Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest linkmaniacull

:-j decand nam mai jucat de vreo 2 luni ca e prea populat ... am jucat din 2006 decand sa lansat sau pe acolo ... nu mai stiu pe ce server jucam prin anu ala dar mai incolo numai pe Hercules jucam ... Cred ca ma reapuc vara cand apar Arabii am inteles :D ... cine se baga sa facem cand apar un guild pe Hercules sau pe ce sv vreti voi ??

Link to comment

:-j decand nam mai jucat de vreo 2 luni ca e prea populat ... am jucat din 2006 decand sa lansat sau pe acolo ... nu mai stiu pe ce server jucam prin anu ala dar mai incolo numai pe Hercules jucam ... Cred ca ma reapuc vara cand apar Arabii am inteles :D ... cine se baga sa facem cand apar un guild pe Hercules sau pe ce sv vreti voi ??

Eu joc deja pe hercules:) pm pt detalii ,guild ,etc

peace all

Link to comment

tzuyosi observ ca este o persoana cu suflet mare iti incarca sbot-ul care pe site-ul oficial costa 5 euro

el ti-l incarca cu 4 euro sau cu 3,3 euro daca cumperi 12 luni .

Din aceeasi categorie " oameni sufletisti " fac parte si cei care daca le imprumuti arma ta +7 iti vor face pe gratis sau o suma modica de cateva mil. arma +8 sau +9 cu o <<tehnica>> cunoscuta doar de ei.

Fac arme de la +7 la +8 pe gratis !!! spuneti-mi si serv. iar eu voi veni sa va ajut !!!. Cum suna ? se pare ca tehnica de <<pls 10k >> a evoluat .

Am auzit ca cineva a scris ceva mai sus de rasa araba . Cine are informatii suplimentare despre , va rog postati-le . Chiar sunt curios

@@ dendecs ,

depinde de quest cand faci lvl up iti apare ce questuri sunt noi la acel lvl . Acolo scrie si persoana de la care iei questu sau intri AICI

vei gasi toate questuri , iti explica foarte detaliat. Daca ai bot iti recomand sa faci doar questurile care iti maresc inventory numite << Inventory expansion>> care le ai la lvl 5, 30, 60, 90. , si cu botul poti sa faci questurile care iti cere sa aduni diverse chestii de la mobi ,sau sa omori un anumit nr. de mobi.Sper ca ai inteles treaba cu questul

Link to comment

Ce parere aveti despre noul avatar?

:hello:

in poza arata mult mai bn male decat female.in clip female ii da clasa celui de male >.>

@adiiiiiiiiiiii cu 1000 de "i" te asigur eu ca TzuYoshi nu e scamer;) nu e genul de om care sa isi strice reputatia pt 4 euro;)el doar a incercat sa ne ajute nimic mai mult

Link to comment

tzuyosi observ ca este o persoana cu suflet mare iti incarca sbot-ul care pe site-ul oficial costa 5 euro

el ti-l incarca cu 4 euro sau cu 3,3 euro daca cumperi 12 luni .

Din aceeasi categorie " oameni sufletisti " fac parte si cei care daca le imprumuti arma ta +7 iti vor face pe gratis sau o suma modica de cateva mil. arma +8 sau +9 cu o <<tehnica>> cunoscuta doar de ei.

Fac arme de la +7 la +8 pe gratis !!! spuneti-mi si serv. iar eu voi veni sa va ajut !!!. Cum suna ? se pare ca tehnica de <<pls 10k >> a evoluat .

Am auzit ca cineva a scris ceva mai sus de rasa araba . Cine are informatii suplimentare despre , va rog postati-le . Chiar sunt curios

Atunci cumpara de pe site`ul oficial cu 5 euro. Am zis ca vand o luna de bot cu 4 Euro sau 12 luni cu 40 euro. Daca vrei, cumperi. Daca nu, taci.

Scuze de off, nu sariti iar la cearta ca nu am chef. Btw, nici nu mai joc sro so please don`t bug me off.

Peace.

Link to comment

http://img37.imageshack.us/img37/9414/sro2009121121421748.jpg

sa inteleg k mobi astea sunt pt cei ce buteaza?(cel pe care am dat click)

sunt mobi de quest.. asa cum is si hungry blood ong si mai multi.. e un quest in care trebuie sa omori dinastia.. is mai tari ca si cei obisnuiti.

Link to comment

tzuyosi observ ca este o persoana cu suflet mare iti incarca sbot-ul care pe site-ul oficial costa 5 euro

el ti-l incarca cu 4 euro sau cu 3,3 euro daca cumperi 12 luni .

Din aceeasi categorie " oameni sufletisti " fac parte si cei care daca le imprumuti arma ta +7 iti vor face pe gratis sau o suma modica de cateva mil. arma +8 sau +9 cu o <<tehnica>> cunoscuta doar de ei.

Fac arme de la +7 la +8 pe gratis !!! spuneti-mi si serv. iar eu voi veni sa va ajut !!!. Cum suna ? se pare ca tehnica de <<pls 10k >> a evoluat .

Nu-l fac pe Tzu 4 euro. Gandeste-te ca locuieste in UK.

Link to comment

[07:06:44] (Global)Obelisk1337: **EVENT** 1B gold to the one who finds me in Taklamakan ~Hint, im somewhere at the shaman zone

[07:13:49] (Global)Obelisk1337: The only hint where am I is: around the circle where it says "Niya Remains" ~ the winner gets 1b!!!

[07:19:36] (Global)DevilGhost: Haha gratz Rsta_4_All, he found me first^^ here are your money xD

He he uite ce se face pe Gaia Rasta_4_All e un strain egiptean si aia nu e la misto chiar ia dat goldul :))

Link to comment

[07:06:44] (Global)Obelisk1337: **EVENT** 1B gold to the one who finds me in Taklamakan ~Hint, im somewhere at the shaman zone

[07:13:49] (Global)Obelisk1337: The only hint where am I is: around the circle where it says "Niya Remains" ~ the winner gets 1b!!!

[07:19:36] (Global)DevilGhost: Haha gratz Rsta_4_All, he found me first^^ here are your money xD

He he uite ce se face pe Gaia Rasta_4_All e un strain egiptean si aia nu e la misto chiar ia dat goldul :))

LOL :)) Ma reapuc si eu daca astia au inceput sa faca asa :)) Glumesc... Misto, dar Obelisk1337 face event si DevilGhost da banii? Cum vine asta? :)) :tiphat:

Link to comment
Guest mocaboss

:> :D :)) Zicetimimi si mie dc fac lvl greu - .- ----.----- mam saturat am facut 1 lvl in 1 luna de la 90 la 91 is pe sv sparta // app vand 2h sword lvl 84 sv troy nume gladiatoru aree dress /ded pet /15m/set +3/4 arma +sheld+axe +5 + un sun lvl 64+5 axe sau il schimb pe un rogue 80-81 sv eos/phoenix/gaia si alea care is mai usor crowed - - id de mess silkroad_killer2009

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...