Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

guys shut it.. e deja obositor toata ziua va certati aiurea .. parerea mea e ca degeaba il faceti voi pe dsk cretin, nebu, ratat etc pt ca voi sunteti cei care puneti paie pe foc. pt ce mama dracu ai venit si tu salame sa spui chestia cu bladeru care era total pe langa la fel si tu adii imd incepi sa te iei de expresia pe care a folosito .. iti reamintesc ca nu esti doctor in limba engleza si expresile de genu chill out stay chill sunt din jargon asa ca nu comenta aiurea.

CEL MAI DESTEPT CEDEAZA !

p.s: respect amo ^^

indirect, l-ai facut si tu pe dsk prost, zicand ca "CEL MAI DESTEPT CEDEAZA!" .iar el, ca de obicei raspunde la ce i se adreseaza, de rau, de bine nu conteaza. just sayin'

EDIT: isi apara parerea prin injurii?daca e sa isi apare parerea prin argumente atunci DA, dar daca zice

" am si eu o curiozitate.tinand cont ca esti din cernavoda si ca mereu te legi de mine ca sunt de la bucuresti.[din invidie sau habar nu am de ce] banuiesc ca cernavoda asta e un sat nu? sau ce naiba o fii.eu asa imi imaginez cernavoda.undeva la tara.... ai WC-ul in casa sau in fundul curtii?"

atunci ce sa mai zici ?nu ti se pare ca o continuat cu injurii,deci prin urmare nu a Cedat,deci prin urmare cum zici tu nu prea e destept.

Link to comment

si face bine pentru ca isi apara parerea .. am scris cel mai destept cedeaza pentru ca de fiecare data mai apare cineva sa comenteze si daca un om te injura te face prost sau chestii de genu e cam greu sa il ignori huh?

you didnt get what i wanted to say.. macar esentialul sa il pricepeti.. daca tot va certati aiurea si va contraziceti facetio pe un "ton" politicos aducand argumente si contra argumente ..

edit : infine. nu mai zic nimic sa nu crezi ca zic ca dsk nu e vinovat si ca restul ii pun chestii in carca pentru ca nu e asa. uite macar acuma cand va mai amintiti sa va certati tinteti minte proverbu ala si spusele lui amo. pt ca eu consider ca merite retinute

Link to comment

=)) abia m-am bagat si eu la un film si deja vad ca s-a scris jumate de pagina aiurea.dc trebuie sa comenteze toata lumea certurile.

1.salam s-a luat de mine complet aiurea asa ca i-am raspuns deasemenea complet aiurea.ce el are voie sa faca off topic si eu nu? uitati-va un pic la voi,a intrebat acum cateva zile cineva cum isi poate recupera contul daca are e-mail verification.nu i-a raspuns nici draq,dar cand e vb de o cearta va bagati toti.

2.adii crezi ca meriti efortul sa fac o gluma mai inteligenta? la voi astia de aici merg si glumele de santier ;) si btw,nu imi dau seama cum ai putea purta o discutie cu mine pe un forum:-?? forumul nu cred ca e pt discutii deastea idioate pe care noi totusi le facem zilnic.sa spun dc fac mai mereu off topics? pt ca ma plictisesc. multumit de raspuns? dar scuze eu nu vin cu intrebari deastea idioate "ce elemente se vand mai bine?" ce naiba...nu stii sa te uiti si u in stall network. am pus si eu o intrebare aiurea...cea cu diferenta de dmg dintre un hybrid si un pure int.numai ca diferenta dintre intrebarea mea si a ta este ca eu nu gasesc raspunsul in stall network sau pe google,asa ca voiam doar niste pareri;)

scuze pt o mica parte dintre voi care chiar nu merita sa vada aceste discutii inutile...

ma ca ai raspuns. :hail: pai eu farmez chn ...daca bag pacheon fire lvl 10...as lua mai multe sp? sau asta e valabil doar pt euro chars? :beer:

banuiesc ca te mentii intre lv 32-37...asa ca ai putea baga si tu skillurile pana pe la lv 20.cri2032 pana acum nu isi bagase niciun punct la str si facea SPs putine,dar de cand a bagat toate punctele la str face mai multe.baga si tu toate punctele la str sau int,unde doresti.nu imi explic cum sta treaba,dar daca kevin asa zice inseamna ca asa e.cred ca e valabil si pt euro si pt chinese

Link to comment

salut..exista vreo diferenta in a farma cu mastery lvl 10 sau fara mastery...eu stiu k gap 9 e maxim ...deci nu cred ca ar influenta cu cv..altii spun ca asa iei sp mai multe...deci care e adevarul la faza asta?

Eu cu mastery la euro LVL 10 si Stat Points [ str , int ] bagate adun mai multe sp :) :tiphat:

EDIT :Cred ca sunt la fel :P.... Incearca.... 60% e sigur

EDIT 3: Fara str bagat.. Faceam 1.9k- 2k.... Acum botu mentine 2.6 - 2.7k sp per hour

EDIT 4: Nu am EDIT 2

Link to comment

:tiphat:

frumos video..ti-am lasat comment si ratting...rogue ala a fost cam prostut la faza aia cu dagerele...cum am zis acolo...bv ca stii sa iti joci build-ul..asta e cel mai important :clap:

EDIT : cri2032 ms frumos am adus mastery lvl 10 ...cred ca se simte o mica diferenta...e buna..decat nimic :beer:

Link to comment

mi a dat si mi le a prins pe toate dar am bagat snow shildu in actiune :P mai toti warriori joaca cu skins la pvp

pe rome nu prea am vazut warriori cu skins.nici cu bless. daca exista cineva care foloseste skins si bless pe rome la pvp ,foloseste ff rar... daca are subclass cleric.un player care foloseste emreu skins si vital increase e Templar023 ,dar mi se pare normal atat timp cat nu are subclass cleric trebuie sa faca ceva sa reziste..

Link to comment

mi a dat si mi le a prins pe toate dar am bagat snow shildu in actiune :P mai toti warriori joaca cu skins la pvp

ohh da....odata ti-a prins primul debuff de la force...care scade niste parry ratio parca...si a doua oara cand ti-a prins debuffs calumea....da knock back ...kinda noobish

BTW....cata lipsa de imaginatie....mie numele de Sleya mi-a venit dintr-o prostie.....prima oara...am auzit ca a aparut un Sleya pe ecsro...sau pe nu stiu ce server privat...apoi a aparut un newbie pe hercules.....apoi tipul ala de pe nu stiu ce forum care vroia sa dea scam cu numele meu....acum cica nu stiu ce moderator de la ibot sau ceva de genul are numele Sleya

pot sa spun ca sunt vedeta nu?:))

Link to comment

ohh da....odata ti-a prins primul debuff de la force...care scade niste parry ratio parca...si a doua oara cand ti-a prins debuffs calumea....da knock back ...kinda noobish

BTW....cata lipsa de imaginatie....mie numele de Sleya mi-a venit dintr-o prostie.....prima oara...am auzit ca a aparut un Sleya pe ecsro...sau pe nu stiu ce server privat...apoi a aparut un newbie pe hercules.....apoi tipul ala de pe nu stiu ce forum care vroia sa dea scam cu numele meu....acum cica nu stiu ce moderator de la ibot sau ceva de genul are numele Sleya

pot sa spun ca sunt vedeta nu?:))

sleya nu e singurul nume la care esti copiat. :)) nu mai stiu care se plangea pe aici pe forum ca Fane Babanu` e marca inregistrata de el. cat de lame >_< trebuie sa invete si lumea ceva...cel care o spune primul in public acela este considerat omul cu originalitate...

Link to comment

dsk iesi din pesterea devino si tu un om biped. Oricum imi este imposibil sa port o discutie cu tine. Oricum se vede ca un om cand ramane fara argumente incepe sa atace . Oricum imi cer scuze ca ti=am ridica silabele scrise fara noima la rangul de propozitie inteligibila. Se vad de la o posta replicile tale <<de santier >> gen "ai wc in fundul curtii ".

Oh! Tu, Marele agramat, aliterat, analfabet. Cum poti TU sa spui unei persoane ca nu a scris bine ?!

Inteligenta Ta, ia citeste inca o data postul pe care l-ai facut. Uhmm, parca nu suna asa bine.

*Nu am facut nimic altceva decat sa iti arat ca nu esti cu nimic mai presus decat persoanele pe care le judeci.*

Mi-ar placea sa fie o functie pe forumul asta, cand te conectezi sa ai si web. Sa vad si eu cu ce creaturi vorbesc.

Hai numai bine.

Link to comment

dsk iesi din pesterea devino si tu un om biped. Oricum imi este imposibil sa port o discutie cu tine. Oricum se vede ca un om cand ramane fara argumente incepe sa atace . Oricum imi cer scuze ca ti=am ridica silabele scrise fara noima la rangul de propozitie inteligibila. Se vad de la o posta replicile tale <<de santier >> gen "ai wc in fundul curtii ". Poate am viziunea mai ingusta si imi cer scuze ca nu gasesc vreo legatura intre WC din fundul curtii si un joc pe calculator.

deci dsk sa stii...Oricum Oricum Oricum e prost:))))

Link to comment

pai scuzati- ma va rog eu ...eu sunt nebun da

dar eu nu suport ipocrizia ...si da dsk e cel mai ipocrit om...in fata in zambeste la spate te face

exemplul cu bladerul nu avea nici o legatura normal...era doar un exemplu

dar ideea era tot aia

oricum eu va las sa jucati voi kum credeti voi ca e corect...nimic in viata asta nu e corect...crezi ca in joc e corect.

din partea mea un warlock sau un cleric full int daca stie ca ii da 1 hit as prefera sa il dea ca primul skil si sa omoare decat sa stea sa se chinuie cu skilurile de warlock si in final sa dea offering

e fun intradevar pt charurile slabe ..ca nu mai au nevoie de offering si mor instant

oricum mia facut placere sa fiu forum si la rele si la bune

noroc la sun

bafta

Link to comment

pai scuzati- ma va rog eu ...eu sunt nebun da

dar eu nu suport ipocrizia ...si da dsk e cel mai ipocrit om...in fata in zambeste la spate te face

exemplul cu bladerul nu avea nici o legatura normal...era doar un exemplu

dar ideea era tot aia

oricum eu va las sa jucati voi kum credeti voi ca e corect...nimic in viata asta nu e corect...crezi ca in joc e corect.

din partea mea un warlock sau un cleric full int daca stie ca ii da 1 hit as prefera sa il dea ca primul skil si sa omoare decat sa stea sa se chinuie cu skilurile de warlock si in final sa dea offering

e fun intradevar pt charurile slabe ..ca nu mai au nevoie de offering si mor instant

oricum mia facut placere sa fiu forum si la rele si la bune

noroc la sun

bafta

nu te-a invatat la gradinita sa nu dai cu parerea despre un om pe care nu il cunosti? pe mine asta m-a invatat educatoarea pe la 4 ani in prima zi de gradinita.... in legatura cu "oricum mia facut placere sa fiu forum si la rele si la bune"....hmmm..... suna a retragere dupa parerea mea. te retragi de pe forum? nu stiu ce s-a intampla inainte de 28 septembrie dar de pe 28 septembrie parca te-ai mai retras de 2 ori.si totusi ai WC in casa sau in fundul curtii?

mama ...tu chiar esti arestat la domiciliu...cat tia luat sa cauti in urma sa vezi cand si ce am scris sau ai tinut tu minte

am mai acordat o sansa si nu stiu pt ce

am wc in gura mati ma labagiule

edit: admine te rog fa un bine omeniri si stergemi contu

vezi ca se scrie sterge-mi.btw,poti sa nu mai activezi si sa nu mai postezi ca oricum nu prea ne intereseaza +5-urile tale si nici posturile in care te iei de mine cu greseli gramaticale !

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...