Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Neata Buna, sincere felicitari pentru reusite, insa am si eu o dilema..sau mai degraba o intrebare pentru ca sunt putin bagat in ceata :)

Nu stiu ce fel de sox e acest item...insa stiu cu siguranta ca e mai bun ca Seal Of Star :)

Stiu ca un Seal Of Sun 10 DRobe Chest(+0) are 250+ phy def si 495+ mag def dar sincer sa fiu sunt prea somnoros ca sa ma mai pun sa fac calculele :)

Iata si poza

Imagine IPB

Multumesc pentru ajutor

Ps:nu am gasit Calculator pentru 11 D ..de aceea imi era putin dificil sa calculez :) + ca niciodata nu am folosit Robe ca altfel mi-ar fii fost mai usor sa imi dau seama , cu siguranta ^_^

pai...ca sa fiu mai explicit....cineva a zis ca e seal of comet....dar nu si ce inseamna asta:P...e seal of comet...ceea ce inseamna ca este egal cu un 101+7....seal of star =101+5 adica....este acel sox +0 este ca un sos +2 :P

BTW...recordul pe rome la sp....a atins cota 8.888.888 sp :) dar totusi tipul mai are pana atinge ce vrea...15 m sp :)

bafta :tiphat: tuturor

Link to comment

Tot vedeam ca imi dadeau party cei din Jangan cu level mare. Ma gandeam ca or fi cine stie ce samariteni si vor sa ma creasca. Acum vad ca nu e asa :(.

Iti dadeau party cu exp/item free to all... Ala e party de 4 ca atunci cand bati singura sau lasi bot sa iei mai multa experienta. Nu e acel party cu exp/item auto share in care pot fi maxim 8 playeri si in care bat toti in acelasi loc.

Si ce va face cu 15.000.000SP? Daca putea sa bage cate masteries vroia, atunci era distractiv :> Asa, doar pentru propria mandrie :D

Pai va merge cu gap 0 pana la level 140. Oricum va avea nevoie pe viitor de acele sp-uri.

La fel ma intrebam si eu la level 50 cand aveam 7-8 k sp si imi spunea vreun player ca are 900k sp.

Tot vedeam ca imi dadeau party cei din Jangan cu level mare. Ma gandeam ca or fi cine stie ce samariteni si vor sa ma creasca. Acum vad ca nu e asa :(.

Iti dadeau party cu exp/item free to all... Ala e party de 4 ca atunci cand bati singura sau lasi bot sa iei mai multa experienta. Nu e acel party cu exp/item auto share in care pot fi maxim 8 playeri si in care bat toti in acelasi loc.

Si ce va face cu 15.000.000SP? Daca putea sa bage cate masteries vroia, atunci era distractiv :> Asa, doar pentru propria mandrie :D

Pai va merge cu gap 0 pana la level 140. Oricum va avea nevoie pe viitor de acele sp-uri.

La fel ma intrebam si eu la level 50 cand aveam 7-8 k sp si imi spunea vreun player ca are 900k sp.

Link to comment

@Selya , multumesc de raspuns , dar am fost inspirat "sa scap repede de el " l-am dat pe 1 Gold Ticket Exp/Sp si Devil Wings Female echivalentul a 450 mil ...acel item normal era cotat pe la 150 mil iar eu l-am cumparat cu 180 mil :) ...se pare ca norocul a fost de partea mea si am scos profit bunicel as spune eu :)

Multumesc amoniaku pentru promtitudine , tu ai fost piesa de rezestenta la faza asta ^_^

Toate cele bune!Raman dator :)

Link to comment

Tot vedeam ca imi dadeau party cei din Jangan cu level mare. Ma gandeam ca or fi cine stie ce samariteni si vor sa ma creasca. Acum vad ca nu e asa :(.

Iti dadeau party cu exp/item free to all... Ala e party de 4 ca atunci cand bati singura sau lasi bot sa iei mai multa experienta. Nu e acel party cu exp/item auto share in care pot fi maxim 8 playeri si in care bat toti in acelasi loc.

Si ce va face cu 15.000.000SP? Daca putea sa bage cate masteries vroia, atunci era distractiv :> Asa, doar pentru propria mandrie :D

Pai va merge cu gap 0 pana la level 140. Oricum va avea nevoie pe viitor de acele sp-uri.

La fel ma intrebam si eu la level 50 cand aveam 7-8 k sp si imi spunea vreun player ca are 900k sp.

Link to comment

Eu n-am avut deloc probleme.

Chiar acum 5-10 minute am dat restart. (Phoenix)

Sa nu zici ca tu esti singura de pe toate serverele ... pe rev6 arata la toate serverele 0 playeri.

Inca nu stiu exact ce problema au, dar oricum e ceva cu serverele. Speram sa nu dea vreun roll-back :dontknow:

Link to comment

Sa nu zici ca tu esti singura de pe toate serverele ... pe rev6 arata la toate serverele 0 playeri.

Inca nu stiu exact ce problema au, dar oricum e ceva cu serverele. Speram sa nu dea vreun roll-back :dontknow:

Ong land e plin :blink: . Sunt intr-un taxi, se schimba membrii ca pe sosete :)).

Link to comment

Pai va merge cu gap 0 pana la level 140. Oricum va avea nevoie pe viitor de acele sp-uri.

La fel ma intrebam si eu la level 50 cand aveam 7-8 k sp si imi spunea vreun player ca are 900k sp.

Aaa, eu credeam ca level cap maxim o sa fie 120. :-??

EDIT: Disconnect din 10 in 10 minute, what the hell <_<

EDIT 2: Inspectie de 15 minute.

Link to comment

@Selya , multumesc de raspuns , dar am fost inspirat "sa scap repede de el " l-am dat pe 1 Gold Ticket Exp/Sp si Devil Wings Female echivalentul a 450 mil ...acel item normal era cotat pe la 150 mil iar eu l-am cumparat cu 180 mil :) ...se pare ca norocul a fost de partea mea si am scos profit bunicel as spune eu :)

Multumesc amoniaku pentru promtitudine , tu ai fost piesa de rezestenta la faza asta ^_^

Toate cele bune!Raman dator :)

se stie nu?:)) :beer:

apropo ce sa intamplat cu serverele, ceva inspectie ca nu mai am cu cine sa bat in party:|

Link to comment
Guest StopTheAbuse

Risipa de gold. :lol:

pwned!! :)) lasa-l mane nu ai vaz? a zis ca nu stie sa joace :)) oricum e marfa sa fii low lvl si sa fii printre aia bunii de lvl tau xD :P
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...