Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Sal.

Vreau sa reincep din nou jocu asta. Ce build imi recomandati ca sa fie si fun si sa urc in leveluri cat de cat rapid si ce server imi recomandati, preferabil sa fie mai multi romani si mai multi de aici de pe linkmania.

Ms anticipat

Link to comment

fugi pe elitepvpers.de :) si cauta-l pe krisss :P am facut schimb cu el ;) ia intreaba-l, sunt scammer?

eu nu m.am referit ca esti scammer acuma, eram doar curios ce ai facut cu rogueul nimic mai mult

daca zici ca u esti de incredere atunci de ce pe mine m.ai scammat?

nush daca iti mai aduci aminte dar parca ai luat bann pe mai multe acc aici pentru ca ai postat key loggere si faptu ca mi.ai furat contu si dupa ai inceput sa faci ca toate visele aici pe forum

Link to comment

adytzu doar asa intreb la vrajeala .... gap0FTWWW....si undei skilu de la 85 ? :)))) ala ghost spear... :))

Pai sa-ti explic... ti'n gap0...dar ridic doar mastery.. pt ca la lvl 90 dau dlvl si bag gap 9 :D dar ii dau tare pana atunci sa-mi pun si yo sosurile p mn.. :D BTW cred ca imi cumpar si sos shoulder de 90 :D

Link to comment
Guest StopTheAbuse

eu nu m.am referit ca esti scammer acuma, eram doar curios ce ai facut cu rogueul nimic mai mult

daca zici ca u esti de incredere atunci de ce pe mine m.ai scammat?

nush daca iti mai aduci aminte dar parca ai luat bann pe mai multe acc aici pentru ca ai postat key loggere si faptu ca mi.ai furat contu si dupa ai inceput sa faci ca toate visele aici pe forum

am luat ban decat pe hegrenade ;) cum fac visele? ca eu nush ...?
Link to comment

Lol trebuie sa asteptam sa bage versiune noua :((

http://img192.imageshack.us/i/sro2009122311114525.jpg/ http://g.imageshack.us/img192/sro2009122311114525.jpg/1/

am depasit recordu :D eh am facut ss putin mai tarziu nu se vede prea clar :P

aspteptam versiune noua de la sb*t.. :blink:

Link to comment

si la mn asa face :|

ba esti cretin? ok esti un scammer care isi face de lucru schimband tot timpu chare

dar macar daca te incapatanezi sa postezi aici , incearca sa vorbesti romaneste , m-am chinuit 5 min sa descifrez postu tau ...

on : am intrat si eu pe rome ^^ momentan lvl 10 in free ongs xD nick Dare2Dream

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...