Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Salutare baieti m-am apucat si eu de silkroad pe srv Phoenix..mi-am facut un 2handed daca e cineva de lvl mai mare pe Phoenix si ma poate ajuta sa farmez SP-uri raman dator.Nick UniqueAngel

O sa te cresc diseara, daca am timp.

Bogdan acum suntem colegi

Glavier la 110 sau 105 are 2 skills noi ? Ala baga doar Fast Moving si nu prea le deosebesc....

Glavier cu imbue pe LIGHT :pumn: ?

Grats for anything :tiphat:

BTW , Sro''Regele'' are 10 ore [ eu am primit de fiecare data cate 6 ] pentru fiecare cont... nu pe ficare calc..

Btw, cand se da drumul la o noua versiune? Cu spell-uri noi, level + si alte chestii?

Link to comment

si la mine e gata jumate de farm ^^ http://img85.imageshack.us/img85/6113/sro2010022216014953.jpg

@sTop.spAmm [noOb] am ras de nu am mai putut...[ce vrajeala] inainte sa postezi prostiile astea care nu au absolut niciun treaba cu silkroadul,ca stim cu totii ca si primul video e tot cu "2girls1cup reactions",trebuia sa te uiti la ratings. 3* hmm... cam slabut ;)

Link to comment

Si care e problema daca " nare niciun treaba " cu silkroadul? is funny amandoua =))) am ras umpic :)))

Daca n-au treaba cu SilkRoad-ul la ce face off-topic degeaba? Sa posteze la FunMania.

Chestia aia de pe SilkRoad Secrets cu gradinile sau ce erau (nu stau acum sa ma uit) va fi oare un viitor update ce va contine un nou oras? :D Level cap increase.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...