Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest 44ronin

:(( wee lose , in ultimele 5 min am pierdut inima :(, fw Hotan, au fost pur si simplu prea multi, era un lag infernal

408 kill :| dar degeaba, numa in resuri stateau pffff

asta e guilda mea inaintde fw

http://img693.imageshack.us/i/sro2010020618484407.jpg/

in mijlocul turcilor

http://img197.imageshack.us/i/sro2010020620103594.jpg/

si aici cu 7 min inainte de finish cand au spart inima :(

http://img199.imageshack.us/i/sro2010020620234621.jpg/

Link to comment
Guest 44ronin

Mai u vezi cand am spus eu asta :blink: ? In mai :)) .Tu chiar asa de obsedat esti de jocu asta sa stai non stop :pumn: cu gold boti online sa faci si u cativa banuti?Da uimeste-ma si spune-mi cat gold castigi cu toti boti intr-o zi :-? .

:) daca ai sti cat de valorosi is, nu neaparat goldul pe care il aduc ,am 2 wizz de 68 la sonar si imi fac 20m gold la 24h, dar mai importante sunt elixirele pe care le fak, in 4-5 zile am voltul full de elixire si am cu ce sa fak +, ca pe piatza e nebunie curata daca cumperi 1 elixir wapon e 1m :o

Link to comment

:) daca ai sti cat de valorosi is, nu neaparat goldul pe care il aduc ,am 2 wizz de 68 la sonar si imi fac 20m gold la 24h, dar mai importante sunt elixirele pe care le fak, in 4-5 zile am voltul full de elixire si am cu ce sa fak +, ca pe piatza e nebunie curata daca cumperi 1 elixir wapon e 1m :o

Ce s-a intamplat cu preturile elixirelor? Vad ca multa lume se plange de ele. Din ce mai tin eu minte, cumparam elixire weapon cu 250-300k :|

Link to comment
Guest 44ronin

Ce s-a intamplat cu preturile elixirelor? Vad ca multa lume se plange de ele. Din ce mai tin eu minte, cumparam elixire weapon cu 250-300k :|

se fak multi bani din taxe, la hotan cca 5-6 miliarde pe saptamana si cei care detin fw cand baga in iteme cumpara tot ce tine piatza asa ca omu pune 1m bucata si wapon si protector 700k-1m L:|

Link to comment

se fak multi bani din taxe, la hotan cca 5-6 miliarde pe saptamana si cei care detin fw cand baga in iteme cumpara tot ce tine piatza asa ca omu pune 1m bucata si wapon si protector 700k-1m L:|

se faceau 5-6miliarde pe saptamana la hotan exact cand a aparut. sau la voi pe apolo cei care au goldbotii is turci si nu stiu sai mute din hotan?

1mil un elx? idiot sa fii sai cumperi. va dau un pont unii poate il stiti altii poate NU, cea mai buna perioada de cumparat elixirie este dupa inspectie, GB se golesc. cel putin pe aege eu asa fac, cumpar weapon elixir cu 270-350k si protec intre 1gold (am facuto si pe asta :D la ultima inspectie 20 de bucati) si 250k

Link to comment

Pentru un Rogue (sau Rouge, mereu imi scapa) este necesara linia Dagger Desperate in PvE?

EDIT: @devil921 - Mai usor cu "pariurile" ca nu ne cunoastem de cand lumea. De unde faci tu 40.000.000 gold? Doar din kill + drops (vandute la NPC, evident) si fara stall?

e ROGUE. tin sa spun ca si eu am tinut un bower de lv 78 la boting la generals si in 2 sapt mi-a facut 52mil doar din dropuri.fara sa stau cu stall.dar nu intr-o zi.devil asta e mare smeker,la 13 ani joaca sro de maxim 3 luni si ne invata cum sa facem gold :)) si ne invata si cum s apunem crit 12 pe staff.

@44ronin cati graduates ai? si cat timp ti-a luat sa ii cresti?

Link to comment

Un nou început pe Sparta, o rugăminte, care farmează jucători pe Sparta aş dori şi eu doar dacă se poate, am rămas fără farmer, mulţumesc. :(

Un screenshot cu character-ul proaspăt început :):

%7Boption%7Dhttp://img695.imageshack.us/img695/5144/sro2010020622254752.jpg

Cat de greu este sa citit primul post?

Edited by Forbidden
Link to comment

Tu nu trebuia sa descoperi nici SilkRoad-ul nici forumul. Nu avem nevoie de scam ca sa jucam un joc asa cum trebuie. Cum dai tu scam? Te joci cu elixire in stall la 1 / 10.000.000 gold, inchizand si deschizand rapid? :>

Nu ii fraieresc p turci ca le dau 50 silk pt 10 mil ii aburesc putin ei dau bani si dupa le zic ByeBye

Link to comment

copile poti posta un screen cu certificatu tau de nastere? nu mas mira sa scrie Born City : Istambul ... retardule.. chiar crezi ca pe noi ne intereseaza cum dai tu scam cu 10 m? .. ah si btw schimba semnatura ca iti bati joc de tine.. la modul cum ai raspuns si cum iti dai aere numa Respect ALL nu e

edit: yay welcome back :) toata lumea zice asa .. inclusiv eu.. pe tibet am pierdut fw.. la luat fosta guilda din uniune care a facut gura mare ca ii bateam la job.. whatever..

Link to comment

newbs...kills de la FW nu sunt doar ale voastre....daca nu stiati...va mai spun odata....acum cand cineva face un kill la fw se pune la toti din party cate un kill....deci....alea care le aveti voi sunt party kills....stop showing off ;)

BTW....finally back....my hard was fried :D

EDIT: my union got Hotan FW :P warcrew FTW ^^ news but....better then pirates union :D

Link to comment

Bai desteptule daca nu vrei sa stii cum dau scamm si cum fac bani atunci in pula mea nu mai intreba :sef:

fa gold cum vrei... dar sa te lauzi ca faci scamm e riscant. Mai tarziu ai sa vrei vere sa vinzi ceva pe aici sau pe dincolo si se trezeste UNU.. hopa asta e dumbalacul care se lauda ca da scamm. ai sa iti plangi in pumni cand toti iti vor spune scammer.

Link to comment
Guest 44ronin

din taxi fak cel mai mult gold , cel putin 100m pe zi dar tre sa stai on si sa tii contabilitate, de obicei imi iau manager care farmeaza.

bufurile le-am facut cu graduati de la lvl 1-40, numai ai mei ca nu am incredere in altii, imi da 41 honor point pe bucata si am vreo 3000 de pct, se tine un clasament si in functie de el, is primii 5 parca au si coroana apoi vreo 12 cu 3 bufuri , cu 2 si tot asa...

Link to comment

din taxi fak cel mai mult gold , cel putin 100m pe zi dar tre sa stai on si sa tii contabilitate, de obicei imi iau manager care farmeaza.

bufurile le-am facut cu graduati de la lvl 1-40, numai ai mei ca nu am incredere in altii, imi da 41 honor point pe bucata si am vreo 3000 de pct, se tine un clasament si in functie de el, is primii 5 parca au si coroana apoi vreo 12 cu 3 bufuri , cu 2 si tot asa...

pe aege topul cu cei mai multi graduati este in jur de 250 sau mai bine nu mai stiu si pentru 1 singur buff (primul ) pe aege ai nevoie de 40 de graduati

oricine intra la tine la taxi :)) sun staff 10 cred si eu ca faci 100m.

beleaua_ cand ai luat? Azi sau ieri?

Link to comment

bai nene astia nu sunt sanatosi cu ban pe 100 de ani ?? Am luat ban pe char care avea 50 de silk.Nu mai zic ca aveam o 150kk gold si o gramada de iteme d10 . Folosesc isro bot si eram logat cu 3 char dintre care unu nu avea silk .Saraciile au dat ban pe ala de care doare cel mai mult .

Link to comment

bai nene astia nu sunt sanatosi cu ban pe 100 de ani ?? Am luat ban pe char care avea 50 de silk.Nu mai zic ca aveam o 150kk gold si o gramada de iteme d10 . Folosesc isro bot si eram logat cu 3 char dintre care unu nu avea silk .Saraciile au dat ban pe ala de care doare cel mai mult .

Si eu am luat ban pe 100 de ani cu sbot, sa asteptam pana marti sa vedem ce se intampla..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...