Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

si eu incerc acusa de la 14 ore sa intru si nimic...oare o fii de la char....si de la mine nare cum ca cu stallerul is online non-stop si nu iau disc...numa pe charul de lupta iau :((

@roby gzz de killl....bogdan de multe ori se pune si norocul :D..sau nah:D...

Si altceva ce mai ziceti?:D

Link to comment
Guest angellldead

Vand cont isro Rogue/Cleric lvl 97 full , 133k sp ramase server athens .....pentru mai multe detalii lasati un msg private...Scuze ca postez aici !

Link to comment

Bravo robi... eu tot nu inteleg cum de mi-ai facut ks :)) cu toate ca am dmg mai mare ca al tau.. dar lasa ca mai sunt ocazii :>

la primul unique eu am dat ultimul hit, si mi-a venit un zerk plin, am mai dat si 2 potiuni, am avut 3, tu cred ca ti-ai dat numai 2...

Link to comment

am si eu o intrebare prosteasca...nuker full int spear...fire/light/ice ...ce ar fi mai bine sa folosesc...imbue de fire sau de light...din ce am gandit eu...cu imbue de fire as da dmg mai mare...totusi astept un raspuns de la cei care detin sau au detinut nuker :P gen koila...cineva mai experimentat decat mine in asa ceva pls :D

gratz tuturor pentru reusite ^^ ma apropii si eu de lvl 107....dar cam greu...am avut aproape 1 saptamana in care nu am fost logat so.... :P

Link to comment

am si eu o intrebare prosteasca...nuker full int spear...fire/light/ice ...ce ar fi mai bine sa folosesc...imbue de fire sau de light...din ce am gandit eu...cu imbue de fire as da dmg mai mare...totusi astept un raspuns de la cei care detin sau au detinut nuker :P gen koila...cineva mai experimentat decat mine in asa ceva pls :D

gratz tuturor pentru reusite ^^ ma apropii si eu de lvl 107....dar cam greu...am avut aproape 1 saptamana in care nu am fost logat so.... :P

Alex am avut un Hibird pe spear light \ cold si diferenta de dmg era mica gen 1k. dar daca tu esti FULL INT pe doar pe force iti recomand ice daca, te ajuta cand nu mai ai snow shield, acum depinde si ce faci cu charul, Gold bot (grind la 7-8 lvl-uri sub tine) sau pentru level in cazul de fata iti recomand cold

Link to comment
Guest Quad_Kill

Stie careva cum transfer gold de pe un server pe altu? :D:D

EDIT: a mai schimbat careva gold de pe un svr. pe altu? si dak da... cam in cat timp s`a fkt tranzactia.

Link to comment

Salut, pentru toata lumea :) . Am observat activitatea voastra in Silkroad online pe aceste forum-uri de ceva timp, dar, abia acum m-am hotarat sa imi fac un cont, si, odata cu asta m-am apucat din nou de silkroad dupa o pauza de un an , un an si jumatate. Mi-am facut un character nou pe serverul Rome, full force-full int( max ice, fire si lighting) si ca sa raspund si intrebarii lui Sleya, eu zic ca ar trebui sa te duci pe imbue de fire pentru damage. Din experienta mea, cu nukurile nu dai foarte repede sau multe hit-uri cum ai da cu glavia/spear/blade/sword, asa ca sansele sa ingehti pe cineva sunt mici. Desigur, charcaterul meu are level 35 :D . Oricum, pana acuma sunt putin dezamagit de serverul Rome. Din cate am inteles, pe Rome are trebui sa fie multi romani, un lucrcu pe care nu l-am observat inca, de asta, va rog pe voi romanii care jucati pe Rome server, sa nu ezitati sa ma contactati, numele caracterului este: Taesarin. Devine foarte plictisitor cand nu ai cu cine schimba o vorba, face un pvp, job sau grinda, dar asta presupun ca e din cauza ca Rome e un server vechi, si sunt toti de level mare. Cu toate acestea, ma bucur sa va cunosc si sper sa va vad in joc. Va urez toate cele bune :) .

Alex, Rome server.

Link to comment

:) welcome in the forum si pe serverul Rome :)

daca ai nevoie de ajutor sau te plictisesti pm Dare2Dream :) momentan am niste probleme cu pc si nu voi putea fi activ pe rome.. dar in scurt timp se va rezolva

btw :) primu isy cu gameover

[23:59:12] Isyutaru spawned

[00:01:21] _G4m3Ov3R_ killed Isyutaru

Link to comment

Salut, pentru toata lumea :) . Am observat activitatea voastra in Silkroad online pe aceste forum-uri de ceva timp, dar, abia acum m-am hotarat sa imi fac un cont, si, odata cu asta m-am apucat din nou de silkroad dupa o pauza de un an , un an si jumatate. Mi-am facut un character nou pe serverul Rome, full force-full int( max ice, fire si lighting) si ca sa raspund si intrebarii lui Sleya, eu zic ca ar trebui sa te duci pe imbue de fire pentru damage. Din experienta mea, cu nukurile nu dai foarte repede sau multe hit-uri cum ai da cu glavia/spear/blade/sword, asa ca sansele sa ingehti pe cineva sunt mici. Desigur, charcaterul meu are level 35 :D . Oricum, pana acuma sunt putin dezamagit de serverul Rome. Din cate am inteles, pe Rome are trebui sa fie multi romani, un lucrcu pe care nu l-am observat inca, de asta, va rog pe voi romanii care jucati pe Rome server, sa nu ezitati sa ma contactati, numele caracterului este: Taesarin. Devine foarte plictisitor cand nu ai cu cine schimba o vorba, face un pvp, job sau grinda, dar asta presupun ca e din cauza ca Rome e un server vechi, si sunt toti de level mare. Cu toate acestea, ma bucur sa va cunosc si sper sa va vad in joc. Va urez toate cele bune :) .

Alex, Rome server.

shitbreak sup ? My old servermate :D welcome !! xD

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...