Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Update Preview - Legend IV Plus Hotan Fortress

- Silkroad?s third fortress is coming!

[update Contents]

- New Hotan Fortress

- New Fortress War System

- New premium item : Storage expansion item & Glacial Avatar

- Winter Event

* For more information will be available on November 24th of 2009 on an official Silkroad website.

stie cineva cum ar arata acel Glacial Avatar? :P.. deci ht FW vine mai devreme :D

daca se mai completeaza azi o pagina... JUR ca mai posteaza unu asta :crybaby:

E foarte trist aici se strang pagini peste pagini cu aceleasi Informatii.

Link to comment

nu dar ai primit mail si tu ?cu update :-??

Doar cei cu email verification au primit acest mail, si daca aveau bifata optiunea de a primi informatii de la JM

E facut public pe facebook de catre tipul care se ocupa de web eventul SRO de pe facebook, marti vor baga pe site informatii suplimentare, pe undeva pe la mijlocul lui decembrie vom avea HT FW.

Link to comment

mama cat ma enerveaza chestia cu [...] in loc de nume (ma refer la ultimul updata ) dk cumparati ceva in loc de gold scrie ... si k sa vezi ce e acolo scris duci mouse-ul pe el si apare numele .... si chestia cu blue-urile scrise si pe cate 2 randuri :| idioata idee au si astea ... ma gandesc k astea cand fac cate un updata nu verifica si ei sa vada cum se vede style-ul .... idioti rau aaa si chestia cu chat information din dreapta jos =)) park am fi arabi incepe de la dreapta spre stanga =))))))

Link to comment

Am gasit si eu o metoda noua de alchemie....Deci inainte sa dai + spargi un item si apoi dai + la mine merge am facut 3 iteme +4 nu am incercat +5 dar cred ca ar merge si +5.....

e veche... am facut +6 si +7 cu ea dar ca sa ai sanse mai mari sparge 2 iteme innainte de a da +5 in sus

Link to comment
Guest mocaboss

salutare all are cineva de vanzare x-bow de 90-92 la vreo 60-70 euro ??? :happy1: add pe mess mocaboss@yahoo.com miam vandut aseara wizz la 100 euro :( deci daca are cineva add

Link to comment

ma dracula vad ca esti pe xian ... mi-am tras si eu un glavier de 97 pe acolo ... care e treaba cu romanii ??? cum merg lucrurile pe xian???

toti sau lasat nu ai de ce sa joci pe xian :P ...glumesc

esti binevenit in guildul dracul

eu am iesit cu salam din chemicalcrew si ma duc in dracula

asta nu mau dat afara si nici nu eram in vreun conflict cu masteru ..chiar mam inteles bine

:tiphat:

edit : mocaboss ala se cheama rogue .... iar acesta poate sa fie dagger sau(si) crossbow....oricare ar fi din variante tot rogue ramane :P

bluman foarte bine faci ....dar fi pe faza ca de pasti sau la sfarsitul anului scolar va da drumul la d11

Link to comment

toti sau lasat nu ai de ce sa joci pe xian :P ...glumesc

esti binevenit in guildul dracul

eu am iesit cu salam din chemicalcrew si ma duc in dracula

asta nu mau dat afara si nici nu eram in vreun conflict cu masteru ..chiar mam inteles bine

:tiphat:

edit : mocaboss ala se cheama rogue .... iar acesta poate sa fie dagger sau(si) crossbow....oricare ar fi din variante tot rogue ramane :P

bluman foarte bine faci ....dar fi pe faza ca de pasti sau la sfarsitul anului scolar va da drumul la d11

dar de martie ce spui? :)) eu zic ca in martie o sa fie 11D cel mai sigur.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...