Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Tin sa multumesc celui care mi-a corectat urarea de sarbatori.

Totusi, asta e un forum pe tema Silkroad, sau un forum de limba romana ?

Poate am gresit, facandu-mi cont aici . Mai bine imi voi face cont pe vreun forum international, unde se accepta orice greseli gramaticale, fara a veni vreun mare "patriot" scapat de la casa de nebuni.

Respect :tiphat:

Link to comment

@Trane a lovit din nou ! gzz pt INCA UN +7 :))

@salam frate pe mine nu ma deranjeaza ca scri cu is si alte cele,dar am zis doar asa,v-am atras atentia ca am mai speculat o greseala si ca nu numai eu gresesc.desi la mine nu e vorba de greseli e vb ca scriu [scriam] fara cratima intentionat.din partea mea poti sa scri cum vrei si daca nu te iei de mine nu ma iau de tine.ti-am zis ca am dat doar exemplu sa vada acest copilas de cls a12a [i-am zis copilas pt ca nu are o mentalitate normala pt un licean in ultimul an >.>]

@DreamFighteR iti multumesc pt sfat.asta o sa fac... dupa cateva zile v-am demonstrat ca si voi aveti greseli,v-am aratat ca pot sa scriu si cu cratima,altceva nu stiu daca ar mai fi de comentat ;)

Bafta multa tuturor & Sarbatori fericite in continuare !

Link to comment

frate...you all f*ck off... mai lasati chestiile astea ca nu ne intereseaza frate..... am intrebat si eu cv mai sus si voi veniti cu posturile astea? am pus 2 intrebari de 3 pagini incoace si niciun raspuns ... :| moaaaama cu gramatica voastra ca v-o facut mamica voastra p toti destepti... lasati kkturile ;) si nu ne intereseaza gramatica si nici viata voastra aici e pur silkroad ...altcv e pe mess

Edit: si postu meu e inutil e exzact ca ale voastre si nu intereseaza pe nimeni dar vroiam sa ma iau si eu oleak de aceste 1000 pagini off topic si restu 700 despre sro...lol...srry for the 1st post on the page

Link to comment

frate...you all f*ck off... mai lasati chestiile astea ca nu ne intereseaza frate..... am intrebat si eu cv mai sus si voi veniti cu posturile astea? am pus 2 intrebari de 3 pagini incoace si niciun raspuns ... :| moaaaama cu gramatica voastra ca v-o facut mamica voastra p toti destepti... lasati kkturile ;) si nu ne intereseaza gramatica si nici viata voastra aici e pur silkroad ...altcv e pe mess

Edit: si postu meu e inutil e exzact ca ale voastre si nu intereseaza pe nimeni dar vroiam sa ma iau si eu oleak de aceste 1000 pagini off topic si restu 700 despre sro...lol...srry for the 1st post on the page

bless,emperor,windles,cloud,mars astea ....

Link to comment

M-am reintors in sro...deocamdat lvl 0 wizzard staff/cleric(inca nu l-am facut)

P.S:La auto connect dupa ce da sa ma connecteze(Requesting nush ce)Nu imi apare mesaju ala cu "Cannot connect due to server traffic"...Asa e jocu acum,sau am o problema? :D

asa este acum conectatul :P

Link to comment

@salam frate pe mine nu ma deranjeaza ca scri cu is si alte cele,dar am zis doar asa,v-am atras atentia ca am mai speculat o greseala si ca nu numai eu gresesc.desi la mine nu e vorba de greseli e vb ca scriu [scriam] fara cratima intentionat.din partea mea poti sa scri cum vrei si daca nu te iei de mine nu ma iau de tine.ti-am zis ca am dat doar exemplu sa vada acest copilas de cls a12a [i-am zis copilas pt ca nu are o mentalitate normala pt un licean in ultimul an >.>]

@DreamFighteR iti multumesc pt sfat.asta o sa fac... dupa cateva zile v-am demonstrat ca si voi aveti greseli,v-am aratat ca pot sa scriu si cu cratima,altceva nu stiu daca ar mai fi de comentat ;)

bai ratat,ce greseala am avut ?ti-am zis ratat,pentru ca ai o mentalitate de ratat !

EDIT: @badfist ciudat,numa pe mine ma vezi ca fac nu ?

Link to comment

Ce P**a mea nu prind loc??

Ai rabdare nu se intra asa de usor...

@dsk mai lasa figurile astea ,de toata lumea te iei,crezi ca daca ai un caracter de lvl 100 esti zeu si poti facce ce vrei? Orice prost poate face lvl 100 daca baga silkuri cu sutele poate chiar miile pe luna...Asta nu ii forum de limba romana ,fiecare scrie cum poate si cum stie.

Link to comment

Craciun fericit tuturor!!!

nu stiu daca mai stiti auto buffer pe care l.am postat cu cateva zile in urma, dar vreau sa va spun ca merge ca uns :), desi nu se intoarce in oras sa repare si sa cumpere pots, merge in paralel cu sbotu si are si clientless si poti sa setezi sa dea res la cei din pt si heal cand scade cuiva HP sub 40% de ex, e super bun :)

si este si sigur adica nu are keylogger, uitati un site care il doreste http://www.botters-heaven.net/

cred ca am uitat sa mentionez, costa 2.5 euro :)

spunetimi si mie spoturi cu mobi de 90+ oriunde cu spawn rate high, am warrior+cleric deci nu e nici o problema :D

Link to comment

Salut baieti am si eu o intrebare acuma in 2 minute imi cumpar silk si bag un devil spirit pe charul meu dar am auzit mai de mutl ca il pot upgrada sau ceva de genu ma poate lamuri cineva??? multumesc mult si va doresc sarbatori fericiti in continuare... :right:

da,il poti upgrada in fiecare luna cumparand tot cu silk Extension gear,costa 50 silk si cand il reactivezi o sa te tina 1 luna devil spirit,dupa care iara trebuie sa cumperi daca vrei sa ai devil spirit activ :)

Link to comment

Ce dracu'? s-a umplut forumul asta de prosti care vor sa arate cat de destepti sunt ei si corecteaza mereu... ar trebui facuta curatenie pe aici..

in fine.. am trecut si eu sa va urez:

Craciun fericit alaturi de persoanele dragi!

facetiva un topic si certativa pana cand vi se toceste tastatura...mai taceti dreaq...toti ce injurati pe forum dati dovada de cretini ^_^

Sarbatori Fericite:)!

Sarbatori fericite dsk stoptheabuse Lord_Bogdan:X!...luv you guys:X

sincer....cred ca o sa incetez sa postez in sectiunea asta...a devenit total offtopic

anyways.....Craciun fericit tuturor si tot ce va doriti!

@best weapon on rome...dedo poate sa isi bage unghia in gat de oftica.....sun +10 weapon :)

http://www.rev6.com/player/rome/Basch__FF.html

sleya de ala am sa am si eu peste 3 luni:D Poate chiar nu +10:D da baram +6 xD

sarbatori fericite sleya^^

Rome Rullz! :cool1::peace:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...