Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest StopTheAbuse

gzz mihai pt devil spirit grade S din 10 silk >_< norocu incepatorului...:))

ahhahaha =))) de cate ori ba norocu incepatorului? =)))))) cum sa cumpar 80 carduri.. si din primu sa-l iau ?:))))) http://img190.imageshack.us/img190/3572/sro2010021003150008.jpg
Link to comment

Si daca sterg alea din folderul Dump ???

stergele

care foloseste sroking pe cati ani ai luat ban? am inteles ca pe forumul de la sroking unul din moderatori sau admini au zis ca joymaxul ia luant in vizor doar pe cei care folosesc sbot-ul. Si tind sa cred ca este adevarat un amic cu agbot 7 zile a luat ban eu cu sbot 100 ani..

Poate confirma cineva chesti asta?

Link to comment

stergele

care foloseste sroking pe cati ani ai luat ban? am inteles ca pe forumul de la sroking unul din moderatori sau admini au zis ca joymaxul ia luant in vizor doar pe cei care folosesc sbot-ul. Si tind sa cred ca este adevarat un amic cu agbot 7 zile a luat ban eu cu sbot 100 ani..

Poate confirma cineva chesti asta?

Si ce faci .... iti iei SroKing ???App mai e free sau trebuie platit acum ??

Link to comment

da, si eu tot sbot folosesc si am ban pe 100 ani... dar pe contul cu putin silk... pe contul pe care bag silk constant nu am ban . Probabil cei de la sbot nu au platit cotizatia lunara la Joymax si vor sa ii atentioneze ce s-ar putea intampla daca nu cotizeaza. Si parerea mea este ca cei care am luat ban pe 100 ani asa o sa ramana... chiar daca ei au anuntat cu mare fast cu ceva timp in urma ca vor da ban pe 7, 14 si abia apoi pe 100 ani.. cine stie am putea sa-i dam in judecata ca nu-si respecta politica (culmea tocma de ei facuta ).

Link to comment

da, si eu tot sbot folosesc si am ban pe 100 ani... dar pe contul cu putin silk... pe contul pe care bag silk constant nu am ban . Probabil cei de la sbot nu au platit cotizatia lunara la Joymax si vor sa ii atentioneze ce s-ar putea intampla daca nu cotizeaza. Si parerea mea este ca cei care am luat ban pe 100 ani asa o sa ramana... chiar daca ei au anuntat cu mare fast cu ceva timp in urma ca vor da ban pe 7, 14 si abia apoi pe 100 ani.. cine stie am putea sa-i dam in judecata ca nu-si respecta politica (culmea tocma de ei facuta ).

vezi ca scrie pe acolo pe la ei pe la politica ca au tot dreptul sa schimbe anumite aspecte fara sa anunte. si inca ceva ai $ sa-i dai in judecat?

Link to comment

da, poate ca ei pot schimba politica firmei.. dar atata timp cat exista char cu 7 zile ban si char cu 100 ani ban din prima, am putea cere lamuriri.. care sunt considerentele pe care le-au luat in calcul cand au dat ban pe 100 ani. Si de ce sa nu-i dam in judecata .. daca ne-am aduna mai multi :)) Deaia isi fac ei de cap, pt ca noi nu suntem in stare sa luam pozitie impotriva tampeniilor pe care le fac. Pana la urma Silkroad fara botteri ar fi pustiu.. crezi ca ei nu stiu asta?

Link to comment

da, folosirea botului este o incalcare a regulamentului.. dar culmea toti o fac . La mine pe server am intalnit 1 singur player lvl 90 + care sa fie 100 % legit. Si daca este sa fie dreptate , atunci sa fie pt toti playerii la fel.. eu asa stiu dreptatea este numa una singura :)) . Gresesc?

Link to comment

da, folosirea botului este o incalcare a regulamentului.. dar culmea toti o fac . La mine pe server am intalnit 1 singur player lvl 90 + care sa fie 100 % legit. Si daca este sa fie dreptate , atunci sa fie pt toti playerii la fel.. eu asa stiu dreptatea este numa una singura :)) . Gresesc?

aaaa ..nu prea am inteles ce zici tu acolo da baiatu de mai sus avea dreaptate..nu ai ce sa le faci ei pur si simplu o sa-ti zica ca au schimbat regulamentul iar folosirea botului este interzisa prin urmare..uite sanctiunea.. ;)

Edit: var placea un asa ceva? :D http://img22.imageshack.us/img22/5012/joymax171.jpg

Link to comment

aaaa ..nu prea am inteles ce zici tu acolo da baiatu de mai sus avea dreaptate..nu ai ce sa le faci ei pur si simplu o sa-ti zica ca au schimbat regulamentul iar folosirea botului este interzisa prin urmare..uite sanctiunea.. ;)

Edit: var placea un asa ceva? :D http://img22.imageshack.us/img22/5012/joymax171.jpg

Ala este glow de +17?

Btw, ai facut in .pk2, nu?

@Iulian1990 stiu ca e dagger :) nu trebe sa scrie ca sa-mi dau seama, ca nu joc de ieri :)

Edited by Equilibrium
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...