Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest StopTheAbuse

Vand set Light Armor Male 96-99 +6 FB 100% stats 41%+, parry ratio 61%+ pe toate piesele. Deasemeanea vand si accesory euro: necklace 96+6, rings 98+5m earring 99+5 toate au STR,INT 6 :), Toate acestea numai la 1.2b :P

Link to comment

schimba avatarul ca imi provoaca disconfort =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lasa, e singura lui poza in care o iesit cu ochii deschisi

Intr-adevar, pentru voi chiar nu mai exista speranta. Imi pare rau. Daca eu va urez sarbatori fericite, pentru ca este craciunul si asa este normal, si voi incercati sa faceti misto, atunci sunteti niste dobitoci.

Sarbatori fericite inca o data.

Link to comment

Intr-adevar, pentru voi chiar nu mai exista speranta. Imi pare rau. Daca eu va urez sarbatori fericite, pentru ca este craciunul si asa este normal, si voi incercati sa faceti misto, atunci sunteti niste dobitoci.

Sarbatori fericite inca o data.

@TzuYoshi ce pretentii poti sa ai de la ei...?nici macar nu pot fi originali >.>Craciun Fericit si tie ! si La Multi Ani again !

Craciun Fericit tuturor !

Link to comment

lasa ma ca am eu pretenti la tine panaramo =)))

tu esti de vina..... kum poti spune kuiva schimba avatara cami provoaca disconfort ...esti chiar lepadatura sau ma rog

si dsk frate mai lasa ma pe mine cu fitzele voastre de la capitala ..vezi ca astia de la provincie is mai tari

am mai cunoscut eu dastia....

pana la urma ce facem cu asta

cam asta mia adus mosu momentan

cica craciun fericit si da este frumos cel putin pt mine :X

Link to comment
Guest medievalman

Craciun Fericit la toti si spor la lvl, farm si la multe ++++ sundrop etc... :hello:

Ma da... tu de ce ai gura la fel de ingusta ca nasul? Si ochelari de soare noaptea?

lasa ma ca am eu pretenti la tine panaramo =)))

tu esti de vina..... kum poti spune kuiva schimba avatara cami provoaca disconfort ...esti chiar lepadatura sau ma rog

si dsk frate mai lasa ma pe mine cu fitzele voastre de la capitala ..vezi ca astia de la provincie is mai tari

am mai cunoscut eu dastia....

pana la urma ce facem cu asta

cam asta mia adus mosu momentan

cica craciun fericit si da este frumos cel putin pt mine :X

De la ce vine 30 in id-ul tau? Apropo de topor. Iti dai in coaie!

astea ori au uitat sa ia bani de la FW jangan ori nuj(cei care au detinurt fw ma refer )

Imagine IPB

Ia zi ma locul I national la sportu asta pe care-l faci tu... bad fist nu?

Stop fighting !!! I have one message for you, for all :

I wish you, all

***M E R R Y***C H R I S T M A S***

With respect, Lucky_Cris :tiphat:

Ce mai faci?

Link to comment
Guest medievalman

Sunt curios daca urmatorii: Salam30, badfist, djcristi, orezexpandat, StopTheAbuse, Xriminal, dsk vor gasi ceva amuzant in urmatoare-le video-uri:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

, pentru ca ii reprezinta.

Link to comment
Guest medievalman

@medievalman tin sa te anunt ca le stiu pe toate si le stiu chiar de mult :)) si da sunt amuzante,chiar foarte amuzante in unele situatii :))

Asta a fost ca faza din Half-Baked:

"-Did you ever see the back of a twenty dollar bill?

-Yeah i guess.

-But did you ever see it... ON WEED?"

Link to comment
Guest StopTheAbuse

@medievalman te regasesc pe tine in toate... iti place sa demonstrezi ca esti prost maxim? :/ dute si cearta-te cu ma*a ca e craciunu ;) nu-ti convine cum merge treaba pe linkmania? nici o problema GTFO

EDIT: da-mi si mie id tau de mess hai sa vb acolo aici nu am voie sa ma iau de ma*a ;) uita-te la tine cat de prost esti, dc mo*tii ma*ii ti-ai pus semnatura aia? de acolo inveti alfabetul? sau doar ca sa te vezi doar tu pe o pagina?

Link to comment
Guest medievalman

@medievalman te regasesc pe tine in toate... iti place sa demonstrezi ca esti prost maxim? :/ dute si cearta-te cu ma*a ca e craciunu ;) nu-ti convine cum merge treaba pe linkmania? nici o problema GTFO

EDIT: da-mi si mie id tau de mess hai sa vb acolo aici nu am voie sa ma iau de ma*a ;) uita-te la tine cat de prost esti, dc mo*tii ma*ii ti-ai pus semnatura aia? de acolo inveti alfabetul? sau doar ca sa te vezi doar tu pe o pagina?

Bai rahat i-a intreaba-l pe exort cine sunt. Auzi si tu troxe ;).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...