Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

stiu ca glumea....stii ce mai bine abtinete sa vorbesti dak nu ma suferi:| si asta nuhs dc :|?....si dak e ca lam luat pe cute inainte si plm....eu vil mai lasam dar mihai mi la dat ca nu mai facea bine %....asa ca lasama-n placerea mea...si cu asta am terminat...mam saturat sa te aud pe tine...domnia ta... #-o

p.s scz pentru post dublu

EDIT:glroose da stiu...charul il am de doar 2 sapt aproape...si avea cumparat...altu nu am sa folosesc...prima aora cnad incarc silk luna asta dak ma ajuta dumnezeu....hands imi cumpar ^^:-<....mersi:X

nu mai fa 2x post pt ca o sa ei probabil warn nu e pt prima data cand faci chestia asta ce dz nu ai inteles de prima data si app cand postezi o poza pui doar linku nu cu deformezi forumu rau

3% si lvl :D

Link to comment

mhm...Able to buy Beginner Premium Gold Time, HP Recovery Potion, Damage İncrease Scroll, Instant Return Scroll, 1-Day Skill Silver Time Ticket, Magic POP Card items at once as package for low price..primesc astea cand desfac pachetul sau cum vine asta ? :))

@Xriminal: GZ si la mai multe :P

da :-??

Link to comment

some tips to prevent your account ban:

inside your Silkroad game folder , there is a file "SilkErrSender.exe" . rename it to any other name (don't delete it)

periodically clean "Silkroad/Dump" folder.

Am gasit pe un forum pentru useri care folosesc bot.

Facem asta periodic (cel putin eu), a mai fost postat de foarte multe ori acest mic truc.

Link to comment

Eu zic sa stai calm cu srok,,g ala.Am un prieten in guild care a luat hack dupa ce a instalat de pe site de la ei. 3b gold&iteme a pierdut de pe 3 caractere.Are keylogger 100%.

Degeaba iei botul dupa site-ul oficial daca descarci tot felul de programe si fisiere virusate de pe unde gasesti,sfatul meu e sa folositi un antivirus cat mai bun si sa il aveti tot timpul updatat.

Facem asta periodic (cel putin eu), a mai fost postat de foarte multe ori acest mic truc.

La mine folderul Dump e gol, nici daca dau show hidden files nu gasesc nimica.

Iar in legatura cu srok..g l-am scanat cu virscan si din toate alea 30 de antivirusuri numai 4 au gasit ca cica are Trojan-Dropper.Reunem sau ceva de genu, plus ca de alea 4 antivirusuri care l-au detectat abia acuma am aflat ca exista, deci antivirusurile alea acuma sa zicem "cele mai bune" nu au gasit nimica", adica karpesky,nprotect,avast,bitdifender,avg iar eu am antivirus nod 32 varianta din 2010 si isi face update daily si nici el nu recunoaste nimica+ca pe site la virscan scrie clar ca rezultatele nu sunt 100% sigure.

Link to comment

La mine folderul Dump e gol, nici daca dau show hidden files nu gasesc nimica.

Iar in legatura cu srok..g l-am scanat cu virscan si din toate alea 30 de antivirusuri numai 4 au gasit ca cica are Trojan-Dropper.Reunem sau ceva de genu, plus ca de alea 4 antivirusuri care l-au detectat abia acuma am aflat ca exista, deci antivirusurile alea acuma sa zicem "cele mai bune" nu au gasit nimica", adica karpesky,nprotect,avast,bitdifender,avg iar eu am antivirus nod 32 varianta din 2010 si isi face update daily si nici el nu recunoaste nimica+ca pe site la virscan scrie clar ca rezultatele nu sunt 100% sigure.

Inca o intrebare: SRO King este acum bot platit, de ce ar pune creatorii un keylogger in el? Hai, cand era gratis, mai aveam si eu o urma de suspiciune, dar acum?

Link to comment

Inca o intrebare: SRO King este acum bot platit, de ce ar pune creatorii un keylogger in el? Hai, cand era gratis, mai aveam si eu o urma de suspiciune, dar acum?

Da este platit si nu cred ca are virus, cred ca acei antivirusi care l-au detectat mai degraba is niste algoritmi care pur si simplu seamana sa zicem cu cei ai acelor virusuri, presupun ca e asa cum e si la stick, daca bagi un stick nou nout, abia desfacut in pc pun pariu ca multe antivirusuri o sa zica ca are trojan autorun worm bla bla bla.

Scz ptr offtopicuri.

Link to comment
Guest BlackSun

hmm mie cand mi-a dropat sonu maxima oferta a fost 400m.. si am fost sfatuit sa o accept imediat.. recunosc nu prea cunosc wariori care sa foloseasca HA .. asa ca vad eu

ps: DreamFighteR here

Link to comment

Ai incercat DW cave?

Nu , nu am sa incerc... Majoritatea caveului este ocupat de TAXI....

Oricum aseara am primit o veste buna despre plvl :).

neata. am o intrebare. daca imi cumpar un cont , care are email verification... pot sa-l pierd chiar daca ii schimb parola prima data?

Urat avatar mai ai... Daca ala se lasa de joc tot o sa te scammeze cu email verf... Si daca vrei sa faci un schimb pt un char fara email verf putini vor accepta....

hmm mie cand mi-a dropat sonu maxima oferta a fost 400m.. si am fost sfatuit sa o accept imediat.. recunosc nu prea cunosc wariori care sa foloseasca HA .. asa ca vad eu

ps: DreamFighteR here

:)) Ce xbow ai ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...