Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ce parere aveti de un char lvl 95 Bow lvl 91 Fire lvl 94 Cold lvl 90 FF in lvl respective....

Hibrydy :D

este bun ?

plm e farmat binishor dar cat e hibrid?....e bine ca ai bagat cold/fire incearca de acuma sa bagi numa str

eu zic ca e frumushel:D depinde acuma de set de weapon...ce skill are add

Link to comment

some Jsro vids <3

Trade event part 1(only CH)

Trade event part 2(only CH)

Jsro.....jobwar

Jsro...Death of ROC lvl 107 unique (1:28 h...deci si la noi ar fi timp sa il omoram dar na...)

Jsro ROC kill...by CH ...i think

si desigur ...my favorites...some classics....Jsro:3 days war

Jsro...jobwar@niya

sper sa va placa...and no flame @me

...and btw...daca stie cineva vreo smecherie sa pot juca pe jsro...pm me...ca eu tot caut de foarte mult timp :P

Link to comment

plm e farmat binishor dar cat e hibrid?....e bine ca ai bagat cold/fire incearca de acuma sa bagi numa str

eu zic ca e frumushel:D depinde acuma de set de weapon...ce skill are add

e bower cu vreo 27 de lvl in str restul int prima data a fost pe spear cel mai tare hibryd spear de pe athens la dg 9 cu som la mutat la 10dg pe bow si-a facut intre timp un warrior pe care a avut som +9 2H Sword :blink: si la dat acum el isi fac tot un hibryd pe spear dar il famreaza vreo 3mil sp :D

Link to comment

some Jsro vids <3

Trade event part 1(only CH)

Trade event part 2(only CH)

Jsro.....jobwar

Jsro...Death of ROC lvl 107 unique (1:28 h...deci si la noi ar fi timp sa il omoram dar na...)

Jsro ROC kill...by CH ...i think

si desigur ...my favorites...some classics....Jsro:3 days war

Jsro...jobwar@niya

sper sa va placa...and no flame @me

...and btw...daca stie cineva vreo smecherie sa pot juca pe jsro...pm me...ca eu tot caut de foarte mult timp :P

awsome :hello: :hello: :hello: :beer:

Link to comment

some Jsro vids <3

Trade event part 1(only CH)

Trade event part 2(only CH)

Jsro.....jobwar

Jsro...Death of ROC lvl 107 unique (1:28 h...deci si la noi ar fi timp sa il omoram dar na...)

Jsro ROC kill...by CH ...i think

si desigur ...my favorites...some classics....Jsro:3 days war

Jsro...jobwar@niya

sper sa va placa...and no flame @me

...and btw...daca stie cineva vreo smecherie sa pot juca pe jsro...pm me...ca eu tot caut de foarte mult timp :P

wow e sooper... cn vine??? eu sunt primul :D.

Link to comment

WTS Nuker lvl 81 Gap 9 Blade/Cold/Lighting 2 dresuri Gears Pick Pet Kangur

WTS lvl 76 Bower 200k sp FF Kangur

le dau foarte eftin vreau sa-mi cumpar hibridul bower.....ambele chare sunt pe Athens

imi pare rau ca am postat aici

Np warn up

Later edit: Suspend 50005 de zile pentru contul clona.

Edited by Forbidden
Link to comment

da vad ca toata lumea se simte prost ca posteaza aici inloc de sectiunea de publicitate..daca va pare rau de ce ati mai postat? :banghead:

ON: cine zicea ca rogue mi-o da la popou la pvp? :error: ... eram la pvp si era un warrior de 90 si un rogue de 90...credeti-ma nu au avut sansa.. bine ca warrioru era cam noob da infine.. :)) un rogue pt mine e maxim 2 skille si poate sa ma puna pe jos pe sus sa-mi dea cu dagger ..x-bow ce vrea el nu ma face ;) si asta a fost dovedid.. :D la pvp :box:

Link to comment

da vad ca toata lumea se simte prost ca posteaza aici inloc de sectiunea de publicitate..daca va pare rau de ce ati mai postat? :banghead:

ON: cine zicea ca rogue mi-o da la popou la pvp? :error: ... eram la pvp si era un warrior de 90 si un rogue de 90...credeti-ma nu au avut sansa.. bine ca warrioru era cam noob da infine.. :)) un rogue pt mine e maxim 2 skille si poate sa ma puna pe jos pe sus sa-mi dea cu dagger ..x-bow ce vrea el nu ma face ;) si asta a fost dovedid.. :D la pvp :box:

Bravo tie /// Dar da nu se baga 11 D pana faci u lvl 100 FF(adica cam 2 ani =)) ) sa faci pvp cu TikiWinki si cu SetaSojiro sa vedem mai esti asa bun in fatza lor ??? :tiphat:

Link to comment

da vad ca toata lumea se simte prost ca posteaza aici inloc de sectiunea de publicitate..daca va pare rau de ce ati mai postat? :banghead:

ON: cine zicea ca rogue mi-o da la popou la pvp? :error: ... eram la pvp si era un warrior de 90 si un rogue de 90...credeti-ma nu au avut sansa.. bine ca warrioru era cam noob da infine.. :)) un rogue pt mine e maxim 2 skille si poate sa ma puna pe jos pe sus sa-mi dea cu dagger ..x-bow ce vrea el nu ma face ;) si asta a fost dovedid.. :D la pvp :box:

Pentru ca sectiunea Soft Jocuri nu este vizitata asa de des

Ai facut cu rogue /bard sau? Un rogue cleric... de 90... nu prea cred...

Sleya a incearca de intre pe Jsro dar na soarta.... :(

Link to comment

Forbidden ce mai prost din curta scoli :)) :)) :)) :))

nu mai vreu sa spun ca de............ esti................ bla bla bla nu am chef sa vada toti oameni impresia mea despre un .......... ca tine

da vad ca toata lumea se simte prost ca posteaza aici inloc de sectiunea de publicitate..daca va pare rau de ce ati mai postat? :banghead:

ON: cine zicea ca rogue mi-o da la popou la pvp? :error: ... eram la pvp si era un warrior de 90 si un rogue de 90...credeti-ma nu au avut sansa.. bine ca warrioru era cam noob da infine.. :)) un rogue pt mine e maxim 2 skille si poate sa ma puna pe jos pe sus sa-mi dea cu dagger ..x-bow ce vrea el nu ma face ;) si asta a fost dovedid.. :D la pvp :box:

da pentru ca doar mata se uita la mika publicitate..

Ok, la revedere.

Edited by Forbidden
Link to comment

:comp1: si sa nu le spargi capu :violent: de 2 ore ast si de at erau goale serverele... :crybaby:

eu chiar nush cum aveti rabdare sa asteptati unii 14h sa intrati intr-un afurisit de joc, sunt atatea alte jocuri sau altceva de facut, sau daca nu incercati sa faceti rost de un silver pre, e doar 45 lei.... mai bine dai 45 lei pe luna si nu te enervezi decat sa platesti later de 10 ori mai mult la psiholog ca ai tampit de la atatea fail'uri pe care ni le prezinta silkroad daily.nu zic ca m-am lasat de sro, desi nu cred ca nu pot sa ma las..., dar o pauza e tot timpu bine- venita.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...