Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

fratilor eu folosesc sbot de knd o aparut si aveam 14 cliente deschise din kre numa 2 is cu silk incarcate,culmea ca eu nam primit bann pe nici unu:-??.inca folosesc sbot deci chestia cu bannu a fost facut random .

si eu am o mica frica :banned: in mine pentru ce sar putea intampla...si eu fol bot de mult si nu am patit asa ceva:(

EDIT:BluMan atun cea dc se da bann'? pe ochi frumosi? :wacko:

oricum joymax sunt uni din cei mai prosti oameni de pe terra :ceuameni: :stinky:

Link to comment

Mah voi nu sunteti uimiti ca asta o facut +17 ? :ceuameni: va dati seama ce fel rupe la pvp cu daggers.. :kar:

http://img22.imageshack.us/img22/5012/joymax171.jpg

Edit: weird da pe rev6 arata +10.. oare e fake? statusurile sunt ca pt un +17 am facut pe nivlam :crazy:

Link to comment
Guest StopTheAbuse

Mah voi nu sunteti uimiti ca asta o facut +17 ? :ceuameni: va dati seama ce fel rupe la pvp cu daggers.. :kar:

http://img22.imageshack.us/img22/5012/joymax171.jpg

Edit: weird da pe rev6 arata +10.. oare e fake? statusurile sunt ca pt un +17 am facut pe nivlam :crazy:

logic ca e fake :| ptr ce sa fim uimiti pt o facatura?... foarte simplu... a modificat in photoshop si statusurile si + :) si el s-a uitat pe nivlam
Link to comment
Guest danyels009

zicetimi si mie cum pot sa intru pe 2 conturi de sro?? prin Run As nu merge

poi trebuie sa descarci loaderu da risti sa iei ban cu el prima oara pe 7 zile dupa care 14 si ultima oara 100 ani

uite linku asta daca te intereseaza http://nfo/testrone.htm

Warn up pentru warez. Iti recomand sa citesti regulamentul linkmania si primul post din acest topic.

Edited by Forbidden
Link to comment

Sall all .. citesc de mult acest forum despre silkroad si imi este de foarte mare ajutor .Dar as mai dori ceva .. tocmai mi-am facut un Arcash chinese si as dori sa stiu si eu un build bun adica ceva de genul : Pacheon/fire/...etc Va rog frumos

Va multumesc

pai fiind la inceput recomand pt lvl 100..100pacheon/100fire/80light/20cold..e buildu general pt full str.. :D sii merge foarte bine :D

Link to comment

[19:35:10] ******* GM "[GM] Ardoris" spawned near your position (-5169,2895)! *******

[19:35:17] ******* GM "[GM] Ardoris" spawned near your position (-5169,2895)! *******

=))) e posibil sa fi aparut pe " invisible" ca pe mess? =))) k nu l-am vazut

btw...interesanta chestia cu sv empty :> dar pakt de cei care au luat bani degeaba X( f()()k Geimacs :|

Link to comment

[19:35:10] ******* GM "[GM] Ardoris" spawned near your position (-5169,2895)! *******

[19:35:17] ******* GM "[GM] Ardoris" spawned near your position (-5169,2895)! *******

=))) e posibil sa fi aparut pe " invisible" ca pe mess? =))) k nu l-am vazut

btw...interesanta chestia cu sv empty :> dar pakt de cei care au luat bani degeaba X( f()()k Geimacs :|

De obicei se plimba invizibili.

Link to comment

pai fiind la inceput recomand pt lvl 100..100pacheon/100fire/80light/20cold..e buildu general pt full str.. :D sii merge foarte bine :D

Eu ma gandeam sa fac ceva de genul 100pacheon/100fire/80force/20 cold iar la lvl mare sa dau coldul la 10 .. sa am 90force pt debuffuri.. sau nu e o idee asa buna ?

Link to comment

Eu ma gandeam sa fac ceva de genul 100pacheon/100fire/80force/20 cold iar la lvl mare sa dau coldul la 10 .. sa am 90force pt debuffuri.. sau nu e o idee asa buna ?

cold la 10 nu ai ce face cu el...la 20 ai snow shield lvl 1 care are dmg absorbtion si e foarte bun la 100 te poti face pe force daca ai ban de drug of typoon sa ai speed si ai set bun...da trebe force 100

@iulian ..bunicel staffu .. daca ai noroc cred ca 10m dar nustiu poate is diferite preturile la tine pe servar numai stiu nici eu exzact cat e un sos de 7dg..10-20m cred :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...