Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

o sa pun cratima,chiar daca nu am nici cel mai mic respect pt tine ma gandesc ca-i deranjeaza si pe altii chestia asta si le este greu sa citeasca,habar n-am:P dar o sa pun cratima de acum incolo...

FERICIT ? [asta e cadoul meu de craciun pt tine,si as mai avea unul dar ti-l spun in particular cand o sa am ocazia :P]

e un vis devenit realitate, iti multumesc din suflet !

EDIT: imi place semnatura ta :"Never Trust Anyone!" si intr-un post de ieri ai scris :" mah tin sa spun ca eu chiar am avut incredere in el de ceva ori si nu ma scammat.poate pe tine tea vazut asa mai prost si deaia ".

Te contrazici singur ... SAD !

Link to comment

Si uniunea mea a luat HT FW ..:P eu nu am putut veni ca am avut treaba cu craciunu nah... eh important e ca il avem.. si a mia venit un guild si mia puternic in uni :D suntem si mai jmekeri acum :))

Edit:

@pantera tu un vezi k s/s trebe full int? :crazy: dak vrei hybrid nu fac 5.1 sau kkt fa un 9.1 calumea pe spear si ala esti :D hai bft

Link to comment

@dsK eu ma gandeam sa imi fac s/s 5.1 e bun? sau cat sa pun la s/s ca hibrid?

merge...dar ala n-o sa mai fie nuker:P daca il faci asa trebuie sa-l faci fire/cold si sa folosesti doar bicheon skills fara nukes.o sa ai dmg mai mare decat al unui blader...mag defence mult mai mare decat al unui blader,phy defence mult mai mare decat al unui nuker dar mai mic decat al unui blader si mai putin HP decat un blader numai ca o sa poti folosi snow shield ceea ce e foarte bine:P

@orezExpandat nu incerca sa faci pe desteptul ca nu merge ! niciodata nu am incredere in nimeni DECAT IN PRIETENI ! si credema ca stiu sa-mi aleg prietenii ;) nu ma cunosti asa ca nu vb ;) btw chiar am vreo 3 pe aici pe forum :P

@pantera92 nu am mai verificat de mult forumul la cSro daca fac rost de un cont acolo si de bot vreau sa incerc un hybrid 5.1 bicheon/heuksal/lightning.nu stiu daca e bun sau rau dar daca am ocazia o sa-l incerc:P

@orezExpandat uite ca am pus cratima,si am pus chiar mai multe.sunt bine puse?ma pricep?vrei s pun si virgula inainte de "iar","dar" etc.. ?

EDIT : uneori cand ma plictisesc imi vin tot felul de idei tampite,nu stiu daca bune sau proaste dar in orice caz aiurite rau de tot cum ar fi cel de mai sus cu dual weap si light sau full str pacheon/heuksal/fire sau 4.1 heuksal/lightning/force si tot felul de tampenii deastea :))

Link to comment

si 9.1 cum vine 9 mp si 1 hp?

Si daca il fac full int il bag pe armor nu mai merge protector nu?

eu zic sa nu iti faci hibrid,parerea mea este ca un char hibrid este aiurea, mai bine il faci full int pe s/s si bich/light/snow,parerea mea desigur

EDIT:daca tu zici ca ai pus cratima inseamna ca stai praf la capitolu limba romana,pentru ca nici de data asta nu ai pus,pentru ca desigur nu stii cum si cand sa pui.Si nu stai praf numa la cratime ci si la cum scrii...

EDIT2: dsk inseamna ca tu tot timpul esti plictisit...

EDIT3: crede-ma, nu numai acolo nu ai pus,dar ai modificat postu scriind corect,ca sa nu fie asa de agramatical...

Link to comment

eu zic sa nu iti faci hibrid,parerea mea este ca un char hibrid este aiurea, mai bine il faci full int pe s/s si bich/light/snow,parerea mea desigur

EDIT:daca tu zici ca ai pus cratima inseamna ca stai praf la capitolu limba romana,pentru ca nici de data asta nu ai pus,pentru ca desigur nu stii cum si cand sa pui.Si nu stai praf numa la cratime ci si la cum scrii...

EDIT2: dsk inseamna ca tu tot timpul esti plictisit...

nu am pus la "credema" [crede-ma] dar in rest peste tot...nu sunt obisnuit sa scriu la PC cu cratima dar uite ca o sa ma si obisnuiesc sa vad dupa ce ma obisnuiesc ce mai ai de comentat... >.>

EDIT : hai sa n-o mai ardem cu prostii de genul pe forum,daca ai ceva de comentat da-mi add pe mess si vb acolo !

Link to comment

unde sa las si eu un wizz d lv 84 cu set naspa ???

fa taxi fa set si dupa spor la lvl desi nu recomand taxi ...dar iti trebuie set pt wizz si daca nu stii alta metoda succes

citez:,,hai sa n-o mai ardem cu prostii de genul pe forum,daca ai ceva de comentat da-mi add pe mess si vb acolo !" asa ma gandeam si eu

Link to comment

fa taxi fa set si dupa spor la lvl desi nu recomand taxi ...dar iti trebuie set pt wizz si daca nu stii alta metoda succes

citez:,,hai sa n-o mai ardem cu prostii de genul pe forum,daca ai ceva de comentat da-mi add pe mess si vb acolo !" asa ma gandeam si eu

pai ma tot freaca la cap ca nu pun cratima,o sa pun si cratima sa vad dupaia pentru ce o sa mai planga >.>

eu cu wizul meu lv 100 bat la moobs de 94 pt ca mi-am vandut setul si arma si acum am un set 96-99 w/o + & blues si staff +3 w/o blues si merge chiar bine vad ca face ceva SP cu 10 sp/h mai putine decat la 97-98 moobs.asta pt ca omoara mult mai rpd :) in fine eu bat acolo ca am nevoie de cursed hearts nimic mai mult :))

Link to comment
Guest StopTheAbuse

pai ma tot freaca la cap ca nu pun cratima,o sa pun si cratima sa vad dupaia pentru ce o sa mai planga >.>

eu cu wizul meu lv 100 bat la moobs de 94 pt ca mi-am vandut setul si arma si acum am un set 96-99 w/o + & blues si staff +3 w/o blues si merge chiar bine vad ca face ceva SP cu 10 sp/h mai putine decat la 97-98 moobs.asta pt ca omoara mult mai rpd :) in fine eu bat acolo ca am nevoie de cursed hearts nimic mai mult :))

ce set ai vandut ba ?! esti nebun?! te omor xD

Primeste in inima speranta, in suflet iertare si iubire, pe buze dragoste, in ochi bunatate, intinde-ti mainile sa imbratise-zi icoana NASTERII DOMNULUI si vei afla FERICIREA CRACIUNULUI! Craciun fericit pentru toti cei dragi!

Link to comment

Cu toate ca ma amuz copios citind multe prostii pe aici, evit de data asta sa ma implic intr-o discutie fara sfarsit si va urez un Craciun Fericit! alaturi de familie si de cei dragi. Anul 2010 sa fie un an mai bun decat a fost 2009 din toate punctele de vedere.

Mult succes in real life si in Silkroad. Numai bine.

Link to comment

Cu toate ca ma amuz copios citind multe prostii pe aici, evit de data asta sa ma implic intr-o discutie fara sfarsit si va urez un Craciun Fericit! alaturi de familie si de cei dragi. Anul 2010 sa fie un an mai bun decat a fost 2009 din toate punctele de vedere.

Mult succes in real life si in Silkroad. Numai bine.

schimba avatarul ca imi provoaca disconfort =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment

Va doresc ca sarbatorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tutror dorintelor si sanatate celor dragi. Craciun Fericit !

Din propria mea experienta stiu :

int 3.1 = 3 level bagi numai INT si 1 level numai str

int 7.1 = 7 level bagi nuami int si 1 level str

NEVER TRUST THIS

||

||

\/

:blink: http://www.google.com/search?btnG=1&pw...e+official+site

Crede-ma ca eu n-am pus liniile acelea de-a binelea niciodata.

Link to comment

Hmm.. deci Question : atm am lvl 86 maine fac 87.. bat in party de 8 in camp 8 :D e bun ca apare si unqiu si luam xp calumea ... pot sa stau pana la 90 aici nu ? ...

Question 2 : la 90 gap 9 sos glavie10dg..sos shoulder sos hands 90...pot sa bat in party de 8 la mobi de 95 ?...ty all si respekt :X

Link to comment
Guest StopTheAbuse

@badfist aproape 3 bill tr sa iei de la FW pai mai ai tu 1 bill faci 4 bill WOW , cadou de craciun :D

SI app va urez si eu la toti Craciun fericit si toate cele bune .

aia nu sunt ma banii lui :| daca nu stiai bani de la fw ii ia masterul la union si ii imparte la toti mambrii care au fost la fw :| (din union)
Link to comment

aia nu sunt ma banii lui :| daca nu stiai bani de la fw ii ia masterul la union si ii imparte la toti mambrii care au fost la fw :| (din union)

:-? masteru guildei care detine fortresu ia banii din cate stiu eu :P :))) masteru unionului nu are acces la nimik din fortresu detinut de guilda uniunii lui :)) si app cine a zis k tre sa ii imparta =)) (joke)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...