Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Vreau si eu sa joc...dar nu-mi merge instalu...vad maine sper sa mearga...

OFF: stie careva cum pot face rost de pixel shader 3.0 sau ultima versiune?sau a jucat cineva shaun white snowboarding?

Am jucat eu Shaun White Snowboarding am placa video Nvidia GeForce 6200 128 mb (adik praf) are pixel shade 3.0....deci daca placa ta nu are pixel shader 3.0 at trebuie sa-ti cumperi alta...mie mi-o mers...la low si mai sacada din cand in cand...dar mergea ...pe parabulitu meu de comp :P bafta

Link to comment

va anunt official ,,si pentru mine e o surpriza enorma, ca am inceput sa joc wow...numi place inca dar joc manual nu vreau sa botez

joc si silk in paralele bot ftw

OMG ... te-ai apucat de wow, de aia sunt singur la Meduza in fiecare noapte :P

Salam , vad ca pe charul tau mic ai set robe ... m-ar interesa cand termini 8 D, daca vei avea set sos sau parti sos, som 8d robe. Tot vad in piata robe sos de 5d, 6d, 7d, 9d ... dar 8d zici ca le-au mancat balaurii.

Si chiar nu-mi explic, atata timp au fost playeri la level 80 max ... imposibil sa nu fi fost dropuri 8d frumoase, sox, playerii care au terminat 8d ce au facut cu aceste iteme oare ??? Unde sunt acele arme, armuri, accesorii de 8d +4, +5 FB ? Chiar nu-mi explic, au luat toti ban sau s-au lasat de joc si au lasat itemele in storage ? :-??

Link to comment

OMG ... te-ai apucat de wow, de aia sunt singur la Meduza in fiecare noapte :P

Salam , vad ca pe charul tau mic ai set robe ... m-ar interesa cand termini 8 D, daca vei avea set sos sau parti sos, som 8d robe. Tot vad in piata robe sos de 5d, 6d, 7d, 9d ... dar 8d zici ca le-au mancat balaurii.

Si chiar nu-mi explic, atata timp au fost playeri la level 80 max ... imposibil sa nu fi fost dropuri 8d frumoase, sox, playerii care au terminat 8d ce au facut cu aceste iteme oare ??? Unde sunt acele arme, armuri, accesorii de 8d +4, +5 FB ? Chiar nu-mi explic, au luat toti ban sau s-au lasat de joc si au lasat itemele in storage ? :-??

asa era si pe tibet...

aceiasi problema...si am ajuns multi la concluzia ca ori le vand...la turci de ex si aia incearca ei cu inteligentza lor sa le faca bune si se fut de tot...

ori iau bann sau se alsa si raman bijuteriile de arta acolo:((...asa si eu am pierdut s/s sun:(...acuma is la nsite egy care nici nu mai joaca...:-<

Link to comment

Salam , vad ca pe charul tau mic ai set robe ... m-ar interesa cand termini 8 D, daca vei avea set sos sau parti sos, som 8d robe. Tot vad in piata robe sos de 5d, 6d, 7d, 9d ... dar 8d zici ca le-au mancat balaurii.

Si chiar nu-mi explic, atata timp au fost playeri la level 80 max ... imposibil sa nu fi fost dropuri 8d frumoase, sox, playerii care au terminat 8d ce au facut cu aceste iteme oare ??? Unde sunt acele arme, armuri, accesorii de 8d +4, +5 FB ? Chiar nu-mi explic, au luat toti ban sau s-au lasat de joc si au lasat itemele in storage ? :-??

Asa am avut si eu probleme cu setul de robe. De-abia la degree 9 mi-am facut un set "ca lumea" +5 FB. Pana atunci aveam doar +3 si cu niste blues aruncate (pe unele le cumparam, pe unele le faceam), dar la D8 nu gaseam nicaieri, m-am chinuit cu un set facut de mine si cu unele piese gasite pe la level mai mic (aveam obiceiul sa cumpar cu mult timp inainte obiecte bune - setul de degree 9 l-am inceput cand farmam si l-am terminat pe la level 45)

Link to comment

e vechi filmuletul...si nu are legatura cu silkroadul....ti se pare amuzant nu? vai voi copiii de cls a12a radeti la toate prostiile.

ai dreptate , in primu rand nare legatura cu silku in al doilea rand e o prostie de filmulet ... ce vezi amuzant in ati pune un prezervativ in cap ? :violent:

Link to comment
Guest StopTheAbuse

si noi aveam site cu guild acu 2 ani pe tibet, ce vremuri :P

off:

m-am cacat p mine de ras =)))))))) ce retardat :))) doamne ce dobitoooooooc =))))
Link to comment

bai copii fara viitor,prostiile astea ar trebuii sa va atentioneze sa aveti grija sa nu cumva sa ajungeti ca astia [in caz de nu sunteti deja >.>] nu sa va amuze si sa luati exemplu ;)intr-adevar si p mine m-a amuzat un pic prostia asta cand aparuse,dar eram cls a7a...nu a12a ;)

Link to comment

bai copii fara viitor,prostiile astea ar trebuii sa va atentioneze sa aveti grija sa nu cumva sa ajungeti ca astia [in caz de nu sunteti deja >.>] nu sa va amuze si sa luati exemplu ;)intr-adevar si p mine m-a amuzat un pic prostia asta cand aparuse,dar eram cls a7a...nu a12a ;)

wow ce inteligent esti u mosule..lasane...veziti tu de pensia ta!

#:super faza =)))

Link to comment

wow ce inteligent esti u mosule..lasane...veziti tu de pensia ta!

#:super faza =)))

ce pretentii sa am de la unul pe care il cheama #spoitoru# sau altul pe care il cheama orezExpandat sau altul pe care il cheama aDyTsU ? :dontknow:

acest forum chiar a ajuns un forum pe care oricine isi poate pierde vremea chiar daca nu are nicio treaba cu silkroadul.si asta daturita nenumaratelor off-topics pe care le face fiecare,eu nu inteleg daca tot va place sa discutati asa despre toate prostiile dc nu vb pe mess? sau skype ,msn ,icq ? eu recunosc ca aici pe forum citesc posturile cum citesc si ziarul, 80% pagini care promoveaza prostia omeneasca si 20% lucruri serioase adica On-Topics asa ca m-am adaptat si eu la "regulile" acestui forum si ma amuz si critic si eu pe cine prind si cand am chef.ceea ce fac este rau? terminati cu OFF TOPICS si o sa termin si eu ;)

Link to comment

cine stie unde gasesc questurile ptr inventory expansion ,la europeni.numa cel din ct lam gasit restu nu mai stiu pe unde sunt.

Poftim amo. I just googled it.

Starting NPC: Village of Wind Town Roc Mountain's towner Anashya

1. Related Mob : Rocky.

2. Objective : Collect 50 Light Feathers.

3. Return to Starting NPC.(X -3767,Y -292)

4. Other Expansion Quests Must Be Completed Before This One.

si aici este sursa: http://silkroadaddiction.com/wiki/List_of_...est_Asia_Quests

Si nici nu-mi ramai dator :)

O zi frumoasa pentru toti de aici!

Link to comment

e vechi filmuletul...si nu are legatura cu silkroadul....ti se pare amuzant nu? vai voi copiii de cls a12a radeti la toate prostiile.

Doamne fereste,dar mai distrus ca tine mai rar pe lumea asta... unde am scris eu ca e amuzant?am mentionat undeva? vai si ce te tot iei de cls a 12 a, atata poti? na zi tu cate clase ai ,sau cati ani ai ?universitate nu prea cred...

EDIT: gz dreamfighter :D

Link to comment
Guest StopTheAbuse

@dsk incepi sa o iei pe urmele lu tzuyoshi .... (ai inceput sa te iei de toata lumea) frate? uite... pastreaza-ti parerile ptr tine bine?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...