Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Felicitari!

Am o intrebare: Ce este mai bun dintre un Bard / Cleric si un Wizard / Cleric, daca as vrea sa il folosesc pentru grind (solo, in principal), probabil uniques si ceva powelevel?

Wiz/cleric de departe :P

@Lord_Bogdan gzz pt jg fw.bucurativa de el 2 sapt ca sapt viitoare daca vor cei din union sa venim la jg fw sigur il luam,la HT sunt slabe sanse sa il luam ca e union mult prea puternic Pirates acum :)

Link to comment

Am o intrebare: Ce este mai bun dintre un Bard / Cleric si un Wizard / Cleric, daca as vrea sa il folosesc pentru grind (solo, in principal), probabil uniques si ceva powelevel?

Superstar,stiam ca ai vandut wizz'ul (lui KingWizard) incepi alt caracter cumva ?Sau ai cumparat vreun alt caracter ?

Link to comment

hehe uniunea noastra (again decepticonz a luat fw pe tibet ) :)

partea buna : am facut ceteva killuri si am murit doar 1 singura data :)) :X

chiar dupa ce am luat fw sefu lu decepticonz a vrut sa spawneze unique.. si uital

Imagine IPB

Imagine IPB

hehe uitema si pe mine in a 2 a poza in draepta pe margine :)

@ badfist cat hp iti da pasivu de la glavie ? :)

Link to comment

Fratee esti mai prost ca o leguma :clap:

Ma intreb cam cat timp va mai dura pana vei lua scamm,hack :)

nu tu esti cocalaru ala care nu ne mai scotea din ki ke k si care nu stia gramatica romana nici cat negru sub unghie din cauza caruia am luat eu warn? a da...tu esti ala...lasa frate forumul daca nu stii sa vb ;)

ON:Craciun fericit si bafta la sun sos som:) serverul asta vad ca nu vrea sa-mi faca un cadou de craciun sa ma lase X-(

Link to comment

Warcrew got jangan fortress from Pirates...so they sux :) moare dedo de oftica

Fri3nds got hotan fortress pentru ca uniunea noastra nu au urmat sfaturile noastre :)

bafist...alea nu sunt doar kills care le-ai facut tu....acum de fiecare data cand cineva dintr-un party de 8 omoara pe cineva la fortress se pune 1 kill pentru tot party-ul :) eu am avut 258 kills si am stat doar bard ....nu am omorat pe nimeni singur

bafta trane...respect pentru un player adevarat :tiphat:

anyways Craciun fit tuturor....ne mai auzim maine :) im off

Link to comment

de 3 luni de cand sunt aici pe forum am tot spus ca nu pierd timpul sa pun cratima ...adica "-" daca nu sti ce e aia ;)in afara de cratima unde am mai gresit?

daca chiar va deranjeaza ca nu pun cratima o sa pun de acum incolo ;)

Ok sa pui cratima de acum incolo, adica sa numai scrii prost, ci corect ok ?Crezi ca o sa te descurci?

Btw union meu o luat hotan fw pe tibet;a meu , a lui kidu si a lui m4rio :D

Link to comment

Ok sa pui cratima de acum incolo, adica sa numai scrii prost, ci corect ok ?Crezi ca o sa te descurci?

Btw union meu o luat hotan fw pe tibet;a meu , a lui kidu si a lui m4rio :D

o sa pun cratima,chiar daca nu am nici cel mai mic respect pt tine ma gandesc ca-i deranjeaza si pe altii chestia asta si le este greu sa citeasca,habar n-am:P dar o sa pun cratima de acum incolo...

FERICIT ? [asta e cadoul meu de craciun pt tine,si as mai avea unul dar ti-l spun in particular cand o sa am ocazia :P]

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...