Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ca sa iti raspund la itnrebare florine_love

sro 2 cum il denumesti tu nu cred ca va aparea foarte curand deoarece ei au planuri cel putin pana la jumatea lui 2010 daca citesti cu atentie pe siteul oficial .Nu intru in amanunte .

Inseamna ca in silk chiar daca multi se leaga de turci observ ca joymaxu ia ales pe ei primii ..pentru acest update... multi ar putea spune da... ia ales ca sa scape celelalte servere de turci .

Probabil ca joymaxulu primeste cea mai mare suma de bani de la turci de ia ales pe ei primii :> .

BRAVO BLU))))CA DE OBICEI......

normal ca ia ales pentru ca paypal-ul nu este valabil in turcia si ei au 2 variante sau chiar mai multe de incarcare a silk-ului, e ca si cum joymaxul ar face cardul prepay in romania, si ai sa vezi ca toti isi vor cumpara, in momentul de fata e mai dificil, iti treb paypal unii stiu altii nu stiu sa-l foloseasca asta e motivul pentru care au fost alesi primii.

PS : eXorT ala e id-ul meu de la charul de lvl 100, deci nu am glumit

Link to comment

normal ca ia ales pentru ca paypal-ul nu este valabil in turcia si ei au 2 variante sau chiar mai multe de incarcare a silk-ului, e ca si cum joymaxul ar face cardul prepay in romania, si ai sa vezi ca toti isi vor cumpara, in momentul de fata e mai dificil, iti treb paypal unii stiu altii nu stiu sa-l foloseasca asta e motivul pentru care au fost alesi primii.

PS : eXorT ala e id-ul meu de la charul de lvl 100, deci nu am glumit

Respectele mele.

Si eu am renuntat acum o saptamana. Chiar nu are rost. Joc Aion pe un server privat cu xp 1x. Nu sunt turci, nu sunt copii prosti si este o comunitate super okey.

Insa, am vazut ca ziceai ceva zilele trecute de un emulator de sro pt pvp`uri in retea. Pt asa ceva m`as arunca. Imi poti lasa un link pe pm?!

Link to comment

mdeah ...eu unul nu as juca sro pe un server doar pentru romani sau pentru o mica parte a europei...international e mai bine...intalnesti si tu oameni diferiti...

anyways.... Sleya(lvl 100 bower) been hacked :)

id: sleyabest

pw: yasulanjini

pk...have fun...do what you want...ca nu pot schimba pw...

EDIT : btw....tocmai ieri activasem premium plus :))

Link to comment

mdeah ...eu unul nu as juca sro pe un server doar pentru romani sau pentru o mica parte a europei...international e mai bine...intalnesti si tu oameni diferiti...

anyways.... Sleya(lvl 100 bower) been hacked :)

id: sleyabest

pw: -----

pk...have fun...do what you want...ca nu pot schimba pw...

EDIT : btw....tocmai ieri activasem premium plus :))

editeaza ma :| si schimba parola :|

Link to comment

duh....chil peeps....was a joke...nu sunt hacked...si id si pw sunt la misto....cititi si voi pw pe silabe...vedeti ce iese :))

uite...ca sa va calmati....best player on rome server in action :D ....rogue/cleric 100FF with sun daggers Yan rocks....a ajuns sa isi vanda charul pentru ca lumea refuza sa faca pvp cu el :))

Link to comment

http://www.joymax.com/silkroad/silkroad_fr...y/EventMain.asp

la ultimele randuri : TurkRoad :blink:

gata astia nu mai au bun simt, pentru romania cum se va numi? SpagaRoad? imposibil

gata ma lasa de sro imi dau conturile free astia chiar nu mai au bun simt.

da de ce nu posteaza si ei ca tot omu pe pagina oficiala la silkroad :( asta e racism

misto filmuletul sleya

dar se schimba treaba cand se jjoaca cu bless spell nu mai intra kd asa usor

inca nu stiu ce build ar putea sal bata...dar in orice caz daca lar bate cineva ar fi 100% euro char

Link to comment

era la noi pe server seduction warlock/cleric rupea la pvp ;) erau unii full sun si nu ii faceau fata

dupa parerea mea warlock/cleric e char de amuzament...sau mai exact de enervat oameni. cand vrei sa razi de cnv faci rost de un warlock/cleric si aia e...pt ca nu misca absolut nimic in fata lui. stun division stun impotent sleep ce skilluri mai are el pe acolo...si intrun final offering..iar adversarul nu apuca sa miste aproape deloc

Link to comment

koila tu crezi ca romanii nu incarca pentru ca nu au o metoda mai simpla de plata?

Multi nu incarca pentru ca nu au bani crede-ma.

Nu am chef sa fac un raport intre salariu unui roman care joaca silk si al unuia din strainate, deci asa un minim de silk ajunge la 40 $ pe luna ,un premium gold (dar fara plus nu faci nimica)+pet+bot(s-bot.)

Aproximativ 120 lei dar daca pui prem + vine 150lei si nustiu ce sa zic ideea este ca 150 lei pe luna pentru mine inseamna ceva.

Poate cand voi fi si eu la salariu meu voi primi 150 de lei mai altfel.

Link to comment

un warlock/cleric merge,e foarte tare dar daca nu ai un caracter cu care sa te farmezi la lvl mic macar 200k sp mai incolo o sa te chinui rau

era vb stict de pvp adica de level 100 :P ca fiecare cum ajunge pana acolo e treaba lui :P

oricum cu warlockul faci repede level manual..cu botul e mai greu dar manual se face mult mai rpd.

Link to comment

apropo va puteti imagina cum arata <<raiul turcilor >> acel malazgirt

pe global chat -PLS 10k Jng stable come

scam-uri la greu)

te pot contrazice putin...am cunoscut turci de treaba ...vreo 3 si miau spus ca turcii intre ei nu se fura ;) decat pe altii e vorba de religie si alte prostii :P deci mai bine c aia bagat pe toti pe un server...corect ar fi sa faca vreo 5-10 servere de turci si sa-i banneze de pe serverele europene

Link to comment

apropo va puteti imagina cum arata <<raiul turcilor >> acel malazgirt

pe global chat -PLS 10k Jng stable come

scam-uri la greu)

Te pot contrazice , eu si cativa romani ne-am apucat pe srvu nou si pot spune ca e aceeasi atmosfera ca si pe celelalte servere..... :tiphat:

Link to comment

duh....chil peeps....was a joke...nu sunt hacked...si id si pw sunt la misto....cititi si voi pw pe silabe...vedeti ce iese :))

uite...ca sa va calmati....best player on rome server in action :D ....rogue/cleric 100FF with sun daggers Yan rocks....a ajuns sa isi vanda charul pentru ca lumea refuza sa faca pvp cu el :))

wow Rupe Rogul asta tot tot

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...