Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

koila nu cred ca setul armor iti scade din move speed,doar ca nu iti da nici un bonus fata de protector(10%) si garment(20%),e prima data cand aud asta.

dap greseala mea.... dar tot greu ma misc :)) si nu sunt dispus sa dau $ pentru a ma teleporta de la X la Y mai alex ca vreu sa imi iau si bardul de 85 dupa mine pentru pw lvl de la medusa

Link to comment

wow nice vid.. avand in vedere cand a fost postat pe youtube utilizatorul a avut dreptate in legatura cu lvl .. desi unele sunt cam eronate .. nice!

@vio .. dude that man is crazy.. eu cred ca e dinala dement care vrea sa faca 50m sp.. mai stiam unu care a zis ca nu se lasa pana nu face 20m sp.. cand a facut 2m a cedat psyhic

Link to comment

he he se pare k nu esxista nici o diferenta intre special gear items si itemele normale :))) doar modelu difera

aveti aici heavy armor 11 d si special gear item 11d

nu stiu ce stats au itemele 101 de la npc dar am vazut in csro soc chest robe +0 si avea stats mai bune decat un chest robe 100+8

Link to comment
Guest morcumata

Salut Eu am luat Bann permanent degeaba ca nu folosessc bot........

Si vreau si eu o parere pe ce server sa ma reapuc astep raspunsuri....id meu Dany_teker

Link to comment

astia de la joymax in loc sa faca un joc de care sa se bucure toata lumea...ei fac un joc care e destinat alora cu bani...dispushi sa bage bani in joc mereu ca sa aiba lvl mare..:|::mi se pare o porcarie...si mai zic ca e free to play..:)) :banghead::banghead: :sef: :sef: :sef: :sef:

Link to comment

astia de la joymax in loc sa faca un joc de care sa se bucure toata lumea...ei fac un joc care e destinat alora cu bani...dispushi sa bage bani in joc mereu ca sa aiba lvl mare..:|::mi se pare o porcarie...si mai zic ca e free to play..:)) :banghead::banghead: :sef: :sef: :sef: :sef:

ma , ce nu intelegi :))

jocul e free to play

daca vrei sa beneficiezi de unele "BENEFICII" platesti , ca la orice joc

Link to comment

La 11D imi place ca e restrictie de lvl la intrarea in Alexandria :D No Gold Spammers poate nici goldboti nu mai vezi sute de chare low lvl lasate stall

O sa fie orasul CURAT :tiphat:

Guild Recall scroll sau ceva de genul si orice char poate veni acolo asta a spus unu care joaca Csro (nu roman) si am so incerc si eu cu charurile mele low lvl

Link to comment

ma , ce nu intelegi :))

jocul e free to play

daca vrei sa beneficiezi de unele "BENEFICII" platesti , ca la orice joc

nu cred ca exista joc la care sa stai 10 ore sa intrii fara un anumit premium item :( ...ma rog stie cnv cand se redeschid vanzarile de Sbot ?:) :beer:

Link to comment

nu cred ca exista joc la care sa stai 10 ore sa intrii fara un anumit premium item :( ...ma rog stie cnv cand se redeschid vanzarile de Sbot ?:) :beer:

nu cred ca se va deschide in curand,mai ales acum ca sunt ocupati sa updateze botul ca sa mearga clientless.

Poti cumpara old acc si il incarci tu,dar ai grija ca sunt o gramada de scameri.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...