Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

hehe....nice boggus :D

BTW ... un noob care crede ca banii fac totul... aproape full sun cu iteme 100 si +7 bla bla all da sh1t

name : dedo of rome offcourse :)

pwned by....the one and only : Yan ( KS_Larox)

enjoy it :)

frumos frumos :P

dar contra wizz nu are ce face ;;) depinde acum...de exemplu mihai il bate pe ks_larox.ks_larox il bate pe dedo si dedo il bate pe mihai....strans dar in general il bate adica ultima oara stiu ca au facut 3-2 pt dedo :P

Link to comment

Lumineazama ce afacere stii tu ca am facut eu cu sunul te rog.

Si retrageti cuvintele referitoare de la party-ul de farm items. NU stii nu vorbi te rog pe ZZZZ au jucat 2 persoane eu si MASTER (Sleya il stie) dupa care EU am crescut charul Zx4 acolo pana la 90 deci te rog inca odata retrageti cuvintele. Si mai vorbeste cu largareta referitor la sunul vandut de el cu 150E, bani aceea au fost in contul MEU, dar iam dat daca tot zici tu ca iti este scarba de oameni care comenteaza despre turci, nici nu stii cat de mult cat ma abtin sa nu ma desfasor ca Scorio, dar am 3 ani de LM fara o abatere, si vreau sa continui asa pana ma las de forum si de viata de Internaut, se va termina odata si odata.

PS: Daca tot da cu noroi da pana la capat.

Edited by koila
Link to comment

Lumineazama ce afacere stii tu ca am facut eu cu sunul te rog.

Si retrageti cuvintele referitoare de la party-ul de farm items. NU stii nu vorbi te rog pe ZZZZ au jucat 2 persoane eu si MASTER (Sleya il stie) dupa care EU am crescut charul Zx4 acolo pana la 90 deci te rog inca odata retrageti cuvintele. Si mai vorbeste cu largareta referitor la sunul vandut de el cu 150E, bani aceea au fost in contul MEU, dar iam dat daca tot zici tu ca iti este scarba de oameni care comenteaza despre turci, nici nu stii cat de mult cat ma abtin sa nu ma desfasor ca Scorio, dar am 3 ani de LM fara o abatere, si vreau sa continui asa pana ma las de forum si de viata de Internaut, se va termina odata si odata.

PS: Daca tot da cu noroi da pana la capat.

nam dat cu noroi :)) am dat doar cu parerea :P asa cum si u ai dat cu parerea mai devreme..:P

in fine sa inchidem subiectul...

Link to comment

Sal...

Deci dupa imi timp imi apare asta la sb*t dupa vreo 1h de exemplu

[00:57:50] * Connection to Silkroad Server terminated (0)!

[00:57:50] * Clearing active party.

[00:57:50] * Received disconnect. Preparing for relogin.

[00:57:50] * Attack mode stopped

[00:57:52] * Terminating Silkroad client.

[00:57:53] * Cannot autorestart/autologin, because no login info is known or valid.

Stie cineva cum sa o rezolv?

Link to comment

Lumineazama ce afacere stii tu ca am facut eu cu sunul te rog.

Si retrageti cuvintele referitoare de la party-ul de farm items. NU stii nu vorbi te rog pe ZZZZ au jucat 2 persoane eu si MASTER (Sleya il stie) dupa care EU am crescut charul Zx4 acolo pana la 90 deci te rog inca odata retrageti cuvintele. Si mai vorbeste cu largareta referitor la sunul vandut de el cu 150E, bani aceea au fost in contul MEU, dar iam dat daca tot zici tu ca iti este scarba de oameni care comenteaza despre turci, nici nu stii cat de mult cat ma abtin sa nu ma desfasor ca Scorio, dar am 3 ani de LM fara o abatere, si vreau sa continui asa pana ma las de forum si de viata de Internaut, se va termina odata si odata.

PS: Daca tot da cu noroi da pana la capat.

m-am reformat. :)

in legatura cu arma +9 ... e misto , Dar eu zic ca erau mai misto glow-urile de dinainte ......

primul pe pagina :)

Link to comment

copia nu are valoare :) ... chiar nu aveti si voi destula imaginatie sa puneti un nume unic guildei?

Soulthiefs de pe rome :) ce vremuri....bogdan stie :P ...Gerco,Souljacker,KitsuneChan(aka Soapbuble),Atomic_Betty ... aproape ca imi dau lacrimi cand ma gandesc cat de mult ne distram si ce bine ne intelegeam inainte...cate amintiri si cati prieteni pierduti.... :( chiar te inteleg bogdan...

probabil ca o sa vina si randul meu....ziua in care Andana(komi),Anderkooo(andrei),D4rkLady(peng),TheChos3nOn3(kevin),Autumn_Jones(bibi),_Xiulan_(wolfy) si alti cativa se vor lasa de sro...atunci voi renunta si eu...si simt ca se apropie cu repeziciune... :(

BTW...am postat acum ceva timp un video cu rogue/cleric pvp cu sun daggers....KS_Larox ....si-a vandut charul ca sa joace pe glavier :) ...cum se spune prima iubire nu se uita niciodata :))

tare....m-am dus la moobi 94....rezist...dau 1 hit...dar fac mai putina xp ca la moobi de 88-89 :))

acum 2 ani cand m-am apucat de srp guilda asta deja exista si avea acelasi master ca si acum :D:D . :D

Link to comment

@koila hai ca acum am ceva timp sa precizez mai exact ce am vrut sa spun....

1.era vorba ca tu ai ras ca eu am dat 1.7 bil pe 1 bil....sau dupa cum spui tu ai dat cu parerea >.> si eu tiam reprosat treaba cu swordul din ecsro .din cate am inteles de la ciprian sau cum il chema pe acel individ ca ai avut oferta de 150$ si nu lai dat... si ai tot amanat vanzarea sunului pana ai ajuns sal dai la mai putin de jumate de pret ! la asta mam referit...nik altceva ;)

2.mai luat peste picior ca am lv 100. nu stiu cat conteaza levelul dar da acel lv 100 lam cumparat am explicat mai devreme de ce. si acum sa spun cu farming items. am intrat odata in ecsro si largareta mia zis sa facem tradeuri ca sa fac lvl mare la trade sa apara si mai multi thiefi si sa mearga cu mine la farming items...pt ca a fost in acea zi cu tine si cand lam intrebat daca ia cazut ceva a zis ca nu pt ca u ai tot iesit din party cand cadeau items si ai luat necklace 89 si chest garm 90. asta a fost si treaba cu farming items

in rest nu cred k iti pot reprosa ceva pt ca esti un player demn de tot respectul in sro :P dar mai suparat ca "ai dat cu parerea" aiurea si am vrut sati aduc aminte ca nu esti u cel mai sfant dintre sfinti. [in legatura cu suparatul ,vorba vine]

Link to comment

:| offff :))) am pastrat fw :P :D nu a venit nimeni:)))) pur si simplu statem degeaba :)) :> macar iau si eu niste bani asa... aiurea :D

era normal ca nu ne ia nimeni fortressul :)) iar in legatura cu banii nui iei aiurea ii iei ca ai pierdut timpul si ai incercat sa aperi fortressul :P

PS : asteptam pvp movie ! :>

Link to comment

hmm a mai patit cineva treaba asta.. tocmai mam trezit si am descoperit un mesaj la sbot : wrong client version pls update the client and the bot..

eu am mai primit asta...si am luat dc pe toate charele...

hehehe pe srv nou Malazgirt nu au luat turcii FWu l.a luat guilda mea care e internationala, si nu cred ca e vreun turc in ea :-?

stiu ca intrase odata un turc si l.a dat afara masteru cand l.a vazut :))

Link to comment

Sal...

Deci dupa imi timp imi apare asta la sb*t dupa vreo 1h de exemplu

[00:57:50] * Connection to Silkroad Server terminated (0)!

[00:57:50] * Clearing active party.

[00:57:50] * Received disconnect. Preparing for relogin.

[00:57:50] * Attack mode stopped

[00:57:52] * Terminating Silkroad client.

[00:57:53] * Cannot autorestart/autologin, because no login info is known or valid.

Stie cineva cum sa o rezolv?

da din cauza ca N jucatori incearca sa intre simultan in joc pe serverul 30. mai multe informatii gasesti aici :

http://www.rev6.com/AutoLoginBug.txt, sau aici : www.rev6.com al 2lea articol.

Link to comment

@koila hai ca acum am ceva timp sa precizez mai exact ce am vrut sa spun....

1.era vorba ca tu ai ras ca eu am dat 1.7 bil pe 1 bil....sau dupa cum spui tu ai dat cu parerea >.> si eu tiam reprosat treaba cu swordul din ecsro .din cate am inteles de la ciprian sau cum il chema pe acel individ ca ai avut oferta de 150$ si nu lai dat... si ai tot amanat vanzarea sunului pana ai ajuns sal dai la mai putin de jumate de pret ! la asta mam referit...nik altceva ;)

2.mai luat peste picior ca am lv 100. nu stiu cat conteaza levelul dar da acel lv 100 lam cumparat am explicat mai devreme de ce. si acum sa spun cu farming items. am intrat odata in ecsro si largareta mia zis sa facem tradeuri ca sa fac lvl mare la trade sa apara si mai multi thiefi si sa mearga cu mine la farming items...pt ca a fost in acea zi cu tine si cand lam intrebat daca ia cazut ceva a zis ca nu pt ca u ai tot iesit din party cand cadeau items si ai luat necklace 89 si chest garm 90. asta a fost si treaba cu farming items

in rest nu cred k iti pot reprosa ceva pt ca esti un player demn de tot respectul in sro :P dar mai suparat ca "ai dat cu parerea" aiurea si am vrut sati aduc aminte ca nu esti u cel mai sfant dintre sfinti. [in legatura cu suparatul ,vorba vine]

hai sa te luminez eu si mai bine.. am avut oferta de 150E pe ea de la tipul care o cumparase pe alu largareta, dar daca tu retii eu ma intelegeam super bine cu 4 persoane din guild. unul dintre ei mia spus o vreau eu dar asteapta sa fac rost de bani, pentru ca mai intai avea de platit facultatea si rata la laptop (era un polonez nu le mai retin numele) dupa 2 sapt in care eu lam astept pe tip , romanul de nationalitate austriaca (acel glavier care a ramas master-ul guildei Evolution) mia zis cat vreau pe arma ca mio cumpara imediat, dar eu am refuzat spunandui ca il astept pe amicul nostru. Ea zi-mi unde am gresit aici? ca am vrut sa fiu om de cuvant si am asteptat un amic sa faca rost de bani? daca eram aceea jigodie si acel om de nimic care a reiesit din postul acela cand te refereai ca eu vb de turci dar nu ma vad pe mine, Largareta (180E) si inca vreo 2 tipi de pe linkmania ar fi plas dupa bani acum.

Si daca eu am fost ala care lam dat pe largareta afara din PT cand farmam items, iti zic eu ca in 2012 vine sfarsitul, avand in vedere ce legatura stransa aveam eu personal cu el, vezi ca tipul e din Bucuresti, dute vb fata in fata cu el sa vezi. si lam dat pe 80$ din care ciprian sia luat jumatate, dece si-ar fi luat el jumatate? statea el cu orele in fata pc-ului sa faca arme +7 ? nu doar pentru ca iam promis.

Si observ ca tu o tii pe a ta cu rasul ca ai dat 1.7b pe 1b, dar sta e problema ta sincer.

PS: duh scuze de postul dublu. :banghead:

Link to comment

eu am mai primit asta...si am luat dc pe toate charele...

hehehe pe srv nou Malazgirt nu au luat turcii FWu l.a luat guilda mea care e internationala, si nu cred ca e vreun turc in ea :-?

stiu ca intrase odata un turc si l.a dat afara masteru cand l.a vazut :))

Sunt destui turci in guilda aia :) pana si masteru e turc Shybe ,Xardas oriqm a fost un war pe cinste ,apropo suntem si guilda noastra in uniune cu voi (50% romani) --> EvolutioN :tiphat:

Link to comment
Guest StopTheAbuse

Sunt destui turci in guilda aia :) pana si masteru e turc Shybe ,Xardas oriqm a fost un war pe cinste ,apropo suntem si guilda noastra in uniune cu voi (50% romani) --> EvolutioN :tiphat:

marfa nume plagiat =).... Stie careva sa editeze PVP movies? :D am si eu cateva inregistrari :P dar nush sa le edited bine... daca ma poate ajuta careva dau o bere :D ID: hegrenade
Link to comment

marfa nume plagiat =).... Stie careva sa editeze PVP movies? :D am si eu cateva inregistrari :P dar nush sa le edited bine... daca ma poate ajuta careva dau o bere :D ID: hegrenade

vb pe mes de film

ON:felicitari pt drop etc etc noi ieri la fortres nu prea ma facut mai nimica am fost doar de fun sa ne distram omorandui pe aia :)) nu am atacat nici o poarta

Link to comment

Sunt destui turci in guilda aia :) pana si masteru e turc Shybe ,Xardas oriqm a fost un war pe cinste ,apropo suntem si guilda noastra in uniune cu voi (50% romani) --> EvolutioN :tiphat:

eu am inteles de la el ca e din norway sau ceva de genul dar in niciun caz turc...oricum poate e ca tine dar de cand sunt in guildul ala nu am vazut altceva decat engleza pe guild chat :-?
Link to comment

lol de la 10 dimi am lasat sa intre si nu vrea,se poate sa se fi blocat?imi apare aia ca requesting ./.. din 20 in 20 secs dar nush,chiar asa; nu am mai intrat in sro din septembrie si acuma vreau sa intru si sa si bag silver pre ca nu vreau juma de zi sa incerce sa intre :D voi ce mai faceti,cu parere de rau vad ca tot se trezesc iara 2-3 care sa se certe pe forum daily dar hey asa sunt romanii

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...