Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest StopTheAbuse

bah eu as fii votat cu geoana.. avand in vedere ca base a f** tzara cel mai mult.. asta e parerea mea..

btw si eu am primit mailu ala de la rsro si am lvl 19 deja :D ign : ___1337__

ce scria in mailul ala?:( ca vreau si eu cont... am trimis cererea de 15 ori:D .... app.. mai bine tot basescu.... asta a furat ce a furat... dar acum are detoate... poate face si ptr noi ceva... dar geoana... trb sa-si faca si lui ptr inceput :(
Link to comment

ce scria in mailul ala?:( ca vreau si eu cont... am trimis cererea de 15 ori:D .... app.. mai bine tot basescu.... asta a furat ce a furat... dar acum are detoate... poate face si ptr noi ceva... dar geoana... trb sa-si faca si lui ptr inceput :(

pai bro.. tu crezi ca ii mai pasa de noi daca are de toate.. nu ai ciitit nici o pilda cu bogatii si saraci? darmai de geoana.. ala e in aceeasi oala cu noi..

pai problema e asa daca te duci in forumuri si citesti la news acolo o sa vezi e un post in care zice ca azi bla bla 2 dec am trimis inca 1 tura de contri.. eu pe 2 dec lam primit.. deci sa stiti ca nu e sistem pt ca tipi aia chiar citesc cererile .. in mail scria link de download id pass si cica happy testing

Link to comment
Guest StopTheAbuse

pai bro.. tu crezi ca ii mai pasa de noi daca are de toate.. nu ai ciitit nici o pilda cu bogatii si saraci? darmai de geoana.. ala e in aceeasi oala cu noi..

pai problema e asa daca te duci in forumuri si citesti la news acolo o sa vezi e un post in care zice ca azi bla bla 2 dec am trimis inca 1 tura de contri.. eu pe 2 dec lam primit.. deci sa stiti ca nu e sistem pt ca tipi aia chiar citesc cererile .. in mail scria link de download id pass si cica happy testing

aha ... :D eu am facut ala in engleza ^^ rusro il am deja instalat dar nam cont
Link to comment

aha ... :D eu am facut ala in engleza ^^ rusro il am deja instalat dar nam cont

pai si eu lam facut in engleza ca doar noi fii stind rusa :)) dar trebuie sa astepti pana cand trimit aia urmatoarea tura de conturi.. ei asa fac din cate am inteles trimit in ture nu asa perand..

Link to comment

www.silkroad.ru dai pe a 2-a chestie din dreapta si folosesti google translate ca sa traduci.. dupa aia astepti

@koila da koila au si zis in forumurile lor ca dupa end la closed beta toate charurile vor fi deletate dar cele care sau facut in open beta vor ramane pt totdeauna.. deci va sugerez sa nu va agitati ca nu primiti cont acuma ca dupaia tot vil sterge ..

Link to comment

pe 28,29,30 avand in vedere ca toti o sa se inghesuie pe 26 si 27? =))

peoplez are so easy to manipulate doh'

de acord cu tine.. data trecuta cand a fost un login exploit am testat si mai repede intrai pe celelate servere decat .30 pentru ca toti dar subliniez toti aveau .30 acolo deci eu zic mai bine sa il lasi in voia sortii clientu.. nu se umbli la windows si dinastea ..

Link to comment

de acord cu tine.. data trecuta cand a fost un login exploit am testat si mai repede intrai pe celelate servere decat .30 pentru ca toti dar subliniez toti aveau .30 acolo deci eu zic mai bine sa il lasi in voia sortii clientu.. nu se umbli la windows si dinastea ..

normal...cine obtine avantajul din treaba asta?cine gandeste...si cum majoritari sunt aia care vor sa li se dea totu la nas...toti o sa se inghesuie pe 26/27.

Mda, in spatele lui Geoana este Iliescu, si Vantu si toti agaricii... In fine, destul off topic... :tiphat:

ca sa fiu si eu off-topic..de acord cu tine...dar cu iliescu a fost mai bine,a avut decenta in a reprezenta tara...si a stiut macar ce e ala protocol spre deosebire de basescu care e o cizma...da frate...la inceput l-a vazut lumea la baut...aaa asta e de-al nostru se distreaza stie cum e viata...da cati s-au gandit frate ca omu asta ne reprezinta tara si in strainatate si trebuie sa aiba o anumita prezenta?ma rog...acum n-are rost...un singur lucru sa-ti spun...da intr-adevar...nici geoana nu e usa de biserica,dar cand il ai pe unu care stii ca e prost si iti face rau ,scapi de el....incerci cu altu...il dai si p-ala jos daca trebuie...da nu o tii frate in prostie...lasa ca p'asta il stim...il mai votam odata.

da astia sunt romanii nostrii,nici cand trebuie sa fie uniti pt binele lor nu sunt,ne batem pe pixuri,ne batem pe afise...daca dau astia hartie igienica sau rahat...tot bataie va fi...pentru ca e moca...si ce e moca e bun...asta e tara noastra...bafta tuturor...felicitari tuturor celor care au plecat din tara...si alexxx pana la finalul mandatului asta al lui basescu poate ne vedem in anglia :)

Link to comment

tinand cont ca am level 100 unde as putea s abat sa culeg cat mai repete cat mai multe cursed hearts ? nu am nevoie nici de gold nici de dropuri...de absolut nimic decat de cursed hearts.

in legatura cu farmul la ong.ca e mai bine sa am party full ca iau mai mult exp si sa bag cativa playeri lv 1.acei playeri ii pot tine in oras sau morti? sau trebuie sa fie in farming area si sa fie in viata?

Link to comment

ca sa fiu si eu off-topic..de acord cu tine...dar cu iliescu a fost mai bine,a avut decenta in a reprezenta tara...si a stiut maacar ce e ala protocol spre deosebire de basescu care e o cizma...da frate...la inceput l-a vazut lumea la baut...aaa asta e de-al nostru se distreaza stie cum e viata...da cati s-au gandit frate ca omu asta ne reprezinta tara si in strainatate si trebuie sa aiba o anumita prezenta?ma rog...acum n-are rost...un singur lucru sa-ti spun...da intr-adevar...nici geoana nu e usa de biserica,dar cand il ai pe unu care stii ca e prost si iti face rau ,scapi de el....incerci cu altu...il dai si p-ala jos daca trebuie...da nu o tii frate in prostie...lasa ca p'asta il stim...il mai votam odata.

da astia sunt romanii nostrii,nici cand trebuie sa fie uniti pt binele lor nu sunt,ne batem pe pixuri,ne batem pe afise...daca dau astia hartie igienica sau rahat...tot bataie va fi...pentru ca e moca...si ce e moca e bun...asta e tara noastra...bafta tuturor...felicitari tuturor celor care au plecat din tara...si alexxx pana la finalul mandatului asta al lui basescu poate ne vedem in anglia :)

Ai totala dreptate.

Dragi romani,

Am crezut ca nu sunteti prosti. Am crezut ca patronii de firme care au falimentat din cauza impozitului forfetar vor determina votul de ieri. Am crezut ca profesorii mintiti vor determina votul de ieri. Am crezut ca manipularile simpliste despre moguli si corupti nu vor avea niciun efect. Am crezut ca Mircea Geoana nu va fi atat de prost incat sa-l viziteze pe Vantu. Am crezut ca romanii nu vor uita de “tiganca imputita”, de Guvernele Boc, Croitoru si Livache dar, mai ales, am crezut ca romanii nu vor uita de pretul exorbitant la gaze, de tupeul Elenei Udrea si al Elenei Basescu. Am crezut ca minciunile despre anti-comunism nu vor prinde. Am crezut ca schimbarea e posibila. Am crezut ca proiectele viabile in mijlocul unei crize economice vor atrage simpatii.

M-am inselat. Pentru ca 90 de mii de idioti (dintr-o mare de peste 5 milioane de idioti) s-au lasat pacaliti. Bun, bravo! Eu nu sunt politician si nu vreau simpatii si nici voturi, asa ca-mi permit sa va spun: sa va fie rusine! Da, ati ales gresit! Si va doresc numai bine in urmatorii cinci ani. Va doresc sa enjoy scandalurile si show-urile prezidentiale. Va doresc sa savurati tzatzele sexoase ale lui Udrea si fatza plina de pori a Lenutei de la Bruzelles. Va doresc alegeri anticipate, impozite mai mari, rascoale din cauza restantelor la FMI si o soarta argentiniana. Va doresc ca exporturile sa fie inghetate, ca Romania sa ajunga dependenta de importuri, preturile sa explodeze, taxele scolare sa treaca de doua mii de euro si Presedintele sa va insulte zilnic. Eu voi sta pe margine si voi fi pregatit sa va spun: “I told you so!” Nu-mi mai pasa, caci nu meritati. Voi, cei peste cinci milioane de romani votanti ai lui Basescu nu meritati niciun fel de efort. Meritati somaj, oprirea creditarii si devalorizarea monedei nationale. Va meritati conducatorii.

Plecat din tara, ne vedem in 2014 . Va rog sa-mi scuzati off-topicul dar nu m-am putut abtine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...