Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

am vazut in poza , pe union chat se ferea cineva sa cumpere stones cu 30% ... de ce ? nu 30 % e cea mai mare rata de asimilare?

dupa engleza mea stricata, aceea persoana a zis ca nu vrea 30%...

prostii eu iubesc sa folosesc 30% si 35% :-j

Link to comment

am vazut in poza , pe union chat se ferea cineva sa cumpere stones cu 30% ... de ce ? nu 30 % e cea mai mare rata de asimilare?

Deci alea cu 30% ai sansa mai mare sa iti faca ceva bun pe item gen str 7(100%) decat 1 de 10% dar tot odata ai sanse mai mari sa iti modifice/strice si altceva ex daca ai si int7 pe acel item ai sansa sa til schimbe in 2-3-4-1-5 sau orice altceva ^^ ....

Are cineva un cont pe swsro1 sa imi dea imprumut sa vad cum e ??

:tiphat:

Link to comment

referitor la login dupa cum a zis atentat...eu azi m incercat sa intru de la 10 jumate pe un fost char...si la 4 jumate cand mia intrat..POC si disconect...azi numa offline am stat....eu dak ma conectez in 2 3 ore e bucurie :)...si noroc ai cand te conectezi in 40 min ;)

Link to comment

referitor la login dupa cum a zis atentat...eu azi m incercat sa intru de la 10 jumate pe un fost char...si la 4 jumate cand mia intrat..POC si disconect...azi numa offline am stat....eu dak ma conectez in 2 3 ore e bucurie :)...si noroc ai cand te conectezi in 40 min ;)

Nu stiu cum e pe alte servere, dar pe neptune ma conectez destul de repede :) in amiaza mare intr-o ora si ceva maxim intra si hmm treaba cu disconnecturile , doar 1 am luat acuma o saptamana :) in rest deloc ^^

Link to comment

are cineva o lista sau un link unde pot vedea questurile din jangan cave? va multumesc maine cand ma trezesc :) nb.

pentru inceput am obsv k ai lv 85 te poti duce sa iei questurile de la NPC Stable/Pots/Arme/Armuri/Accesory etc.yo asa am facut sunt vreo 3 questuri in B1 parca nuj yo am sarit peste ele ca farmam si aveam nev de sp nu de exp dupa aceea stiu k in B2 nu exista questuri decat in C2 la sniperii aia le iei din WGate de la un Soldat(aia de stau la iesire acolo) parca ala din stanga dar iti da exp putina vreo 1.8m si se face o singura data apoi C9/C11/C15 la mobii cu Spira aceea in mana cam atat sper sa`ti fie de folos

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...