Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest StopTheAbuse

100 fire 100 ice 100 heuksal e bun ptr pvp job:) 100 fire 100 light ptr pve si 100 force 100 fire tot ptr pvp:))

aha... oks ms... il las asa :))
Link to comment

Iulian1990 cum tiau furat ma bani? doar ei au cumparat de la tine din stall o chestie la 50mil.... si cum tiau furat bani?

Nu stiu .. eu leam dat doar reply la emailul primit de la paypall in care confirmam plata , dar acolo aveam si adresa de email a mea de pe cont k e pe cont cu paypall intelegi .. iar dimineata mam trezut cu caracteru in janhan langa stable fara bani , ciudat e ca acolo am facut tradeu , noroc k am apucat sa cheltui jumate din ei facand lvl up la guild. Faza e k in aceasi zi am pus alt windows si nu aveam nici un virus intelegi .. Nici eu nu imi pot da seama :|

Link to comment

Nu stiu .. eu leam dat doar reply la emailul primit de la paypall in care confirmam plata , dar acolo aveam si adresa de email a mea de pe cont k e pe cont cu paypall intelegi .. iar dimineata mam trezut cu caracteru in janhan langa stable fara bani , ciudat e ca acolo am facut tradeu , noroc k am apucat sa cheltui jumate din ei facand lvl up la guild. Faza e k in aceasi zi am pus alt windows si nu aveam nici un virus intelegi .. Nici eu nu imi pot da seama :|

eu leam vandut lor 2b de aia am intrebat si vad ca inca nu au facut chargeback... si nu stiu daca treb sa dai replay la vreun email cand cumperi ceva cu paypal-ul.. cine stie , ciudat.

Link to comment

Nu mai bine cumparai din Item Mall un Devil Spirit decat sa arunci 760 silk degeaba?

stay calm ca nu am bagat toti 760 odata...am cheltuit asa cat imi ramane de la 500 silk odata 200 silk odata 100 odata 80...plm.imi fac warlock si vreau sa fie full int iar devil S mi-ar oferi HP-ul unui warlock hybrid si fiind pure int o sa am dmg mai mare.daca pana fac lv 90 mai incerc cate 100 200 300 silk si nu imi cade...o sa mi-l iau pe cel de 15%...altfel nu.

Mi se pare mie sau serverele fac figuri?

la ce fel de figuri te referi?

Link to comment

stay calm ca nu am bagat toti 760 odata...am cheltuit asa cat imi ramane de la 500 silk odata 200 silk odata 100 odata 80...plm.imi fac warlock si vreau sa fie full int iar devil S mi-ar oferi HP-ul unui warlock hybrid si fiind pure int o sa am dmg mai mare.daca pana fac lv 90 mai incerc cate 100 200 300 silk si nu imi cade...o sa mi-l iau pe cel de 15%...altfel nu.

la ce fel de figuri te referi?

cat hp iti baga ala S?

Link to comment

ai tupeu sa dai Log off si sa intri iar? :>

nu inteleg ce vrei sa spui....serverele sunt populate

Component Details..........................................................................Subscore

Processor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 6.1........5.9

Memory (RAM) 4.00 GB....................................................................6.1

Graphics NVIDIA GeForce 9800 GTX/9800 GTX+................................6.9

Gaming graphics 2559 MB Total available graphics memory................6.9

Primary hard disk 49GB Free (74GB Total).........................................5.9

Windows 7 Ultimate

daca mai vrei si alte detalii trimite mi pm ca facem off

edit : pui devil spirit primul skil de attack

Link to comment

si eu cred ca la vreo martie o sa se bage D11...ca defiekre data ksro era inaintea noastra cu maxim 2 luni jumate:...asa zic ca cel putin martie avem si noi D11

iar gresesti.Ksro avea 10D de ff mult timp.la noi s-a bagat in februarie sau martie 2009 iar in Ksro era cam din septembrie 2008 sau chiar mai devreme ;)

=))))) Lasand la o parte data, tin sa-l dezamagesc pe acest individ.

ecSRO are lvl gap 100, skillurile 100, fortareata Jangan si Bandit implementate dar momentan Nu sunt deschise publicului, iar partea ce mai buna este ca NU are europeni. E exact ca inainte, nu mai poate exista probabilitatea ca un chinez f.f. sa-si ia bataie de la un european ce acelasi level, care nu e farmat.

tinand cont ca ca el a postat acum 10 luni.postul tau este absolut degeaba.atunci chiar era mare plictiseala in prostia aia de ecsro ;) parerea mea este ca ecsro este pt noobi si pt cei care nu isi pot permite minimul necesar de investiti in iSro

Link to comment

=))))) Lasand la o parte data, tin sa-l dezamagesc pe acest individ.

ecSRO are lvl gap 100, skillurile 100, fortareata Jangan si Bandit implementate dar momentan Nu sunt deschise publicului, iar partea ce mai buna este ca NU are europeni. E exact ca inainte, nu mai poate exista probabilitatea ca un chinez f.f. sa-si ia bataie de la un european ce acelasi level, care nu e farmat.

interesant k are gap 100 :)) cate sp face intr-o ora? =)) :-j

ce mai faceti baieti? :)) care mai e miscarea in sro? :> ceva nou?

Link to comment

interesant k are gap 100 :)) cate sp face intr-o ora? =)) :-j

ce mai faceti baieti? :)) care mai e miscarea in sro? :> ceva nou?

o gresit si omu ,aku il luati la bani marunti:)) :tiphat: .

La jangan bani ia toata uniunea ,adica banii se impart pe guilde sau ia numai union masteru? si cam cat gold se castiga aproximativ

Link to comment

o gresit si omu ,aku il luati la bani marunti:)) :tiphat: .

La jangan bani ia toata uniunea ,adica banii se impart pe guilde sau ia numai union masteru? si cam cat gold se castiga aproximativ

normal ar trebui k masteru de la uniune sa ia banii si sa ii imparta in mod egal la guildele din uniune :) si apoi masteru din respectiva guilda sa imparta la cei care au fost la fw . dar acu nu cred k va imparti in mod egal :)) pt k fiecare trage pt ''casa'' lui :))))...cat despre gold nush ce sa zic, depinde de activitatea oamenilor de pe server in jangan :> + k ei mai iau niste bani de la cei care se inscriu la fw :)

cel putin asta e parerea mea ;) daca am gresi cu ceva ... nu ezitati sa ma corectati :P

bafta :tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...