Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Am sa ignor cearta voastra.Sper sa nu iau warn dar eu imi vand caracterul wizz,detalii aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=324730

am folosit sectiunea de reclama a forumului dar aici sunt mai multi playeri care joaca silk si poate sunt interesati :D

BTW imi spune si mie careva daca stie vreun spot in jangan cave unde sa imi duc charele mici sa mi le cresc cu bowerul de 100?Preferabil as vrea un spot la mobi de 92/93+, si prin spot ma refer la faptul ca charele mele sa le pot lasa acolo fara sa stau cu grija ca ar putea fi omorati de mobi

:tiphat:

EDIT: am schimbat siteul pentru ca postasem din greseala pe Mu online

@postul in care vin...ai scris : ~nu are secret answer

cum asa?

Link to comment
Guest StopTheAbuse

koila daca mai fregventezi topicul pls da-mi si mie un PM si spune-mi de unde pot sa iau si eu RSRO :D .. ca vreau un sv cu europeni unde sunt rate la sp mai mari... sau la exp :D vreau sa incerc un warlock :D

Link to comment

baieti am inceput sa ma cam las de sro din cauza unor goldboti wizz de lvl mare

care stau la iesire in Hotan in invizibil si cand vreau sa ies ma omoara mobi aia de 85 de quest

si ca sa stii si tu aia sunt bagati de joymax pt ca sunt foarte multi sunt pe toate serverele si nu e nimeni invizibil acolo :))

Link to comment

Sal..Am nuker de 95 full int spear garment ce ziceti sa il fac s/s pe protector pentru mai mult def? ca pe garment si pe spear nu prea am ce cauta pe la pvp...astept pareri.

@adytsu eu pe la 81 cu un nuker la wings de 78-80 fara prem fara nimic faceam cam 250-300 sp pe ora.

Link to comment

Sal..Am nuker de 95 full int spear garment ce ziceti sa il fac s/s pe protector pentru mai mult def? ca pe garment si pe spear nu prea am ce cauta pe la pvp...astept pareri.

@adytsu eu pe la 81 cu un nuker la wings de 78-80 fara prem fara nimic faceam cam 250-300 sp pe ora.

hmm.. nu e prea putin? o_O

eu cu gap 4 faceam 200-250 sp/h si cand se activa prem faceam 400-500... :| ..

kam putin mi se pare sigur aveai gap 9 ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...