Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

:dance: :dance: :banana2: :banana2: :peace::peace::peace::peace: primul meu +6 :D ieee

http://img337.imageshack.us/i/sro2009112314252331.jpg/ http://g.imageshack.us/img337/sro2009112314252331.jpg/1/

recunosc am trisat umpic de i-am pus un lucky stone dar macar am acum un shield pt pvp foarte frumos :D

Link to comment

nu ai auzit de sarcasm ma? logic ca astept sa dea aia mai mult aia mi a zis 9 mil si am zis nu azi mi a oferit 9.5 si ramane sa ma gandesc daca sa il dau sau nu bani aia i fac in 1 luna de munca dar ma gandesc daca il vand pe urma o sa imi fi e dor de prieteni...

de multe ori cand vb cu sleya pe mess zicea ca isi vinde charu si nu a facut-o :) pt ca e greu sa lasi prieteni care ti faci

In ziua de azi nu mai exista prieteni nici in real life. "Prietenii" din joc, sunt doar o sursa de comunicare. Nimic altceva.

Ma rog, daca voi chiar ii considerati prieteni, atunci nu vinde contul.

Numai bine.

Link to comment

In ziua de azi nu mai exista prieteni nici in real life. "Prietenii" din joc, sunt doar o sursa de comunicare. Nimic altceva.

Ma rog, daca voi chiar ii considerati prieteni, atunci nu vinde contul.

Numai bine.

da....eu unul ii consider prieteni pentru ca...cu majoritatea celor care locuiesc in Romania m-am intalnit,am baut o bere,am tras o betie,am facut un gratar si inca tin legatura cu ei si de fiecare data cand ajung la mare,la munte sau in orasul din care e vreunul din ei....le fac o vizita,bem o bere etc....

si da...eu unul ii consider prieteni si pe cei care nu ii cunosc in real life,cei virtuali sa le zic asa...pentru ca mi-au fost alaturi atunci cand am avut nevoie si prieteni din viata reala mi-au intors spatele,fie ca a fost vorba de un simplu sfat,fie ca a fost vorba de bani cu imprumut :)

da traian....te tin minte....esti nepotul lui komi :P

gz tuturor pentru reusite

@koila...pai pe server 30 incerc...dar pzd masii....

@ady ....go to 90....gap 9 si farmeaza la moobs 88 sau 89...eu asa am farmat pe Sleya...la lvl mai mare e calareala pe spoturi

anyways...de aseara de cand am facut lvl up si pana acum...nu am reusit sa iau staff-ul de pe staller....dar am facut 35% :D ...presimt ca drumul spre 100 cu wizzul este unul rapid

Link to comment

hmm mai are cineva problema asta cu reconnectu de la sbot?

de obicei cand iau dc pe un char care nu are premium si astepata sa se poarneasca clientu imi zice waiting for handle si nu apare clientu pana nu dau hide la cel care exzista deja.. si alta chestie and cand mia intrat si imi baga el datele zice . tryinga again in a moment si tot asa dar la client nu misca nimic ..

ahh si gz sleya pt up^^ si eu fac destul de repede cu ice al meu dar ma cam enerveaza ca mor de multe ori.. de obicei dau 1 sau 2 hit la mobs numa ca de fiecare data cand apare un giant raman aproape fara hp..

de ex acuma in 21 de hrs am murit de 15 ori si am facut 19.47 %

Link to comment

hmm mai are cineva problema asta cu reconnectu de la sbot?

de obicei cand iau dc pe un char care nu are premium si astepata sa se poarneasca clientu imi zice waiting for handle si nu apare clientu pana nu dau hide la cel care exzista deja.. si alta chestie and cand mia intrat si imi baga el datele zice . tryinga again in a moment si tot asa dar la client nu misca nimic ..

ahh si gz sleya pt up^^ si eu fac destul de repede cu ice al meu dar ma cam enerveaza ca mor de multe ori.. de obicei dau 1 sau 2 hit la mobs numa ca de fiecare data cand apare un giant raman aproape fara hp..

de ex acuma in 21 de hrs am murit de 15 ori si am facut 19.47 %

foloseste hp grains

Link to comment

Baietzi stiu ca nu are nici o legatura cu silkroad dar ar putea cineva sa ma ajute cu un transfer paypal :-/

ms mult :D

si mai exact pe ce server joci...ca pe isro nu sigur nu esti

in fine mam gandit ca poate vreti sa stiti ca razboy e scamer

ma scameuit cand aveam lv 50 si imi picase som sword de lv 42

oricine are nickul asta ca e adevaratul ca nu; asta e :D

:tiphat:

Link to comment

C H R I S T M A S event :)) ->va mai amintiti S U M M E R =))

macar sa bage si ei un event de doamne ajuta nu cacaturi deastea ca mam saturat de scrolls si de grains >.>

app ANDIY frumos "last msg" =)) cine tea suparat? :>

stie cnv la 11D o sa existe macar sosuri ?

Link to comment

macar sa bage si ei un event de doamne ajuta nu cacaturi deastea ca mam saturat de scrolls si de grains >.>

app ANDIY frumos "last msg" =)) cine tea suparat? :>

stie cnv la 11D o sa existe macar sosuri ?

=)) m-am enervat cu un scammer din ala care iti tot da exchange prin town =)) :violent: :-j

Link to comment

Probabil peste alti 4 ani voi mai prinde un sun .... dar 100% nu va fi staff

De vanzare nu e deocamdata ... deja suntem 3 calare pe acest staff : eu, un vechi prieten de-al meu si apoi iar eu cu charul mic (wizz+bard). Si chiar nu stiu cat ar valora asemenea staff, pentru ca am vazut doar unul pana acum pe xian si era pe un player, nicidecum de vanzare. Dar, dupa ce voi trece de level 94 cu ambele caractere, il voi vinde la licitatie :beer:

Va multumesc tuturor si va doresc sa va pice zilnic asa ceva. E un eveniment pot spune unic (poate nu voi mai vedea un drop sun cat timp voi juca silkroad) :tiphat:

Link to comment

bai eu ma las de meserie ...nu ma mai joc

am frigideru plin da pea afara :(( sunt cel mai noob dintre noobi

regele noobilor care sau inventat pe planeta asta

cum ma sa crezi ca ai luat spira +0 ai puso pe fereastra de alchmey dai doua plusuri unu succes altu fail si dupa sa vezi ca nu mai e itemu si te uiti dupa in dreapta jos si vezi +7 si distroy

aveam doua spira in inv unu +6 unu +0 am crezu ca lam luat pe cel +0 sa fac +

beat nu sunt

nedormmit sunt de 24 de ore

am mancat bine

e clar sunt noob

gata ma retrag nu mai postez va urmaresc din umbru....nu aveti ce sa invatati de la un noob ca mine

:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:

de nervi am cumparato sami revin la; revedere link mania

Link to comment

crissssssss :D gratz chiar este ceva unic...eu nici sos nu mai stiu cum arata... 3 ani.....Sleya (lvl 100) ,Sleya_ (lvl 94),D4rkSnow (lvl 90) si alte char mai mici pana in 60...si nici un sox drop...tin minte ca doar pe alex4mafiotu am avut....primul meu char...sos si som drops sub lvl 35

sa il stapanesti sanatos !!!!!

salam chill down bro...se mai intampla....si mie mi s-a intamplat :) don't give up so easy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...