Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

[20:16:23] Captin Ivy spawned

[20:18:27] AndreeA_A killed Captin Ivy

la-m gasit cu 40% o_O Meteor si Eart Quake si a fost killu meu :| nici nu ma gandeam daia nu am facit nici screen :crazy:

Edit : :))

[20:19:58] (Private)From _GOOD_GIRL: me killed 50%

[20:20:10] (Private)To _GOOD_GIRL: i know

[20:20:57] (Private)From _GOOD_GIRL: me this firts see ivy :D

[20:21:20] (Private)From _GOOD_GIRL: ok ok gzz

ala de ii luase 60% :))

Link to comment

wizu ori cum is ia 2 skile maxim de la un glavier eu fac 1 wiz dintr-un skil

imi pare rau sa iti zic,dar asta inseamna ca venus e un server plin de noobi....daca tu faci wizzy 1-2 hits inseamna ca aia sunt goldbots max lvl :))

sau poate vorbesti de wizz cu subclass bard :) ca altfel...inseamna ca aia sunt patetici

GZ guys ^^ in special lui koila pentru +8 :P si restul pentru uniques&lvl up's

Link to comment
Guest StopTheAbuse

wizu ori cum is ia 2 skile maxim de la un glavier eu fac 1 wiz dintr-un skil

ha! faceam pvp cu droll cu 2 glavieri de 100 cu +9 deodata -.-" cine stie ce distrusi sunt pe venus ....

@maximus frate? ai idee cat dureaza skillu ala? -.-"

Link to comment

yo zic ca e mai bun bow la orice categorie . . asa mi se pare ..

wizu ori cum is ia 2 skile maxim de la un glavier eu fac 1 wiz dintr-un skil

depinde. .dak tu gasesti un wizz cu set seal of nova tot si arma seal of sun + 10 . .cred ca el te ia pe tine. .nu tu pe el ;) . . fa video . . pvp cu cel mai tare wizz/cleric d p server . . daca tot zici iei wizz din 2 skill ;)

Link to comment
Guest ZozoLiciouSs

Salutare . Tocmai ce ma reapucam sa joc isro si uite ce eroare imi apare :|

http://img408.imageshack.us/i/runtime.png/

Imi puteti spune de la ce este , si cum pot rezolva asta?

@Care esti pe Eos?

Link to comment

Salutare . Tocmai ce ma reapucam sa joc isro si uite ce eroare imi apare :|

http://img408.imageshack.us/i/runtime.png/

Imi puteti spune de la ce este , si cum pot rezolva asta?

@Care esti pe Eos?

Ai un virus, cel mai probabil win32/Sality.NAU care iti distruge fisierele .exe - Ai o sansa foarte mare sa fii nevoit sa reinstalezi Windows-ul. Daca totusi nu vrei asta, iti las pe PM un link cu ce ai putea sa faci.

Link to comment

yo zic ca e mai bun bow la orice categorie . . asa mi se pare ..

depinde. .dak tu gasesti un wizz cu set seal of nova tot si arma seal of sun + 10 . .cred ca el te ia pe tine. .nu tu pe el ;) . . fa video . . pvp cu cel mai tare wizz/cleric d p server . . daca tot zici iei wizz din 2 skill ;)

A facut . A demonstrat ca e printre primii pe Venus si cam cel mai tare glavier de la cap 90 incoace.O-r fi rupti aia , cine stie , important e ca stie sa joace si rupe.Bravo Koila pentru alchemie si restu' pentru unici.

@IceTea acum am vazut ca ai fost hacked...Pielea mea , life goes on , sper sa iti revii (desi ai mai auzit astfel de vorbe) sa ne auzim cu bine.

Link to comment

CITAT(>.>iPwnN44ps<.< @ Apr 8 2010, 22:59)

A facut . A demonstrat ca e printre primii pe Venus si cam cel mai tare glavier de la cap 90 incoace.O-r fi rupti aia , cine stie , important e ca stie sa joace si rupe.Bravo Koila pentru alchemie si restu' pentru unici.

Link to comment
Guest ZozoLiciouSs

am vazut si eu videourile tale de pe youtube.... nu stii sa adaptezi tehnica, si cu cine am vazut pe acolo au jucat parca te lasau sa castigi.. gen warrior fara cleric , numai warrior. hai scutiti-ma.

badfist..acum e timpul sa spui ca esti `muschiulos` si sa mai pui ceva poze de la vreo diploma. pff.

Link to comment

wew chill guys :D

thx darthy .. hai de dragu nostru reapucate de sro :P.. deja mi-am revenit cat de cat..

http://img532.imageshack.us/i/sro2010040822445388.jpg/

macar acum miam putut pune o parte din set.. nici plusuri nu are pe el dar incet incet o sa se faca perfect :P ..

lucky me am cumparat xbow cu 3 immortal si 5 steady cu stats super la 12 m :X

Link to comment

wizu ori cum is ia 2 skile maxim de la un glavier eu fac 1 wiz dintr-un skil

Mihai=wOrKHarD pe rome acum lvl 71 , la lvl 56 omoram Nya Sniper cu el fara probleme , Stie omu sa joace:)

Din toate postarile pe care tu le'ai facut inteleg [ macar eu ] ca toti sunt NOOBI pe Venus.

Ai un virus, cel mai probabil win32/Sality.NAU care iti distruge fisierele .exe - Ai o sansa foarte mare sa fii nevoit sa reinstalezi Windows-ul. Daca totusi nu vrei asta, iti las pe PM un link cu ce ai putea sa faci.

:clap: Ce tare ai fost :)). Reclama la tv de 30 de secunde citit repede :cool2: .

Acum badfist M'am uitat la video '' * Deidara my las video * ''

1. Cand X-Bow te pune jos in niciun caz nu dai cu Dragon ala care arunca doar skills de Knok-Back sau STUNT. Nu stii sa dai imbue tot timpu.

2. Warrior ala ori e prost ori mai rau . Are +9 si cred ca si un set bun si da IRON SKIN :dooh: , de multe ori a dat cu MELEE [ atac normal ] pe tine. Axe zic , nu a avut sp dar cleric nu are :o

3. Cand el era departe ai dat de 2 ori cu skillu ala care arunca [ Nu le stiu eu numele ] si dupa ti'a spart WALLU' In timpu in care asteptai sa dai iar cu [ :hair: ] ala care arunca de 2 ori , mai ai unu inaintea lui si ii dadeai mai mult dmg .....Dupa un final l'ai dat .....

4. Nuker , Altu care nu da imbue si tot timpu melee. Uita'te la 2:35 esti in wall , ala e la departare de tine , si tu apesi pe skillu care iti da dull [ am spus ca nu stiu numele lor , dar intelegi/eti ] dupa asta ai dat bine cu skillurile de departare :P iti da 10k cu ice nuke PATETHIC cu light nuke merge 17k ...

5. Arcasul ala nu site sa joace... Dupa ca da 11k fara Debuffuri pe tine mai spammeaza si KB... Pana la 5:31 de cand wallu nu mai era ai jucat bine , foarte bine A inceput ala sa dispere ca a apasa pe tastatura de o rupea :)).... Phuck , tot timpul cand dadeam eu cu boweru' debuffs adversaru prindea pe mine kb , kd sau stunt :| Bun charu , tankezi debuffuri cu snow si inca ai mana , bravo. Dupa GhostSpear de ce dai ala de 98 sau cat o fi pentru DULL , de cee??

6. La fortress nu zic....

Asa , intr'un fina al facut si eu http://img530.imageshack.us/i/sro2010040909184564.jpg/

Postu meu de 5 kilometri :tiphat:

EDIT : Poate ca am avut greseli gramalticale dar este 9 dimineata ....

Link to comment

wizu ori cum is ia 2 skile maxim de la un glavier eu fac 1 wiz dintr-un skil

inteleg ca badfist e vechi pe LM , si mai inteleg ca fiekre isi lauda charul, da sa fim seriosi:) si eu am glavier 100 si nu faceam wizul din 2 skile:)) ,is 2 variante : ori glavieru are sun ori wizu nare iteme pe el:)) una din ele:) :tiphat:

fara suparare dar wizii is charuri destul de puternice, numai sa stii sa joci cu ei, glavierii mi se par un pic defavorizati la cap 10 ,akum vad ca la cap 11 e ceva mai binishor ,ajteptam sa vedem la 110 cum stau lucrurile:) vam salutat pe toti bafta la level si la dropuri;) :tiphat:

Link to comment
Guest ZozoLiciouSs

Salut baieti,

Felicitari la toti pentru unici si level..

Am facut si eu acum la foc rapid un staff si un scut +7 cu advanced elixir +1.. ca aveam nevoie la lvl :) nu mai pun screens ^_^

GL in continuare

Felicitari pt. +7 :>

Ma tot contraziceam cu un prieten, Care este mai bun la pvp? Glaiver-ul sau Wizz-ul?

Link to comment
Guest StopTheAbuse

inteleg ca badfist e vechi pe LM , si mai inteleg ca fiekre isi lauda charul, da sa fim seriosi:) si eu am glavier 100 si nu faceam wizul din 2 skile:)) ,is 2 variante : ori glavieru are sun ori wizu nare iteme pe el:)) una din ele:) :tiphat:

fara suparare dar wizii is charuri destul de puternice, numai sa stii sa joci cu ei, glavierii mi se par un pic defavorizati la cap 10 ,akum vad ca la cap 11 e ceva mai binishor ,ajteptam sa vedem la 110 cum stau lucrurile:) vam salutat pe toti bafta la level si la dropuri;) :tiphat:

:) ai perfecta dreptate :) .... poate multi o sa rada.. dar il puteti intreba pe Xriminal sau dsk ... ca eu cu droll nu luam un hit de la wizz/cleric lvl 100 FF cu SOM+7 in mana :) (cu buffurile mele si fara bless) ... si in legatura cu "ori glavierul are sun ori wizu nare iteme pe el" ,din nou, ai perfecta dreptate :) un wizz cu set bun... la 10D avea 18000-18500 HP ... da frate.. daca e sa prinda 2 crituri pe skillu ala de la lvl 98.. care arunca glavia sunt sanse uriase sa mori.. dar fara ala .... nush cum omori u din 2 hituri..

EDIT: si badfist... man.. u spui ca wizarzii sunt slabi din cauza ca nu ai gasit unu care stie sa joaca la pvp cu wizu', daca esti wizz si iti dai healing cycle iti incarca viata (100%) dupa prima secunda in care te-a lovit ceva

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...