Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Mr.Bulan FTW :D :cool2:

Mai romaneste , mai pe fata , mai analfabet , mai anacolut .... F*t*ti c*r* mati cu 5 de I =))

avand in vedere ca joc de MIA putin de jumate de an
Ti-a ce?

Buna.Sunt noua pe aici,si as dorii putin ajutor.O lamurire.Problema e urmatoarea:

Am downloadat jocu,a fost ok,mi-am facut cont,tot ok,am intrat pe joc,tot ok pana ajung la lista de servere.Sunt o multime si pe toate scrie crowded.Si pe oricare intru,chiar si pe cele noi,scrie tradus aprox,ca numarul de jucatori a ajuns la limita.Asta ce inseamna cu exactitate?Ca nu ma pot inscrie in nici un server fiindca sunt pline,si tre sa astept pana se fac servere noi,sau sunt prea multi jucatori logati?Si cum as putea sa intru si eu..

Va rog mult sa imi dea careva un raspuns

Rar intalnim o fata [ hope that i'm not wrong :kar: ] care doreste sa joace SRO ... :clap: Tare mi-a placut cand a intrebat de serverele ''ocupate'' si daca mai are loc , Daca doreste sa intri mai repede ,Eu unul iti sugerez Gaia(NEW) sau Iris(NEW) ;;) Daca vrei sa joci cu baietii de pe forum :hello: Ask them

You make my day Babe

La multi ani :)

Link to comment

Salut as dori sa ma reapuc de silkroad, dar nu prea am cu cine sa joc :( asa ca vreau sa va intreb care din voi incepe cu alt char sau se apuca de acest joc ca sa jucam impreuna? :beer:

Hei,eu as vrea sa ma apuc de joc,cu un char de la lv 1,fireste :).Deci,daca vrei sa incepem impreuna,sa imi spui pe ce server ai prefera.

Link to comment

Am si eu inca 2 intrebari...

1.Care e lv-ul maxim?

si

2.Voi,cei de pe forum,in general aveti cont premium de puteti intra?

Scuze daca s-au mai repetat,dar sunt curioasa si nu pot cauta in 1760 de pagini :D

1. Deocamdata level cap este 100, probabil anul asta o sa se ridice la 105.

2. Majoritatea de aici au premium :-?? .

Link to comment

Aha..ok,mersi :).

@cri2032:Scuze,nu-ti fazusem postul adresat mie :).Dap,sunt fata,si am mai jucat si alte jocuri,nu doar Silkroad,dar nu m-a pasionat nimic in mod deosebit,probabil pt ca nu prea am avut cu cn sa vb...Sper ca voi fi acceptata de voi,chiar daca sunt fata :).

Link to comment

Aha..ok,mersi :).

@cri2032:Scuze,nu-ti fazusem postul adresat mie :).Dap,sunt fata,si am mai jucat si alte jocuri,nu doar Silkroad,dar nu m-a pasionat nimic in mod deosebit,probabil pt ca nu prea am avut cu cn sa vb...Sper ca voi fi acceptata de voi,chiar daca sunt fata :).

Stai linistita, nu vad ce problema ar fi sa nu fi acceptata. :)

Auzi, e o idee buna sa fac un rogue/ bard? Ca mai incolo vreau sa-mi fac pwlvl cu el si in plus acuma il tin pe daggere, nu am nimic la xbow.

Link to comment

Vai,ma temeam ca nu voi fi,unii nu prea suporta fetele prin preajma...:(.Dar voi nu sunteti asa vad :P.

In legatura cu intrebarea ta..scuze,intreaba un expert,eu nu sunt :D

nu ne prea intereseaza sexul doar sa te tii de joc( asta e indiferent de serveri si cam asa gandeste oricine de lvl mare)

@Equilibrium in legatura cu Xbow trebuie neaparat skiluri la crowbow daca vrei sa faci plvl sau chiar la pve iar ca a-2la clasa la rogue pe Xbow indiferent pentru ce il faci merge bardu

EDIT:"Vai,..." :P :))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...