Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

=====================

Slym

Nume: tierney fitzmartin

Date of Birth: 06/12/1963

SSN: 013- 60 - 6060

Phone Number: 973 2753928

Mother's Maiden Name: virginia finn

Billing Address: 28 park ave

City: maplewood

State: NJ

Zip Code: 07040

CCnumber: 4117744008817400

Exp. Date: 07-2012

CVV: 872

Pin:

----------------------------------

Submitted By: 70.88.37.75

Poftim, baga-ti silk :) .

huh wuz that o.o

Link to comment

ma nu va mai vaitati de faza cu client less nu vedeti ca asta ar cam fi sansa sa scapam de goldboti (ei ruleaza in clientlez mode non stop) deci dc ar gasi metoda ca in momentu cand dai client les sa iti dea off jocul am scapa de ei :)))

:)) sa vezi acum ce spam fac astia cu , cardul omului :yum:

Eu zic sa va cumparati gold :))

da dar sa va schimbati si ip-urile :)) dc chiar e valid acel card si persoana in cauza isi da seama e cam groasa treaba :))))

Link to comment

=====================

Slym

Nume: tierney fitzmartin

Date of Birth: 06/12/1963

SSN: 013- 60 - 6060

Phone Number: 973 2753928

Mother's Maiden Name: virginia finn

Billing Address: 28 park ave

City: maplewood

State: NJ

Zip Code: 07040

CCnumber: 4117744008817400

Exp. Date: 07-2012

CVV: 872

Pin:

----------------------------------

Submitted By: 70.88.37.75

Poftim, baga-ti silk :) .

=)) interesanta chestie:)) bagati-va silk la greu,acum cat se poate ca daca inchide omul cardul e nasol.yupyy,am 1k silk :X

Link to comment

lol...nu... unde ai mai vazut asa nr de card???? si gandeste-te chiar crezi ca cineva si-ar da toate informatiile cardului pe net????? MAI TREBUIA SA LASE SI PIN-U SI CHIAR ERA CEVA!!!!

CCF nu lea dat el.. le-au luat altii :blink:

va dau eu un indiciu : PSC :P

Link to comment

Ia spuneti o parere e bug sau e normal maj mi-au spus ca ar fi un bug nush ce sa cred, precizez ca pt e numai de chn

nu man...e ceva perfect normal...daca ai avatar cu ignore monster defence pe el :P adica dai dmg pe acel moob ca si cand ai da intr-un magyang lvl 1.....

btw...@piciu thanks for screen...poate ne mai spui si noua cate ceva despre update-ul din csro de acolo :D

Link to comment
Guest mamaluitzuyoshi

Ia spuneti o parere e bug sau e normal maj mi-au spus ca ar fi un bug nush ce sa cred, precizez ca pt e numai de chn :-?

bug lol #-o " ignore monster defense " ce e asa deosebit 200k si cv? nu ai vazut pe youtube 300k si cv in medusa de la un bower? :gun: ... numai e nimic deosebit aici ;)

e frumos pe csro? seal of comet ala m-a dat pe spate dar as vrea un ss sa vad cum arata asa cum straluceste :photo:

Link to comment

ms Sleya ps. nu ma prea uit pe youtube si nu am spus ca ar fi ceva deosebit. am intrebat numai pt auzisem un zvon de cva bug-uri...

nu-i nicio problema,doar deaia e facut forumul sa intrebi orice te macina despre silkroad.nu pt posturi cu filmulete cu ratati de pe utube sau mai stiu eu ce !

Eu stiu ca acel 1% Ignore monster defense face ca tu sa dai damage maxim posibil din partea ta, deoarece ignora pur si simplu defensul acelui mob ( in intregime) si de aia.

corect ! dai dmg pe acel moob cat ai da si pe unul de lv 1 :)

Link to comment

nu man...e ceva perfect normal...daca ai avatar cu ignore monster defence pe el :P adica dai dmg pe acel moob ca si cand ai da intr-un magyang lvl 1.....

btw...@piciu thanks for screen...poate ne mai spui si noua cate ceva despre update-ul din csro de acolo :D

Eu stiu ca acel 1% Ignore monster defense face ca tu sa dai damage maxim posibil din partea ta, deoarece ignora pur si simplu defensul acelui mob ( in intregime) si de aia.

Link to comment

si pana la urma piciule cum ei itemele astea?...faci arene si prin castig de niste "monede"? sau le castigi la moobs?

Sun este la D11?

da ma dar am auzit ca o sa se faca arene ca sa ei aceste soc adik ca niste items honor cu puncte...stnragi un anumit nr de puncte si ei arma...:)si punctele astea le castigi prin war/job/fw sau plm ceva de genu sau am inteles si pvp...de asta am intrebat dak poti saa! :pray: ..si wow lv 80 sa poti ajunge in alexandria...super :>bine sper sa ajunga si aici cat de repede cu putinta...app bara de jos o sa neo schimbe si noua?:)

pare ca aia din wow...si mar enerva ca idioti de la joymax sa copie dupa warcraft...

oricum succes :) (tinene la curent cu ce se intampla nou)!!

Take Care!

Link to comment
Guest SlymHax

lol...nu... unde ai mai vazut asa nr de card???? si gandeste-te chiar crezi ca cineva si-ar da toate informatiile cardului pe net????? MAI TREBUIA SA LASE SI PIN-U SI CHIAR ERA CEVA!!!!

Nu cred ca am dat in vreo-un fel informatiile cardului meu.

Nu, nu sunt optick din bacau :-??. WTF ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...