Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest StopTheAbuse

pe rome.. un staff am auzit ca e 8b :| ... si banuiesc ac cele mai ieftine sunt harpele .. si 1h sword.. in general staffurile sunt cele mai scumpe :(

Link to comment

Cat e la voi o arma son ? care e cea mai scumpa si care cea mai ieftina ?

pe rome vindea azi unu son sword chinese si cea mai mare oferta pe care a primit-o a fost 1.7 bil.nu stiu daca a vandut-o sau nu ...dar sigur nu ia mai mult de 2 bil pe ea

Link to comment

We got FW back from turks :) din pacate nu am putut sa fiu prezent(guilda care a luat FW...a fost fara gm...care a luat ban 24 h azi) :))

preturile pentru SON weps....hmm cel mai ieftin....axes 200-400 mil

2handed =3-4 bil.....blade=1.6-2 bil......swords...sunt deja multe si nu mai sunt cumparatori cu bani deci sub 2 bil ...daggers deja au cei care sunt skilled pe daggers sun 10D......sau son..deci useless

son staff inca nu se vinde nici unul :D dar preturile ar ajunge la 8 bil cum a spus mihai

EDIT: @ superstar....probabil ceva care sa te tina 2 luni :))

Link to comment
Guest StopTheAbuse

gzzzzz :D cred ca a inceput sa planga veroneka:))

:) veroneka si revolution sunt amandoi INT lvl 102 FF :)) ... eu am dat reverse si am luat de 2 ori dc dupa ce am dat reverse :)) ... cand l-am gasit avea 60% hp (doar goldbotii ii luaseara atat) si pe la 30% a ajuns si veroneka si revolution dar a fost prea tarziu... :>
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...