Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

hehe^^ lvl 92 pe rouge

@tzuyoshi.. decat sa stai sa comentezi aiurea facand posturi de genul celui de mai sus nu crezi ca mai bine iti gasesti ceva interesant de facut? si ziceai ca noi suntem no liferi..

Prietene, te simti bine? Nu cumva ma confunzi? Am jucat jocul asta si inca il mai joc din cand in cand. Nu cred ca am facut pe nimeni no-lifer atata timp cat mi`am dedicat totul, dar TOTUL jocurilor. Sper sa ajung undeva.

Edit:

OMFG, nu imi lua reply`ul in considerare. Ai 13 ani for God's sake.

Link to comment

it failed +7 :))) dar nu a disparut ...doar dura reduce...NPC-ed it :D

anyways....in noaptea asta lvl 91 pe wizz :D

BTW ...supgold.com este un site foarte rapid si de incredere....am cumparat 700 mil pe EOS pentru un prieten....am vorbit cu ei si in 30 min am primit goldul :)

Link to comment

primul meu +6 ^^

http://img257.imageshack.us/img257/9805/sro2009112521020715.jpg

gz... mai are lucky 1 times... +7...gogogogogo !! :D BTW am dat si yo la +7 la shieldu ala de pvp si a dat faild :(.. a ajuns la 89% dura reduce :)) :crazy: ... l-am spart si mi-a dat 1 steady :P

Link to comment

it failed +7 :))) dar nu a disparut ...doar dura reduce...NPC-ed it :D

anyways....in noaptea asta lvl 91 pe wizz :D

BTW ...supgold.com este un site foarte rapid si de incredere....am cumparat 700 mil pe EOS pentru un prieten....am vorbit cu ei si in 30 min am primit goldul :)

nust dc presimt ca la 11D o sa joci cu wizzul :))

si eu atunci cand miam transferat 1.7 bil d epe pheonix pe rome tot prin ei am transferat si miau oferit mai mult decat toti...thepowerlevel imi spuneau ca imi dau 800 mil...altii 850 si supgold mia dat 1bil :D in 10 minute am facut afacerea..

Link to comment

nust dc presimt ca la 11D o sa joci cu wizzul :))

si eu atunci cand miam transferat 1.7 bil d epe pheonix pe rome tot prin ei am transferat si miau oferit mai mult decat toti...thepowerlevel imi spuneau ca imi dau 800 mil...altii 850 si supgold mia dat 1bil :D in 10 minute am facut afacerea..

ce ma 1.7b pentru 1b? nu faceam afacerea daca nu imi dadeau cel putin 1.3 pentru ca rome este destul de vechi si stocur de gold au dar pheonix este mult mai nou.. oricum..

butez pe isro .. joc de mana pe Rsro :)) asa de fun

Link to comment
Guest StopTheAbuse

ce ma 1.7b pentru 1b? nu faceam afacerea daca nu imi dadeau cel putin 1.3 pentru ca rome este destul de vechi si stocur de gold au dar pheonix este mult mai nou.. oricum..

butez pe isro .. joc de mana pe Rsro :)) asa de fun

ce drq e ala ma Rsro? :|

BTW: 5 iteme failed la +6 azi :) am avut ceva noroc... s-au dus 150m in 2 minute :) 4 au disparut si unu a dat failed

Link to comment

ce ma 1.7b pentru 1b? nu faceam afacerea daca nu imi dadeau cel putin 1.3 pentru ca rome este destul de vechi si stocur de gold au dar pheonix este mult mai nou.. oricum..

butez pe isro .. joc de mana pe Rsro :)) asa de fun

pe pheonix e cel mai ieftin gold dintre toate servereloe si e un cacat de server....maxim 50 playeri lv 100 activi....dintre care 48 sunt turci :| si am preferat sal dau pt 1bil decat sa ramana pe pheonix ;)

@Sleya gzz pt level...la mai multe :P

EDIT : app koila nu ma invata u pe mine de afaceri ca am vaz ce afaceri faci tu...[exemplu:sun swordul de pe ecsro]

EDIT 2 : si inca o chestie.dupa cum stim cu totii 300 mil inseamna mai nik in silk daca te gandesti un pic la alchemy...si app 300 mil fac in 2 zile daca vreau ;)

Link to comment

Imi vine sa mor

am luat drop cu arcasul 64+4 daggere si am dat + fara sa ma uit daca a dat sau a dat failed

http://img268.imageshack.us/img268/5874/sro2009112609224837.jpg

daca ma uitam inainte de ultimul + eram un om fericit :)

EDIT : intre timp ,x1 tiger girl pe arcas :)

http://img697.imageshack.us/img697/9214/sro2009112609200944.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...