Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

liniile 26 si 27 sunt in ultima instanta activate de joc ..normal jocu te baga aleatoriu pe 28 sau 29 si cate odata pe 30..dar le poti redirectiona manual pe 26 si 27 si dk nu intri din prima intri in cel mult 2 minute :)..normal ca tu prinzi trafic dc nu l;e ai modificate si astepti la rand :)) asa modifica tu frumusel si ai sa vezi k intri imediat :))

Mersi de confirmare. :) O sa le modific maine dimineata, desi nu prea sunt serverele ocupate.

Link to comment

Nu am cuvinte .....

http://img202.imageshack.us/img202/638/sro2010030720314287.jpg am intarziat un pic :P

O sa intru sa vorbim , mai fac un pk pe Dream :) , mai omor un trade , mai spunem niste povesti :)) mai trece timpu'

La chinese sunt 3-4 linii la nume si la euro doar 2 linii , Ce sunt alea?

Hmmm ... ma tot intreb ce cauta GM Cindiena cu voi in party ??? :-?

Isi facea farmingul ? :P

Link to comment
Guest StopTheAbuse

sal

cineva tot imi da pm sai vand gold pe silk zice ca vrea 300kk gold si da 300silk..

si nustiu ce sa fac pot pati cv (sa iau ban sau sa ma fure?) cum se face un astfel de trade?

ms :tiphat:

da :) poti sa iei si ban (daca nu e silk e-pin sau PSC) si poate si sa te fure daca ii dai banii primu :)

Link to comment

nu vei putea folosi decat un elixir de genul pe fiecare item ;) ca altfel existau arme +200 si se ducea draq sro-ul.nu ca nu ar fi deja dat draq dar daca puteai folosi cate elix vrei tu era si mai rau.asa ca priviti partea buna :))

daca nu spuneai tu nu stiam :blink: eu iam spus lu shevaro1991 dc merge doar 1 elixir pe iteme citeste cu atentie te rog

da :) poti sa iei si ban (daca nu e silk e-pin sau PSC) si poate si sa te fure daca ii dai banii primu :)

multi de pe venus lvl 100 cu cateva mii de silk au fost banati ieri

Imagine IPB

[GM]Azciel ieri a anuntat ca NU TOT TIMPU DAU ADVERTISMENTE DAU SI BANURI PE 100 DE ANI DIRECT

Link to comment

parerea mea este ca daca marti se pune clientul la download....update vine peste 2 saptamani :-?? parca asa a fost pana acum daca tin bine minte

oricum..val de playeri noi? cand au scos goldbotii....pe rome erau 1100/3500 deci fa si tu un calcul....2000-2500 din locuri sunt ocupate de goldboti ....1000-1100 de locuri sunt ocupate de 400-500 de players care au cate 2-3 chars sau 1 char&1staller

oricum am impresia ca nici la 11D nu o sa fie cine stie ce...tot botting 24/7 din partea playerilor si job inactiv....

EDIT: @shevaro1991 WT...? ceva mai tare ca sunul? si asa e overpwered....daca faceau ceva mai tare ca sunul se ducea dracu de tot jocul

Sleya credeam ca noul item unic va fi mai bun decat actualele,insa epic fail...sper sa nul bage si pe asta la magic pop ca o sa isi faca turcii colectie de arme...sos,som,sun,soc toate +9.

edit:koila multumesc pentru raspuns.

Link to comment

Sleya credeam ca noul item unic va fi mai bun decat actualele,insa epic fail...sper sa nul bage si pe asta la magic pop ca o sa isi faca turcii colectie de arme...sos,som,sun,soc toate +9.

hai sa te lamuresc eu putin ... acele iteme cred ca vor putea fi purtate si mixate cu seturile normale, dar in monentul in care ai adunat toate cele 6 piese puterea lui de , defense creste considerabil, nu va fi pop , te vei face raiduri in templu si tomb acele raiduri le poti face de 2 ori pe zi (atat de lasa JM) sau de 3 respectiv 5 daca cumperi premium silver\gold si premium plus, acele raiduri dureaza doar 2 ore dupa care esti dat afara din tomb \ templu. acele coinuri pica din unici ce ii vei gasi acolo si se distribuie random nu cred ca toti membri vor lua. daca citesti cu atentie treaserul (sau cum draq so numi) vei gasi suficiente informatii , nu citi doar titlul ca nu ajuta

Link to comment

Salutare !

Am o intrebare pt voi expertii :D.

Ce sox e asta?

Imagine IPB

Nu e media.pk2, poza e facuta de mn pe cSRO, un duplicate.

Thx ! ;)

salut cata..inclin sa cred k e un seal of honor varianta som daca pot spune asa....la storage sunt seal of honor sos.som si sun...daca gresesc corectati-ma :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...