un chin chiar si cu server.30 .. dureaza de la 3 ore in sus. sa speram ca dupa inspectie sa se schimbe ceva.

Eu cred că jocul acesta va rămâne aşa. GM. nu au nici un interes, îi doare-n şpiţ că nu putem noi intra în 6-7 ore deoarece aşa fac ei şpilu aici. Cu siguranţă poate va fi un update unde va dura câteva săptămani cu POPULATED, dar tot se va ajunge la CROWDED şi pânâ la adânci bătrâneţi o să fie aşa !

EDIT: Cred că merge să joci cu amândouă clientele, am încercat chestia, dar cu b**-ul nu ştiu.

Link to comment
Guest -Unchiu-

mda am observat ca s-au inmult gold boti in zona euro.. la golden aple zilele trecute am vazut cel putin 50-60 de gold boti

pai da de cateva saptamani nu au mai banat nici un bot martea....

au avut o luna in care banau in fiecare marti dar acum au obosit :D

iau facut KO gold boti :box:

Link to comment

In primul rand acel anunt nu e oficial ;) e postat doar pe forum de un VIP .... in al doilea rand ksro nu are treaba cu csro ... ksro e detinut de joymax iar csro de CIMO ... In al treilea rand prima data si pe ksro si pe isro trebuie sa bage battle arena iar apoi islam deci inca un an minim va dura !

Link to comment

deci lol...bow fara kb si stun...i got this U ARE FUCKING RACISTS!!!!

de ce bladeru da stun/fear/kd si toate alte kkturi / glavie dull kb stun etc etc si bow nu mai da nici un status? oh uitasem DARKNESS!!! BINEEEE MAAA!!(am suferit putin cand am citit de update cred ca se si vede:)) )

welcome back andrew ma`boy >:D<

Peace all :tiphat:

Link to comment

asta e si ideea adica daca tu dai intr1 kb dupa kb si dp strong bow ....mi se pare normal si chiar imi doresc sa se scoata :clap: ar fi o idee :cool2: ;) una...doua kb sau stun

tine-ti dorinta pt tine ca daca ar scoate kb si stun buildu bow nu ar mai putea bate pe nimeni ... deci nu se vor scoate :))

EDIT: app dc ziceti k archeru face sapwn de kb de blader si nuker pe s/s ce sa mai zic ca te tine numa in kd :| sa scoata si kd de la blader si snow shield de la nuker si atunci ma multumesc sa scoate kb si stun de la arc :P si app badfist iti trebuie 1.5M sp de la 100 la 110 dar :

1. 400k le faci doar din questuri (facandule doar o singura data ) si nu uita k unele Q le poti repeta de te saturi si nu dau 100sp ci 1k la lv mare :P

2. 300-400k sp le faci din grind de la 100 la 110...

Deci ai redus sp-urile necesare la jumatate din start :))

Link to comment

Salutari....am si eu o intrebare in legatura cu wizz/cleric....ce imi puteti recomanda ? ma refer intre light armor si robe ...vreau sa stiu care e mai eficient pt un wizz/cleric...deocamdata am light armor si iau dmg maricel si nu imi permit sa joc cu life control la lv 52 la ujigi...astept raspunsuri ...multumesc anticipat....SPOR!!! :tiphat:

Link to comment

da de cateva zile conectatul a devenit un chin chiar si cu server.30 .. dureaza de la 3 ore in sus. sa speram ca dupa inspectie sa se schimbe ceva.

-Unchiu-

iti trebuie acelasi numar de sp-uri doar ca xp-ul necesar sa faci lvl up este cu 50% mai mic

dupa lvl 90 exp este cu 50% mai mic..pana la lvl 90 e ca si pe isro :P

titir3zul light armor este cel mai indicat..nu ai vrea sa vezi ce damage iei cu roba pe tine ...si oricum wizz nu e facut sa bata cu life de unul singur..life este folosit cand esti in party si ai buff de warrior, cleric,etc sau cand faci plvl .

Link to comment

salll all...

As vrea sa imi fak si eu un video in silkroad imi puteti recomanda niste programe de editat...

cel mai popular.. sony vegas..

baieti s-ar putea sa revin in sro cu un wizz de 98 da nustiu sigur si cand aud ca iar trebuie sa stau sa ma loghez cate 10 ore..aoleu..ori renunt la tigari si imi bag prem ori nustiu.. :))

:tiphat: bft

Link to comment

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc deschizi fisierul host cu notepad si bagi asta la sfarsit :
121.128.133.30 gwgt1.joymax.com
121.128.133.30 gwgt2.joymax.com
121.128.133.30 gwgt3.joymax.com
121.128.133.30 gwgt4.joymax.com
121.128.133.30 gwgt5.joymax.com
121.128.133.30 gwgt6.joymax.com
121.128.133.30 gwgt7.joymax.com

asta vrei sa zici ?

Link to comment

asta e si ideea adica daca tu dai intr1 kb dupa kb si dp strong bow ....mi se pare normal si chiar imi doresc sa se scoata :clap: ar fi o idee :cool2: ;) una...doua kb sau stun

Nu o sa scoata niciodata skilele alea doua de la arc,in cel mai rau caz o sa faca ca atunci cand folosesti un combo sa nu mai poti folosi pe al doilea(acelasi cooldown pentru toata linia de la combo skills),hai sa fim seriosi,arc faca kb si stun? =))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...