Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Poate cineva sa-mi spuna ce build e mai bun pentru un nuker pe arc?

100/fire/cold/ pacheon

100/fire/light/pacheon

100pacheon/80light /20cold/100fire

Sau recomandati-mi voi unu daca sunteti mai creativi.

Momentan am lv 80 sunt in crestere .Astept parerile voastre,ms. :tiphat:

100 light/cold/pacheon;)

nu inteleg dc bagati fire la nuker nu va ajuta cu absolut nimic...dmgul pe care il dati cu nuke de light+ skillul de 18% mag attack power este mai mare decat cel pe care il dati cu nuke de fire fara 18% mag attack.la fire ai phy attack care nu iti modifica dmgul decat cu maxim 200 la lv 100....si mai ai mag defence care e iar aiurea pt ca oricum aid estul mag defence ca esti full int.deci eu chiar nu vad rostul la fire...;)

Link to comment

Poate cineva sa-mi spuna ce build e mai bun pentru un nuker pe arc?

100/fire/cold/ pacheon

100/fire/light/pacheon

100pacheon/80light /20cold/100fire

Sau recomandati-mi voi unu daca sunteti mai creativi.

Momentan am lv 80 sunt in crestere .Astept parerile voastre,ms. :tiphat:

nu e bun bow pe int la pvp/job int bow e bun la unique in rest slab cum au zis si cri2032si ScarFaceRo mai bine pe bicheon/heuxcal

Link to comment

100 light/cold/pacheon;)

nu inteleg dc bagati fire la nuker nu va ajuta cu absolut nimic...dmgul pe care il dati cu nuke de light+ skillul de 18% mag attack power este mai mare decat cel pe care il dati cu nuke de fire fara 18% mag attack.la fire ai phy attack care nu iti modifica dmgul decat cu maxim 200 la lv 100....si mai ai mag defence care e iar aiurea pt ca oricum aid estul mag defence ca esti full int.deci eu chiar nu vad rostul la fire...;)

gresit :)) un nuker : bich\cold\fire e mai tare la dmg ca unul pe light (Am nuker 100) si am vazut, timpul de cast al nukurilor de fire este mai mic ca cel pe light , rangeul este mai mare la fire. si inca odata tin sa te contrazic : am sa vin si cu 2 screen-uri de dmg intre 2 nukeri cu Sun sword 90+7 unul fire cold celalalt cold \ light

Link to comment

gresit :)) un nuker : bich\cold\fire e mai tare la dmg ca unul pe light (Am nuker 100) si am vazut, timpul de cast al nukurilor de fire este mai mic ca cel pe light , rangeul este mai mare la fire. si inca odata tin sa te contrazic : am sa vin si cu 2 screen-uri de dmg intre 2 nukeri cu Sun sword 90+7 unul fire cold celalalt cold \ light

de range stiam, dar de faca cu timpul de cast nu stiam.am avut si eu la 9D nuker si am preferat light/cold si mergea bine treaba,dar eu mai mult foloseam bicheon skills,nuke foloseam doar cand prindeam division sau eventual rareori cand consideram eu ca adverasarul mai are putin HP si un nuke lar putea omori ^^

Link to comment

gresit :)) un nuker : bich\cold\fire e mai tare la dmg ca unul pe light (Am nuker 100) si am vazut, timpul de cast al nukurilor de fire este mai mic ca cel pe light , rangeul este mai mare la fire. si inca odata tin sa te contrazic : am sa vin si cu 2 screen-uri de dmg intre 2 nukeri cu Sun sword 90+7 unul fire cold celalalt cold \ light

hmm nu prea am un prieten care e asa si nu prea face fata la pvp 1 vs 1 eu il bat usor folosesc Xina e numele poate nu e ff asta nu lam intrebat

Link to comment
Guest StopTheAbuse

toti au acelasi lvl e lvl 60 are 3 M hp.... arata ca si : E un om cu o sulita in mana si pe un cal = White Knight . :) in karakoram apar mai multi ... nush de ce :)) :P

stiu man... stiu cum arata.... si sunt de mai multe lvl... 30 40 60 80 90 100 .... ma rog.... eu nu am gasit niciunu.. si am cautat 2-3 ore
Link to comment
Guest rObertsoNnNN

Salutare la totii! Sunt nou pe forum... Si as avea nevie de ajutor; Mam reapucat de silkroad si vad ca este bug la conecatre..... daka ma poate ajuta cineva astept raspun Ms ciao

Link to comment

Salutare la totii! Sunt nou pe forum... Si as avea nevie de ajutor; Mam reapucat de silkroad si vad ca este bug la conecatre..... daka ma poate ajuta cineva astept raspun Ms ciao

ce bug este?

OFF: nu ii inteleg pe astia...."salut .sunt nou pe server" ca doar vdm si noi ca e primul lui post :))

Link to comment

http://img34.imageshack.us/img34/5650/sro2009121600482867.jpg Am fost plecat 2 ore si cand am venit tot asa era .... presupun ca e bug

nu e bug...teoretic cand dai connect daca e serverul full se face o lista si cand iti vine randul intri.acum nu stiu daca si practic e la fel :)) dar asa ar trebui sa fie teoretic.e un nou sistem de loggare NU E BUG :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...