Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest StopTheAbuse

daca are cineva, cumva un warlock lvl 64+ orice sv... pls PM me vreau si eu sa vad cum e pls :D am jucat pe orice build din sro... dar nu pe warlock... puteti avea incredere :D .... pls =)

Link to comment

Well :)

Imi dau si eu cu parearea...Pentru loader [ multiclient ] sbot... sau Free , www [dot] sroking [dot] com faci cont dai start si ai multiclient :tiphat:

+7 fail... Sunt bucuros pentru cei ce care au facut + si uniqs :P

Hotan , Jangan , Bandit ??? Cand eram in guild + union de player GOD... [ acum sunt in devenire ] :crazy:

Mergeam la warr, .... nu conta care , Doar sa demonstram turcilor ca putem...

Acum este al lll-lea FW pe care il baga , Who's next?

Off: xD Cumpar euro full str FF 100 warrior/cleric :) Don't care about level :pumn:

am eu un warior ff ptr 100 e lvl 91:) ajtept oferta :tiphat:

Link to comment

baieti am un nuker full int lvl 42 si 536k sp(vreau sa il fac ff 80 ice fire si light) se intampla ceva daca deschid si heusqual ?(ala cu spear)

vreau sa spun imi afecteaza exp ?

nu iti afecteaza exp ....dar daca vrei sa mergi pana la lvl 100 nu merge sa le duci pe toate la maxim ca mastery e 300 ...adica 100 light 100 ice si 100 fire...sau cum vrei tu :)

BTW ... primul meu video ....it kinda sux...but...im still learning :D

Link to comment

NH3 [ pentru LIFERI' este amoniac ] astept un pm cu id de mess xD

Evane ..... mel sucks.. Pune ceva care aculti dar nu este foarte cunoscut .. FARA TEARS DON'T FALL :))

Like Skillet- Whispers in the dark sau Pillar-Frontline [ la pvp :beer: ]

Dw :) Nu stiu de ce .... Iubesc sa merg cu Trade , ca Thif Dw-Jg '' Is my way like American Dream B) ''

Edit : Vreau FW in Dw :)

2nd : Merge si Chica Bomb sau Taio Cruz - Break Your Heart

3rd Imaginatia mea merge prea departe =)) Poti pune Crit sau cand mor aia pe Break Break You'r Break Break You'r Hurt

Link to comment

Daca o arma are durability reduce merge sa-i pun master si sa ii dispara aia sau sa ii micsoreze procentul?

Sau in caz ca nu merge deloc se vand aceste arme sau nu? :tiphat:

Durability Reduce nu mai dispare dupa ce l-ai facut. Poti vinde arma, dar la un pret mai mic, de obicei (in functie de cat de mare e procentul de Reduce)

Link to comment

cum a decurs Fw la voi ? la noi pe venus a fost fun datorita unui spion din uniune de la ProFessional am aflat ce vroiau sa faca sa mute fortresu pe guildu secundar si nu iam lasat deloc pana la urma au facut o greseala de nobi cand au deschis poarta si nu sau asigurat ca nu e nimenea la poarta aia :)) in est si pe urma ne a fost usor sa spargem poarta din west

Imagine IPB

si pe urma dupa ce am spart turnurile 2 din ele ne am adus aminte ca nu trebuie sa luam fortareata ca sa le facem "imposibila" luarea hotanului

Link to comment

tinand cont ca toti botii si playerii high lv sunt in jg...eu zic ca e mai avantajos jg fortress

cine tea mintit? >.>

in jg sunt putini playeri lv mare...in general doar cei a caror guilda sau union detine fw cumpara din jg...restul cumpara din DW ca sa nu le faca bani celorlalti...iar in jg sunt doar boti lv mic.

in ht sunt adevaratii boti ;)

Link to comment

cum a decurs Fw la voi ? la noi pe venus a fost fun datorita unui spion din uniune de la ProFessional am aflat ce vroiau sa faca sa mute fortresu pe guildu secundar si nu iam lasat deloc pana la urma au facut o greseala de nobi cand au deschis poarta si nu sau asigurat ca nu e nimenea la poarta aia :)) in est si pe urma ne a fost usor sa spargem poarta din west

si pe urma dupa ce am spart turnurile 2 din ele ne am adus aminte ca nu trebuie sa luam fortareata ca sa le facem "imposibila" luarea hotanului

Noi am vrut sa pierdem FW dar nu am putut, turci nu au atacat FW au venit dar doar sa facem pvp :box:

EDIT: :o 75k hp ;))

Link to comment

dupa introducerea Hotan fortress toti botii vor lua pots din Dw :)). Dw va fi cel mai populat oras din silkroad :)). Eu cred ca totusi Jangan va fi mai valoros ca bani din detinerea fortress, macar acolo functioneaza stall network pt iteme scumpe, nu elixire si alchemy ca in Hotan. Este numa o parere strict personala.

Link to comment

dupa introducerea Hotan fortress toti botii vor lua pots din Dw :)). Dw va fi cel mai populat oras din silkroad :)). Eu cred ca totusi Jangan va fi mai valoros ca bani din detinerea fortress, macar acolo functioneaza stall network pt iteme scumpe, nu elixire si alchemy ca in Hotan. Este numa o parere strict personala.

pe venus nu e nici un stall in jg :))

Link to comment

oameni buni stiti p cnva care cauta partener d sb*t sau care vinde cont...pm

gz for all pt +uri si unici ...si lv :P

bft in continuare

Iti vand eu cont de sbot valabil pana 2011-01-13 17:04:09. Daca te intereseaza, let me know.

Btw, incarc conturi de sbot.

1 luna = 4Euro

12 luni = 40Euro

Link to comment

am un char chinez, pe glavie ... si abea am 44000 de sp:| ... am lvl 31 si vreo 35% .. si nuj cum sa fac sa-l farmez mai rpd si mai bine sa fac mai multe sp :| help!

cauti un prieten care farmeaza la ong si iti faci un char nou:P si o sa farmezi mult mai rpd :P

Link to comment

cauti un prieten care farmeaza la ong si iti faci un char nou:P si o sa farmezi mult mai rpd :P

am un char de 91 cu ala ma cresc, ... dar ma gandeam sa fac downlevel pe asta care vreau sa-l farmez... si ma gandesc ca ar fi o problema ca am inceput sa dau LevelUp :| .. ca nu stau sa-mi fac iar alt char... sau macar daca e sa'mi fac alt char sa stiu exact ce trb sa fac:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...