Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest StopTheAbuse

orasul alexandria pe csro:

No shit Sherlock!!! a fost postat de 5 ori :| , da si tu edit de acum incolo...

hai ca merge.... inca 200k sp si fac si eu 1m ... in 21 de zile am facut 800k

Link to comment

No shit Sherlock!!! a fost postat de 5 ori :| , da si tu edit de acum incolo...

hai ca merge.... inca 200k sp si fac si eu 1m ... in 21 de zile am facut 800k

zimi te rog la ce moobi

cu ce char

intre ce lvl ai facut down asta daca ai facut,

si cam cate sp pe ora??

si icna ceva, ai auvt sp ticket?

Link to comment
Guest StopTheAbuse

zimi te rog la ce moobi

cu ce char

intre ce lvl ai facut down asta daca ai facut,

si cam cate sp pe ora??

si icna ceva, ai auvt sp ticket?

premium gold, sp ticket la huni ... cu dsk,dream, cri, xriminal, r_superstar
Link to comment

este aiurea cu sbot, e bun dar si daunator, ma gandesc daca o sa rezolve problema si sa-l bage din nou clientles o sa fie jaleee :banghead: cine stie daca mai exista vreunul sa poata fi rulat clientless, era odata un proiect pe un site sa faca agbot clietless dar nu cred ca sa mai lucrat la el.

Link to comment
Guest StopTheAbuse

Rofl... warrioru e cel mai tare character din sro... si la pvp si la ce vrei tu

mai bine taceai..... daca nu stii si daca nu ai jucat cu mai multe caractere nu vorbii
Link to comment

este aiurea cu sbot, e bun dar si daunator, ma gandesc daca o sa rezolve problema si sa-l bage din nou clientles o sa fie jaleee :banghead: cine stie daca mai exista vreunul sa poata fi rulat clientless, era odata un proiect pe un site sa faca agbot clietless dar nu cred ca sa mai lucrat la el.

stiu si mie imi este greu fara clientless mai ales ca am facut o investitie special pentru asta (nu sunt asa addicted dar nu poti face $ fara sa investesti $) din cate am inteles ibot-ul are clientless si daca citit pe rev6 s-ar parea ca hackshield-ul sa oprit....

ChristyxxL gresit nukerul meu e cel mai tare :slap:

PS : baietii care au farmat 1m sp.. go si mai faceti 1mil ca va trebuie sincer nu va opriti stiu ca inebuniti la farm dar nu se compara, de la mine de pe server multi de lvl 100 au bagat la farmat charuri pentru 11D pentru ca au inebunit cand au vazut ca le trebuie de la lvl 100 la 110 1.2-1.5mil sp

Link to comment

Rofl... warrioru e cel mai tare character din sro... si la pvp si la ce vrei tu

ba Retardat**e dute si inpuscate te dai smecher pe youtube prin comentrurile tale dar nici macar nu ai depasit lvl 80 vi si spui ca x sau y mar face la pvp dar tu habar nu ai de sro tu abea ai un amarat de lvl 71 si vi tu si ne zici noua ca warrieru e cel mai bun care noi jucam sro de aproape 5 ani uni din noi tu mai ai de mancat pana sa ajungi ca noi

Edit: pe rev6 nu arata top 10 best pvp char ce mi ai pus tu acolo te ai uitat la cei cu cele mai bune weapon si iai pus pt ca Raven nu avea sun 2h cand mam lasat eu l-)

stiu si mie imi este greu fara clientless mai ales ca am facut o investitie special pentru asta (nu sunt asa addicted dar nu poti face $ fara sa investesti $) din cate am inteles ibot-ul are clientless si daca citit pe rev6 s-ar parea ca hackshield-ul sa oprit....

ChristyxxL gresit nukerul meu e cel mai tare :slap:

PS : baietii care au farmat 1m sp.. go si mai faceti 1mil ca va trebuie sincer nu va opriti stiu ca inebuniti la farm dar nu se compara, de la mine de pe server multi de lvl 100 au bagat la farmat charuri pentru 11D pentru ca au inebunit cand au vazut ca le trebuie de la lvl 100 la 110 1.2-1.5mil sp

sa speram ca sp calculatoru de pe mmosite nu e bun :)) desi ma indoiesc

Link to comment

Rofl... warrioru e cel mai tare character din sro... si la pvp si la ce vrei tu

:)) ba esti nebun? :-j gandestete si tu daca era un char mai bun sil faceau toti....cum au spus si ceilalti ai un char de 71, nu ai pus nici macar 9dg pe tine si vii aici si te dai mare ....in fata celor de lv 100 =)) cand charul tau o sal faca pe badfist sau pe oricine altcinv in pwp atunci poti spune ca warrioru' este cel mai tare

pana atunci ciocu mic :|

Link to comment

cand charul tau o sal faca pe badfist sau pe oricine altcinv in pwp atunci poti spune ca warrioru' este cel mai tare

pana atunci ciocu mic :|

nu a zis nimic de characterul lui.a zis doar de warrior in general ca e cel mai bun;)

warriorul chiar este unul dintre cele mai bune builduri din sro si iti garantez eu ca cu warrior nu te bate nici dracu pt ca poti tanka cu skins+vital ,bless+vital sau put si simplu cu clericul sa iti dai healing in prostie si asa nu te omoara nici 5 badfists la un loc;) warriorul moare doar la wizard cu sun,offering sau crit-uri multe cu dmg mare.in rest imi e greu sa cred ca poate vreun alt build sa bata warriorul.asta daca stie sa joace

iar in legatura cu bardfust sa fim seriosi am vazut toti filmuletul,adversarii sunt ca turcii de pe rome...au sun degeaba ca sunt praf nici nu stiu sa joace.+ ai vazut ca badfist si-a luat-o rau de tot de la un bower pe force.

ca sa faci treaba la pvp cu un chinez e nevoie de un set mai mult decat excelent.si in gang cu orice set daca e un party de chineses 8/8 vs un party de euro 5/8 sa spunem...se stie ce se intampla...chinezii si-o iau rau de tot..

Link to comment

nu a zis nimic de characterul lui.a zis doar de warrior in general ca e cel mai bun;)

warriorul chiar este unul dintre cele mai bune builduri din sro si iti garantez eu ca cu warrior nu te bate nici dracu pt ca poti tanka cu skins+vital ,bless+vital sau put si simplu cu clericul sa iti dai healing in prostie si asa nu te omoara nici 5 badfists la un loc;) warriorul moare doar la wizard cu sun,offering sau crit-uri multe cu dmg mare.in rest imi e greu sa cred ca poate vreun alt build sa bata warriorul.asta daca stie sa joace

iar in legatura cu bardfust sa fim seriosi am vazut toti filmuletul,adversarii sunt ca turcii de pe rome...au sun degeaba ca sunt praf nici nu stiu sa joace.+ ai vazut ca badfist si-a luat-o rau de tot de la un bower pe force.

ca sa faci treaba la pvp cu un chinez e nevoie de un set mai mult decat excelent.si in gang cu orice set daca e un party de chineses 8/8 vs un party de euro 5/8 sa spunem...se stie ce se intampla...chinezii si-o iau rau de tot..

dsk eu nu ti am pocit nick name cum o faci tu in fine daca adversari mei is slabi e parerea ta si cum am mai zis in video ala in care mi am luat-o nu eram ff eram gap 9 si nu aveam nici devil si de aia ma facut asa rpd acu ma face nu zic nu dar da mai mult in mine pana ma face. force bow cu sun in mana am mai zis ca nu pot sa i fac la pvp. dar se pare ca si tie ti e lene sa citesti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...