Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@amoniaku am dat 100 de restarturi de 3 zile ma chinui sa intru si dupa 1-2h max imi apare aia.

@leoky am reinstalat sbotu dar clientu nu l-am reinstalat inca o sa incerc si asta.

ms pentru sfaturi.

Scoate chestia din host cu server ''n'' si nu o sa iti mai apara ;) :tiphat:

EDIT : 1.Ce face un warlock/cleric/bard la pvp contra unui player cu ice wall ?

2.Ce face warrior/rogue la pvp impotriva unui player cu fire wall ?

Link to comment

Scoate chestia din host cu server ''n'' si nu o sa iti mai apara ;) :tiphat:

EDIT : 1.Ce face un warlock/cleric/bard la pvp contra unui player cu ice wall ?

2.Ce face warrior/rogue la pvp impotriva unui player cu fire wall ?

sa stii ca nam ce sati raspund:)) ...e interesant ....poi la warior/rogue isi ia un cleric si da pe fire wal pana dispare zik eu:))) :-?? iar la warlock /cleric inpotriva la ice wal la fel un 1handed si dai pana dispare:)) ( nush daca dispare, ca pana dai cu 1h iei somn):)) asta ar fi daca sar bate impotriva glavierului daca ar fi impotriva arcashului nai sansa akolo zik eu:) te tine in knock nai cu,m sa te apropii de el :tiphat:

Link to comment

sa stii ca nam ce sati raspund:)) ...e interesant ....poi la warior/rogue isi ia un cleric si da pe fire wal pana dispare zik eu:))) :-?? iar la warlock /cleric inpotriva la ice wal la fel un 1handed si dai pana dispare:)) ( nush daca dispare, ca pana dai cu 1h iei somn):)) asta ar fi daca sar bate impotriva glavierului daca ar fi impotriva arcashului nai sansa akolo zik eu:) te tine in knock nai cu,m sa te apropii de el :tiphat:

pai el se chinuie " 5 ani" sa il strice (ice/fire wall) si io il pun in 8 respectiv 5 sec ...deci warr/rogue warlock/cleric sau bard sunt degeaba in fatza acelor skiluri :tiphat:

Link to comment

edit: poza fara iteme cu int/str pe mine

http://img268.imageshack.us/img268/300/222oof.jpg

dsK# are 21 de puncte bagate la str adica 7 lv

daca vrei sa il faci sword/shield fa-l full int,daca vrei spear fa-l 9.1 heuksal/cold/lightning...bagi pana la level 90 numa int si de la 90 la 100 bagi str ^^

deci inca 9 puncte str pana la 100?

man, are 21 puncte in str!!

Link to comment

Scoate chestia din host cu server ''n'' si nu o sa iti mai apara ;) :tiphat:

EDIT : 1.Ce face un warlock/cleric/bard la pvp contra unui player cu ice wall ?

2.Ce face warrior/rogue la pvp impotriva unui player cu fire wall ?

Care chestie cu server "n" ca la mine nu este asa ceva..in host

Link to comment

Cum a fost la cap 80 Salam nu va mai fi niciodata. Acolo era frumos .. bateam manual in party de 8 la generals ... mergeam cu tot party la generals .... mai pica cate un item faceam alchemy si vindeam +5 .... era dracula cel mai fain guild plin cu romani .... acum toti s-au lasat si nici unul nu se va mai reapuca cred !

Link to comment

Cum a fost la cap 80 Salam nu va mai fi niciodata. Acolo era frumos .. bateam manual in party de 8 la generals ... mergeam cu tot party la generals .... mai pica cate un item faceam alchemy si vindeam +5 .... era dracula cel mai fain guild plin cu romani .... acum toti s-au lasat si nici unul nu se va mai reapuca cred !

Daca la cap 80 era frumos, ce sa zic de cap 60? La cap 80 deja devenise plictisitor, ca acum de altfel. Doar ca bagasera party mobs si toti faceau party.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...