Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest _DuRaCeLL_

Salut, din cate stiam sox items nu le poti pierde cand mori esti murder sau etc .. eu cand farmam am facut dlvl cu un sos dagger in inventar si nu mi`a cazut ... :)

anyway pe alte server ce drop rate au son staff`urile?

Link to comment

app sunt FULL sos in afara de staff pe un server si am lvl 75... am murit de 30 de minute ori in oras (am omorat niste ks`eri) si NU mi-a cazut nici un item. .... NU CAD SOSURILE !!!!

poate turcul cu son +5 (+2 adv) facuse +7 pantalonii (sau ce item `o fi ala) si a incercat +8 .... si a zis sa nu-l vanda cu +2 .. si l-a facut +5... turci prosti lacomi.

Link to comment
Guest StopTheAbuse

eu zic ca ai facut greseala k ai bagat advance de la +7 :D ... puteai merge pana la +8 sa ai ultimul glow cel albastru :D

bai frate dak bogdan a facut greseala...ce pot zice de cretinu asta de turk...lam injurat cand lam vazut :| http://img10.imageshack.us/img10/8652/sro2010042102570383.jpg

Vai doamne 8-|

doh -.-" PLUSUL Ramanne :| deci daca e +9 cu adv elx si da fail la +10 arma iti pica la +2 :| .. deci nu trb sa mai faci decat 3 plusuri ptr +5 ... :/

EDIT: iti pica itemele de pe tine cand mori de multe ori... plm... si arma nu iti pica :/ .. poate sa iti pice cand iti dai buffuri .. (nu arma care o ai in mana) ... deci badfist nu ash crede ca ia cazut son stafful... daca ai zis ca avea LT... si nici sox nu cred ca pica :)

Link to comment

Arma poate pica din inventory. La euro botul schimba arma pt. buff, daca mobii te omoara atunci sunt sanse mari sa pice arma din inv. Am un prieten a pierdut asa 3 staffuri, unul era singurul +9 de pe server la 10 dgr. Din acest motiv sunt f multi euro care atunci cand boteaza folosesc arme mai slabe (nu son, sun ..)

Link to comment

nush ce sa zic.. eu pe dare2dream inca am stafu sos in inevtar..e 7 dg nul mai port dar mie lene sa il pun in storage.. desi am murit de cel putin 50 de ori decand e acolo.. si 30 de ori fara oprire odata..

desi.. itemele CAD din inventory.. itemele SOX cad din inventory.. unui prieten i-a cazut scutu sun .. (5dg cei drept) pe care il folosea la pvp sa isi dea buff.. eu lam cules ..

Link to comment

din mana nu iti cade cand omori moobi.....mie mi-a cazut staful 101+7 dar mai mult ca sigur s-a intamplat cand s-a mutat botul pe cleric rod sa dea vreun buff :)

anyways gz tuturor pentru reusite :P

o intrebare :) ....stie cineva cand apare apis? e cam singurul quest care il mai am de facut... si nu am timp sa pierd vremea pe acolo asteptand sa apara :(

Link to comment

din mana nu iti cade cand omori moobi.....mie mi-a cazut staful 101+7 dar mai mult ca sigur s-a intamplat cand s-a mutat botul pe cleric rod sa dea vreun buff :)

anyways gz tuturor pentru reusite :P

o intrebare :) ....stie cineva cand apare apis? e cam singurul quest care il mai am de facut... si nu am timp sa pierd vremea pe acolo asteptand sa apara :(

Incearca pe seara cand apar Selkis Neith Anubis Isis Haroeris (asta pe la 8 seara)

Link to comment
Guest StopTheAbuse

dar... daca ai advanced elixir B grade pe arma.. si ai si astral si iti pica... ce se intampla ?:) iti pica la +6 ?:))) sau la +4 ... (adica astralu sa faca doar 2 plusuri?)

Link to comment
Guest diablo1992

salutare

Am si eo o intrebare daca sunt full Str si sunt lvl 102 si bag Skilurile de la bard de atack am sanse sa dau cate 25k dmg pe un Ong PT astept raspuns.....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...