Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ehhh...a venit si randul meu :))

tipul care mi-a dat glavierul .... l-a luat inapoi se pare....m-a lasat sa il fac doar lvl 58 :))...not to smart....macar putea sa astepte sa il fac 80-90 si apoi sa schimbe pw

imi pare rau pentru ca eram foarte entuziasmat de buildul acela ....dar asta e :P

@Bogdan 1-20 closier,20-30 ongs,30-40 mujigi sau de la 35-40 penon...

Link to comment

daca lumea rade tu trebuie sa te iei dupa ratings? :error:

multumesc ca mi-ai amintit de 2girls1cup :down:

nu eu ti-am amintit ci cel care a postat filmuletele pt ca ele despre asta erau : 2girls1cup reactions ;)

la academy pt a se pune graduates, playerii low lvl trebuie sa primeasca bann?sa dea leave? sau nu cont?

Link to comment

nu eu ti-am amintit ci cel care a postat filmuletele pt ca ele despre asta erau : 2girls1cup reactions ;)

la academy pt a se pune graduates, playerii low lvl trebuie sa primeasca bann?sa dea leave? sau nu cont?

ca sa primesti maximul de puncte pentru academie...low lvl player trebuie sa dea graduate la lvl 40....si sa precizeze acolo ca guardian a fost excelent....sau cum se zice...oricum cea mai buna optiune de acolo :P

Link to comment

am si eu intrebare :| stie cineva dc nu imi apre pe rev ca am omorato pe tg am luato de 2 ori ieri si azi :-s si nu imi apare ivy imi apare da tg nu :(( dc

nu se stie.. daca a fost imd dupa inspectie nush ce sa zic.. eu am omorat pe isy si pe tg odata imd dupa inspectie si nu s-a pus.

@alex the fuck cred ca e a 10-a oara cand pui intrebarea asta.. nu crezi ca daca era cineva iti raspundea deja fiind satul de tine?

Link to comment
Guest _DuRaCeLL_

@alexboss nush dc imi tot dai pm sa`ti dau gold pe neptune si altcineva vrea sa`i "vand" contul la trade sau ceva de genu ...

oricum ideea e ca romanii vor sa primeasca totul din cer sau sa castige la loto ... dar la silk se gandesc doar sa scammeze si cam atat!

anyway spor la farm si succes la sox`uri si +++`uri :)

Link to comment

ce parere aveti de noul dress :> ? pt cei care nu l-au vazut pe site check this out http://img99.imageshack.us/img99/6179/newdrss221.jpg

mi se pare mie sau asia de la joymax pot fii mai jegosi decat in momentul de fata?>_< Premium Package ?:o cu HP x-Large... vor scoate x-large potions de la NPC ? daca fac asta chinezii sunt morti .... si asa nu exista niciun fel de balance intre chineses si euro.iar daca scot x-large potions va fi si mai si.

astia sunt prosti sau mi se pare mie? http://img168.imageshack.us/img168/2571/wtf221.jpg care e diferenta dintre ora 24:00 si ora 00:00 ?ca eu in aproape 17 ani de viata nu am aflat ca ar fii vreo diferenta.daca voiau sa puna de la 12 noaptea la 12 noaptea dc nu au scris 24:00 to 24:00 sau 00:00 to 00:00 >.>

thats sucks,nu e 105,e 110,ma gandesc ca iar stam cate 4-5 luni in grind.....

de unde ai dedus ca e 110? ca scrie acolo maximum level 110? :)) dar asta nu inseamna ca noua ni se va oferi maximum cum nici in ksro nu e maximum ;) ar fii mult prea frumos sa ne bage 110 direct ^^ si stiti dc m-as bucura cel mai mult? pt ca pe rome sunt o gramada de turci idioti si alte natii de nobi care au sun de la pop si se bucura ca sunt valabile,sa fim seriosi...turci cu sun?:-s nu le ajunge ca ataca 5 vs 1? le mai trebuie si sun...

Ok, cap 110 e chiar nasol, urmatorul update o sa aduca level cap 120, degree 12 si gata.

va dura ceva 11d...supaia va veni 12d... si dupaia nu vor lasa jocul asa,vor aparea dupa anumite perioade de timp updates cu skills sau alte chestii :P daca nu chiar 13d :P

Link to comment

ce parere aveti de noul dress :> ? pt cei care nu l-au vazut pe site check this out http://img99.imageshack.us/img99/6179/newdrss221.jpg

mi se pare mie sau asia de la joymax pot fii mai jegosi decat in momentul de fata?>_< Premium Package ?:o cu HP x-Large... vor scoate x-large potions de la NPC ? daca fac asta chinezii sunt morti .... si asa nu exista niciun fel de balance intre chineses si euro.iar daca scot x-large potions va fi si mai si.

astia sunt prosti sau mi se pare mie? http://img168.imageshack.us/img168/2571/wtf221.jpg care e diferenta dintre ora 24:00 si ora 00:00 ?ca eu in aproape 17 ani de viata nu am aflat ca ar fii vreo diferenta.daca voiau sa puna de la 12 noaptea la 12 noaptea dc nu au scris 24:00 to 24:00 sau 00:00 to 00:00 >.>

de unde ai dedus ca e 110? ca scrie acolo maximum level 110? :)) dar asta nu inseamna ca noua ni se va oferi maximum cum nici in ksro nu e maximum ;) ar fii mult prea frumos sa ne bage 110 direct ^^ si stiti dc m-as bucura cel mai mult? pt ca pe rome sunt o gramada de turci idioti si alte natii de nobi care au sun de la pop si se bucura ca sunt valabile,sa fim seriosi...turci cu sun?:-s nu le ajunge ca ataca 5 vs 1? le mai trebuie si sun...

va dura ceva 11d...supaia va veni 12d... si dupaia nu vor lasa jocul asa,vor aparea dupa anumite perioade de timp updates cu skills sau alte chestii :P daca nu chiar 13d :P

maxim este D14...deci pana in 2012 jucam linistiti:))

nu stiu dar sunt sigur ca D14 e last...final gender scroll poate fi schimbat oricand:)

Link to comment

ce am spus eu ? in martie - aprilie se va face update-ul dupa ce se termina eventul cu 30% xp si cred ca vor scoate potiunile :blink:

daca scot potions chinese vor fi extrem de dezavantajati >.> koila baga la farm un euro :))

Atunci de ce Final Gender Scrolls functioneaza doar pana la D12? :-??

pt ca nu vor exista items de 13d si 14d :P ultimul gear va fi cel de la ROC pe care il poti purta de la lv 98 din cate stiu :P acela va fi cel mai puternic gear! ultimul set...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...