Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@dreamfighter pls intra pe mess.daca nu iti merge messul intra si u pe Dare2Dream si iesi din party....ca sa fiu eu lider :| sa pot da form si sa banez niste idioti..:|

http://www.youtube.com/watch?v=2QH5XdSvpH8( ceva amuzant prima data:)))) )

bah pulan ce voiai sa zici prin topic asta?:|

ce idioti dai tu afara?:)) xP

By 3sud-est:)) Botul meu oare nu lam mai platit? Botul meu sa cam intepenit...nu mai rezist:(((

Si da, da doamne client-less ca goldboti avem ogramada:))

Link to comment

daca sunteti amabili as vrea sa stiu si eu care mai sunt elementele cautate .

iti e greu sa te duci prin orase si sa te uiti in stall network? si in cepi de la 2d 3d 4d....9d 10d.si vezi si tu preturile.cele mai scumpe elemente sunt cele mai cautate....E GREU ?

ot:e super tare video-ul ala :)) am ras acum 3 seri cand l-am vazut de ma durea burta..

Si ce legatura are asta cu silkroadu?

adevarat.ai dreptate....dar ia gandeste-te postul tau ce legatura are cu silkroadul?

dar postul tau ce legatura are? el a vrut sa fie putin amuzant ... si a fost eu nu prea mai sunt interesant de joc ... si postaz aberatii de plictiseala :/

bv...oricum pe aici nu e nimic interesant.multa lume nu intelege ca pe google gasesti mai multe detalii decat ai putea gasi pe acest forum. v-a dat exemplu Jullie_Ro cand a intrebat amoniaku de questul de inventory expansion si i-a dat copy paste de pe google.

pt cei care sunt curiosi cum bate warlockul un chinez care are ice shield... asta se intampla pe la minutul 5:40 sau ceva de genul.
Link to comment
Guest StopTheAbuse

Si ce legatura are asta cu silkroadu?

dar postul tau ce legatura are? el a vrut sa fie putin amuzant ... si a fost eu nu prea mai sunt interesant de joc ... si postaz aberatii de plictiseala :/
Link to comment

daca sunteti amabili as vrea sa stiu si eu care mai sunt elementele cautate .

ignora postul lui dsk e prea paralel cu acest joc sa iti dea un raspuns concret :)

fire 5 dg si 3 dg wind 5 si 3 dg water 7 si 5 dg si earth 5 si 3 dg astea ar cam fi cele mai cautate pt ca se obtin mai greu :))

Link to comment

Uite aici un pvp adevarat... Anteriorul nici nu a dat OFFERING...

PVP adevarat pentru ca foloseste Offering? Cred ca nu ai idee ce prostii vorbesti. Pai daca esti warlock, joaca ca warlock si omoara pe cineva. Asa, offering are 1hit, si atunci care mai e farmecul?

Video-ul pus de dsk este "aproape bun", si zic aproape pentru ca nu stie sa foloseasca skillurile. Dar un warlock care foloseste offering, este slab.

Link to comment

PVP adevarat pentru ca foloseste Offering? Cred ca nu ai idee ce prostii vorbesti. Pai daca esti warlock, joaca ca warlock si omoara pe cineva. Asa, offering are 1hit, si atunci care mai e farmecul?

Video-ul pus de dsk este "aproape bun", si zic aproape pentru ca nu stie sa foloseasca skillurile. Dar un warlock care foloseste offering, este slab.

Maybe.. Dar e skillu tau.. In video pe care l-am pus eu a dat cu offer.... Dar era sunner..

4get me ala e de la mine de pe server^^ e mijto charu:P

Am vazut :) Ai facut pvp cu el ?

agree .. un warlock care foloseste offering in pvp nu mai e un warlock.. deoarece cleric ar trebui sa fie 2nd tree.. pt buff etc .. hai la job mai un offering dupa debufs dar intr-un pvp normal nu are ce cauta offering

Right mai un job ... Dar la pvp mai bine Kill TURK then ... F**k mother i kill you [ wrote by a turk ]

Link to comment

lolz ....da ma deci la pvp stabilesti dinainte...nu bless da..nu skinuri...nu snow ....bine mah hai sa ne batem cu pumni sa vedem care castiga

ce plm ma ... la pvp dai cu tot ce ai ...

spune-mi kum ar putea sa bata un blader pe cineva fara sa dea kd

hai ca e vai de tine dsk ..esti vai steau ta....

arata-ne si noua ce amarat de char ai ...ala cu care te lauzi tu atat

eu macar recunosc sunt praf la pvp ..dar uite deaia nu mai pot eu ..poti sa spui ce vrei sa ma injuri de cine vrei tu ca numi pasa ...umple-mi si mie frigideru ca e cam gol

Link to comment

lolz ....da ma deci la pvp stabilesti dinainte...nu bless da..nu skinuri...nu snow ....bine mah hai sa ne batem cu pumni sa vedem care castiga

ce plm ma ... la pvp dai cu tot ce ai ...

spune-mi kum ar putea sa bata un blader pe cineva fara sa dea kd

hai ca e vai de tine dsk ..esti vai steau ta....

arata-ne si noua ce amarat de char ai ...ala cu care te lauzi tu atat

eu macar recunosc sunt praf la pvp ..dar uite deaia nu mai pot eu ..poti sa spui ce vrei sa ma injuri de cine vrei tu ca numi pasa ...umple-mi si mie frigideru ca e cam gol

ai nevoie de un psiholog? stay chill ca daca nu intru la ase incerc dreptul daca nici acolo dau la psihologie.eu am zis ca un warlock care foloseste offering e de kkt.nu am zis nimic d eblader.pt ca e clar ca bladerul are 3 skilluri iar unul dintre ele e kd:| si da o sa iti arat characterul meu cand o sa fie gata....deocamdata e la farm.

ia de aici salam. http://img684.imageshack.us/img684/9109/sro2010013110005133.jpg .printeaz-o si pune-o poster in baie ;)

singurul lucru pe care il pot spune e ca farmul merge foarte bine.in general fac 45k SP pe zi.dar ma intampin si probleme. ;) PS.nu m-am laudat cu characterul meu.am laudat warlockul in general.dar e greu sa intelegi asta pt ca esti de la tara...;) si ca te cheama salam. >_<

EDIT : am si eu o curiozitate.tinand cont ca esti din cernavoda si ca mereu te legi de mine ca sunt de la bucuresti.[din invidie sau habar nu am de ce] banuiesc ca cernavoda asta e un sat nu? sau ce naiba o fii.eu asa imi imaginez cernavoda.undeva la tara.... ai WC-ul in casa sau in fundul curtii?

EDIT2 : cum mah sa fi praf la pvp? >.> cu warriori si cu chinez int? lol.... cu warriorul ar trebui sa rupi la pvp. si daca ai un set bun...si cu int s/s la fel.

Draga dsk

Nustiu ce inseamna <<stay chill>> de obicei se zice chill out .

Tin sa te informez chiar daca nu sunt din cernavoda am totusi un gram de cultura si iti pot spune ca :

Cernavoda este un oras contruit inaintea Bucurestiului tau.

La Cernavoda exista o centrala nucleara ,singura de acest fel din tara, ce foloseste drept combustibil izotopul de uraniu .

Si crede-ma pe cuvant cu warrioru care il are bate p cine doresti tu.

Tin sa iti multumesc pentru raspunsu acordat la intrrebarea mea referitoare la elementele necesare .

nu stiu daca exista o regula pt chestia asta....ca se zice chill out si ca nu poti zice stay chill ;)sincer mie mi se rupe si de bucuresti si de cernavoda si de orice alt oras din lumea asta.fiecare se naste,copilareste si moare unde ii este permis.tocmai asta am zis si eu ca warriorul la pvp rupe.si ca nu inteleg dc a zis ca el e praf la pvp. dar u esti prea prost sa intelegi ce am zis.

daca ar fi sa raspund la orice provocare as ajunge sa fiu moderatorul acestui site dupa numarul de posturile pe care le-as face.deci mai abtinetzi-va cu raspuns la orice provocare ca dati dovada de mitocanie si minte de copil.Nu ne intereseaza numai strict chestiile legate de silk, daca unui mai prost ca altu nu-i da ocazia sa o si arate,ignoral si treci mai departe,in felul asta putem reduce si numarul de posturi fara rost .

respectele mele !

Link to comment

daca ar fi sa raspund la orice provocare as ajunge sa fiu moderatorul acestui site dupa numarul de posturile pe care le-as face.deci mai abtinetzi-va cu raspuns la orice provocare ca dati dovada de mitocanie si minte de copil.Nu ne intereseaza numai strict chestiile legate de silk, daca unui mai prost ca altu nu-i da ocazia sa o si arate,ignoral si treci mai departe,in felul asta putem reduce si numarul de posturi fara rost .

Link to comment

Draga dsk

Nustiu ce inseamna <<stay chill>> de obicei se zice chill out .

Tin sa te informez chiar daca nu sunt din cernavoda am totusi un gram de cultura si iti pot spune ca :

Cernavoda este un oras contruit inaintea Bucurestiului tau.

La Cernavoda exista o centrala nucleara ,singura de acest fel din tara, ce foloseste drept combustibil izotopul de uraniu .

Si crede-ma pe cuvant cu warrioru care il are bate p cine doresti tu.

Tin sa iti multumesc pentru raspunsu acordat la intrrebarea mea referitoare la elementele necesare .

am facut lvl 63 (eram lvl 60 inainte) hehe de cand cu serverele populated m-am bagat si eu in joc)) si am balanta 92% phy cu 37% mag nu am deloc str sau int ,dar vreau sa zic ca bate de rupe

Link to comment

dsk iesi din pesterea devino si tu un om biped. Oricum imi este imposibil sa port o discutie cu tine. Oricum se vede ca un om cand ramane fara argumente incepe sa atace . Oricum imi cer scuze ca ti=am ridica silabele scrise fara noima la rangul de propozitie inteligibila. Se vad de la o posta replicile tale <<de santier >> gen "ai wc in fundul curtii ". Poate am viziunea mai ingusta si imi cer scuze ca nu gasesc vreo legatura intre WC din fundul curtii si un joc pe calculator.

Link to comment

guys shut it.. e deja obositor toata ziua va certati aiurea .. parerea mea e ca degeaba il faceti voi pe dsk cretin, nebu, ratat etc pt ca voi sunteti cei care puneti paie pe foc. pt ce mama dracu ai venit si tu salame sa spui chestia cu bladeru care era total pe langa la fel si tu adii imd incepi sa te iei de expresia pe care a folosito .. iti reamintesc ca nu esti doctor in limba engleza si expresile de genu chill out stay chill sunt din jargon asa ca nu comenta aiurea.

CEL MAI DESTEPT CEDEAZA !

p.s: respect amo ^^

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...