Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Buna.Sunt noua pe aici,si as dorii putin ajutor.O lamurire.Problema e urmatoarea:

Am downloadat jocu,a fost ok,mi-am facut cont,tot ok,am intrat pe joc,tot ok pana ajung la lista de servere.Sunt o multime si pe toate scrie crowded.Si pe oricare intru,chiar si pe cele noi,scrie tradus aprox,ca numarul de jucatori a ajuns la limita.Asta ce inseamna cu exactitate?Ca nu ma pot inscrie in nici un server fiindca sunt pline,si tre sa astept pana se fac servere noi,sau sunt prea multi jucatori logati?Si cum as putea sa intru si eu..

Va rog mult sa imi dea careva un raspuns.

Sunt prea multi jucatori logati. JoyMax insista ca esti trecut pe o lista de asteptare si intri in ordinea in care ai apucat pe aceasta lista, dar din ce stiu intrarea este relativ aleatorie (se intampla ca pe acelasi server doua caractere puse sa se logheze unul dupa altul sa nu intre in ordinea de la inceput). Cele mai bune solutii de a intra rapid: fie joci doar martea dupa inspectia saptamanala fie iti cumperi Premium, cel mai ieftin fiind 150 silk = 15$.

EDIT: Aditule, prin editul tau ti-ai dat raspunsul la intrebarea: "Si daca faci 100 ce rezolvi?"

Link to comment

Mah eu nu inteleg ...si daca faci 100 ce rezolvi? demonstrezi ca stii sa dai start la bot si stii drumul la banca ...corect? ...de parca ma intereseaza pe mine level 100... sunteti nebuni frate... :-?

iti demonstreaza ca joaca de mai mult timp decat tine => are mai multa experienta in joc => sa nu mai comentezi aiurea si sa il respecti;)

e ca si in RL ...asa cum respecti un om mai in varsta decat tine asa trebuie sa il respecti si pe Sleya ca e mai batran decta tine in sro :))

Link to comment

Sunt prea multi jucatori logati. JoyMax insista ca esti trecut pe o lista de asteptare si intri in ordinea in care ai apucat pe aceasta lista, dar din ce stiu intrarea este relativ aleatorie (se intampla ca pe acelasi server doua caractere puse sa se logheze unul dupa altul sa nu intre in ordinea de la inceput). Cele mai bune solutii de a intra rapid: fie joci doar martea dupa inspectia saptamanala fie iti cumperi Premium, cel mai ieftin fiind 150 silk = 15$.

EDIT: Aditule, prin editul tau ti-ai dat raspunsul la intrebarea: "Si daca faci 100 ce rezolvi?"

ok,iti multumesc mult pentru raspuns :)

Link to comment

Glumesti? pvp la 90 si un pic? :blink:

cu 6 glavieri de 94 matur pe jos si asta la modul cel mai serios :)) intradevar cat ma tine snow-ul si iron wall-ul

@ronti2 serverele "vechi" au capacitatea de 3500 de locuri cele new de 2000 si 2500 dupa o anumita perioada sunt si ele marite la 3500

http://img2.imageshack.us/i/sro2010010215252811.jpg/

uite cu un set de asta ma voi lupta contra glavier-lor ^_^v

Link to comment

Glumesti? pvp la 90 si un pic? :blink:

cu 6 glavieri de 94 matur pe jos si asta la modul cel mai serios :)) intradevar cat ma tine snow-ul si iron wall-ul

@ronti2 serverele "vechi" au capacitatea de 3500 de locuri cele new de 2000 si 2500 dupa o anumita perioada sunt si ele marite la 3500

http://img2.imageshack.us/i/sro2010010215252811.jpg/

uite cu un set de asta ma voi lupta contra glavier-lor ^_^v

frumos da si eu la 90 cu 3 sosuri pe mn ma voi lupta impotriva tuturor :))

Link to comment

da adytsu stiu sa dau drumul la bot...si ce?da...am facut lvl 100 cu bot,dar sa fim seriosi...doar nu sunt nebun sa joc legit pana la lvl 100

ne iei cu realizari?ce ai realizat....6 luni ca sa faci un amarat de lvl 88?pe deasupra nici nu esti farmat

da....si eu am "realizari" (intr-un joc virtual...where nothing is real...) am ajuns lvl 70 pe primul meu char atunci cand lvl maxim era 80,am jucat manual fara bot mai mult decat tine si prietenii tai(pot spune chiar ca am atins lvl care il ai tu acum fara bot),am facut iteme +8+9 si zeci de +7,am omorat demon shaitan ca blader lvl 86 cu gap,am avut iteme SOM/SUN si lista poate continua....deci cred ca am mai mult "realizari" ca tine :)

tu crezi ca daca Brutal si altii stiu sa joace pe glavier o sa rupi si tu ca ei? nici gand :)

vrei la lvl 90 sa rupi tot....aint gonna happen kido....cu 3 sosuri pe tine esti 1 hit in fata unui rogue cu arma +0 de lvl tau....poti sa fii full sun ca la cat de fudul esti tot nu o sa realizezi nimic :)

poate nu sunt playeri asa de multi full sun la tine pe server..dar pun pariu ca sunt destui lvl 95+ care sa iti dea 1 hit

nu ti-am cerut sa ma respecti...si nici nu imi doresc respectul unor persoane ca tine

insa iti dau un sfat prietenesc...nu mai incerca sa fii tare in gura din fata monitorului....nu impresionezi pe nimeni,eu zic sa incerci sa nu mai fii asa recalcitrant,incearca sa fii putin mai civilizat,mai politicos,mai cizelat...o sa te ajute...in viata reala,dar aici...virtual....poti exersa

:tiphat:

Link to comment

Glumesti? pvp la 90 si un pic? :blink:

cu 6 glavieri de 94 matur pe jos si asta la modul cel mai serios :)) intradevar cat ma tine snow-ul si iron wall-ul

@ronti2 serverele "vechi" au capacitatea de 3500 de locuri cele new de 2000 si 2500 dupa o anumita perioada sunt si ele marite la 3500

http://img2.imageshack.us/i/sro2010010215252811.jpg/

uite cu un set de asta ma voi lupta contra glavier-lor ^_^v

A,nu stiam.Ma gandeam ca avand in vedere ca sunt mai noi,sunt mai libere.Mersi de atentionare :).

Link to comment

deci ce oameni sunt si gm-ii astia...fiind printre primii ce l-au gasit..am scris pe all : Gm whats ur opinon about gold-bots..why u don't ban them?

si cik cindiela spune ca ei deja se ocupa de asta si ca ar trebui sa le fie frica la aia.....lol...daca as fi avut 5 ani si era craciun..poate credeam..in fine.

imi raspundeti si mie cam cate sp este indicat sa faci la ong....eu bat q un wizz de 59 si iau 600 sp pe ora...stiu k e putin si de aceea ii voi face plvl...de aia va intreb cate faceati voi...sa stiu ce performanta sa ating.

Link to comment

deci ce oameni sunt si gm-ii astia...fiind printre primii ce l-au gasit..am scris pe all : Gm whats ur opinon about gold-bots..why u don't ban them?

si cik cindiela spune ca ei deja se ocupa de asta si ca ar trebui sa le fie frica la aia.....lol...daca as fi avut 5 ani si era craciun..poate credeam..in fine.

imi raspundeti si mie cam cate sp este indicat sa faci la ong....eu bat q un wizz de 59 si iau 600 sp pe ora...stiu k e putin si de aceea ii voi face plvl...de aia va intreb cate faceati voi...sa stiu ce performanta sa ating.

eu cu wizz de 68 si silver sp ticket obisnuiam sa fac in jur de 50 k sp pe zi....deci you do the math...

@BluMann sunt calm...stiu ca nu merita....deaia nici nu ma stresez :)

Link to comment

ok sleya ms...wow..am de lucru aproximativ 2k sp pe ora...dar la mn e o problema...nu am sp ticket si char-ul este chn...sa cresc wizz-ul ala la lvl 64 si sa iau un sp ticket?

edit: ms dreamfighter...so my farm suks...pot sa stiu ce spot aveti? eu aduc wizz de la semnatura sa ii alung pe aia ce fac ks..si aia sa intampla de cateva ori pe zi :))

Link to comment

ok sleya ms...wow..am de lucru aproximativ 2k sp pe ora...dar la mn e o problema...nu am sp ticket si char-ul este chn...sa cresc wizz-ul ala la lvl 64 si sa iau un sp ticket?

edit: ms dreamfighter...so my farm suks...pot sa stiu ce spot aveti? eu aduc wizz de la semnatura sa ii alung pe aia ce fac ks..si aia sa intampla de cateva ori pe zi :))

Mai bine duci wizardul la 72-76, mie mi se pare cel mai bun spatiu de levele.

Link to comment

@aDyTsU: Tu eşti prost, mă copile? Ai aici jucători experimentaţi carea au facut cam tot ce se poate face in acest joc si tu vii aici după câteva luni de joc si te dai cu !@#$ mare? Au plecat jucători buni de pe forum din cauza mocofanilor ca tine (Darthy si Birchoff îmi vin acum in minte).

Dacă vrei să te iei şi de mine, n-ai decât. Eu am jucat jocul ăsta aproximativ 3 ani (de la cap 80). Am avut şi eu realizari, acum nu mai am, le-am vândut.

Concluzia este: GTFO retard >.>

Link to comment

eu iti sugerez sa gasesti un spot dragutz la huni si acolo sa ramai ca sa scapi de ks^^

am cautat..la huni si la sungsung e si mai plin...+ ca snow slave incurca farming-ul...acum eu bat la penance bridge ..am un chn cu therapy ce imi face locul safe...cred ca ala ii atrage pe astia ce vin sa faca ks...pe eos sunt goldboti unul langa altul la huni si la sungsung primesti pk de la turci...trebuie sa stau la ong...credeti-ma ca si in dw am cautat dar acolo e spawn prost...oricum multumesc pt indicatii :bananadance2:

Edit: alexe cu tine mai farmeza multi si nu prea imi place sa incurc , + ca ma cunosti...imi place sa fiu pe cont propriu..dar am sa iau in considerare oferta ta :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...