Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

glrosse sfatul meu ca a si celorlalti sa te duci in guilda unde se vorbeste engleza...si sa nu bagi in seama romani de lv 70- ca asa iti fac toti...eu deja nu mai raspund cand vad un turkuletz de lv mic (roman) ca imi vorbeste in romana..de multe ori ma dau egy si ma injura :))

pe rome sunt rari romani de astia dar sunt....is ogramada de romani de treaba...bine cei 80-90++ oricum acuma depinde foarte mult de servere...sunt servere unde sunt multi romani si 80% neminstiti si scammeri :D :)) gen mercury sau pluto :) si nah dute intro guilda unde ai levele asemanatoare cu tine...nu tu lv 85 si esti in top 10 high lv's guild :)) nah succes:D

si app treaba cu + eu am incercat de 4 ori si imi pica la +2 =))) si am dat itemul la npc :))....azi dimineatza mia iesit din a 3 incercare +4 si cand sa dau +5 ca nah am zis ca iasa pl:) a cazut apoi nu am putut face nici +3 :( am ramas fara elx :(...astai silkroadu' :sef:

Link to comment

glrosse sfatul meu ca a si celorlalti sa te duci in guilda unde se vorbeste engleza...si sa nu bagi in seama romani de lv 70- ca asa iti fac toti...eu deja nu mai raspund cand vad un turkuletz de lv mic (roman) ca imi vorbeste in romana..de multe ori ma dau egy si ma injura :))

pe rome sunt rari romani de astia dar sunt....is ogramada de romani de treaba...bine cei 80-90++ oricum acuma depinde foarte mult de servere...sunt servere unde sunt multi romani si 80% nesimtiti,scammeri :D gen mercury sau pluto :) si nah dute intro guilda unde ai levele asemanatoare cu tine...nu tu lv 85 si esti in top 10 high lv's guild nah succes:D

si app treaba cu + eu am incercat de 4 ori si imi pica la +2 =))) si am dat itemul la npc :))....azi dimineatza mia iesit din a 3 incercare +4 si cand sa dau +5 ca nah am zis ca iasa pl:) a cazut apoi nu am putut face nici +3 :( am ramas fara elx :(...astai silkroadu' :sef:

EDIT: am 80% sper ca pana maine dim sa fac 100 :D...am sa revin cu un printuletz:D

Link to comment

double post ftw? ai putut sa faci edit la al 2-lea dar nu si la primul ;-S?

imd fac si eu lvl .. inca 4 %.. din pacate cu multi clientlessu asta s-a futut tot

Gold companies use clientless+hackshield emulator (unsafe) and NOT normal game client, so they aren't victim to any hackshield issues.

hellz yeah.. eu tot cred ca nu vom mai avea multi client

Link to comment

double post ftw? ai putut sa faci edit la al 2-lea dar nu si la primul ;-S?

imd fac si eu lvl .. inca 4 %.. din pacate cu multi clientlessu asta s-a futut tot

Gold companies use clientless+hackshield emulator (unsafe) and NOT normal game client, so they aren't victim to any hackshield issues.

hellz yeah.. eu tot cred ca nu vom mai avea multi client

mda intr`1 fel e bine adica numai stai sa te loghezi duminica 3h si in primu rand cei cu S**King au multiclient:P.... :whistle: e si bine dar si rau,intr`1 fel...

Link to comment

floare la ureche sa fii Guild Master, stai sa vezi distractie cand esti Union Master :clap: , am fost si nu mai vreau.

GlrossE ce-a mai mare greseala ai facuto cand ai spus "neata si tie". si eu am un noroc chior, nu sunt prea multi romani pe server, ii numeri pe toate degetele de la maini si picioare.

la noi la uniune e gm o fata de 23 de ani e o bomba sexi :)) e din america IGN Hanyun si nu se cearta nimenea in uniune de dragu ei :P pt ca ma inteleg super bine cu ea guildu meu nu a fost banat de cand am intrat char daca nu e super tare (super tare in sensu de guild war suntem 99.95% CH )

Link to comment

la noi la uniune e gm o fata de 23 de ani e o bomba sexi :)) e din america IGN Hanyun si nu se cearta nimenea in uniune de dragu ei :P pt ca ma inteleg super bine cu ea guildu meu nu a fost banat de cand am intrat char daca nu e super tare (super tare in sensu de guild war suntem 99.95% CH )

:cool2: sa fie asa peste tot:)

Link to comment

[quote name='Xriminal' date='Apr 14 2010, 12:41' post='4978919'

pe rome sunt rari romani de astia dar sunt....is ogramada de romani de treaba...bine cei 80-90++ oricum acuma depinde foarte mult de servere...sunt servere unde sunt multi romani si 80% neminstiti si scammeri :D :)) gen mercury sau pluto :) si nah dute intro guilda unde ai levele asemanatoare cu tine...nu tu lv 85 si esti in top 10 high lv's guild :)) nah succes:

Link to comment

Un Kill La Demon

http://img405.imageshack.us/i/sroclient20100414152419.jpg/

Ma-m apucat fac setu era tot +4 zic sa incerc +5. Pica tot setu si de nervi am dat +8 and ???????? :crazy:

http://img94.imageshack.us/i/sroclient20100414160007.jpg/

Succes :wub:

[Arcul era facut +7 cu un adv elix +1]

Link to comment

@badfist daca ai adv elixir si pica ramane +1 sau +2 depinde de elixir

@GlrossE am block plin :)) la cate injuraturi am primit si mai primesc asa ca nu esti singura care ai probleme de genu. Uite inainte in DRACULA nu ne certam niciodata si e guild de romani si straini ! Depinde si ce oameni ai in guild .....

Link to comment

Imi puteti zice daca sa intamplat vreodata sa iei ban/hack daca folosesti srok..g cumparat

Am auzit zvonuri ca folosind srok1ng ai sanse mai mari sa iei ban decat cu sb0t...nu e nimic sigur.

stie cineva de ce mi se blocheaza butonul de exit din joc cand incerc sa ies? :crazy: in timp ce ma conectez...vreau sa ies(vazand k nu ma conectez de ceva timp...si prin ceva timp ma refer in ore :)) ),dar butonul Exit se blocheaza ... any ideas??^_^

Link to comment

Omu' nu e prost destul daca nu e si fudul...

Mai bine mergi intr-un guild unde se vorbeste engleza. Niciodata nu mi-au placut guildurile unde predominau romanii, mereu ajungeau sa se certe (sau n-am fost eu unde trebuia).

Gresit , pe timpul cand jucam pe GREECE , [ LaDraq caracterul , nu imi aparatine , doar am dat ca exemplu] eram in guildui Romanasii :) Ne dristram mult la thiefing , concurs de bancuri.. tot timpul erau 2-3 cu care sa vorbesti.... Old time... TheFullMoon , VISINIU , Terror_Arrow , GYGY . AngelynaRo or something like that aka Vasy , Giulia , Nutzu , Gygy :)) , Angy .... Pff old times...

floare la ureche sa fii Guild Master, stai sa vezi distractie cand esti Union Master :clap: , am fost si nu mai vreau.

GlrossE ce-a mai mare greseala ai facuto cand ai spus "neata si tie". si eu am un noroc chior, nu sunt prea multi romani pe server, ii numeri pe toate degetele de la maini si picioare.

Eu sunt noob de lvl 65 :) Si ma inteleg bine cu ''astia mari '' :)http://img402.imageshack.us/i/sro2010041221442359.jpg/ Pro_Gmaer bower FF peste 102 cu arc +6 si e bun....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...