Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

cam slabut ... chiar dk ai gap 9 180k e cam slabut:P eu la 98 cu arc vai ceapa lui dau cam 210-220 k si nu am +7 ci +3 si nu am devil:P

nu vreau sa incep scandal dar tu gandesti ce zici ?

1 glavier

2 nu are gap 9

3 inafara de gowst spear series la glavier toate skilurile dau de 2 ori asa ca aia a fost 1 din lovituri a 2-a a fost si ea in jur la 90 k

bla bla bla

http://img52.imageshack.us/i/sro2009111019172657.jpg/

edit scuzati rezolutia da la cat mie de bulit calculatorul.... se explica :))

Link to comment

Tu sa fii banat, eu unul voi fi de acord ca TzuYoshi sa fie banat atunci cand IceMan sau alt moderator su admin de pe linkmania va posta aici si va spune ca TzuYoshi tia "aflat" parola, eu am primit msg private de la el dar cu linkul direct catre forum nu ca tine cu linkul direct catre megaupload.

Dc sa fie banaT?:)

Ca asa vrea Cel mai important?:)

Nu sunt dovezi destul de clare:)

Parerea mea

TzuYoshi sa nu fie banat:)

Sper ca nam deranjat pe nimeni cu postu meu

Link to comment

hmm... pvp n-am facut cu el. dar la thiefing ma face.. bineinteles ca are honor buffs, cleric buffs si dmg/defence scrolls, pry ratio blabla...

pai normal,da si mie full honor buffs,cleric buffs,silk scrolls dmg/def,dodging scrolls,int/str, si ocazional warrior buffs si ma bat cu jumate de server :))

incearca sa faci pvp cu el...ca mihai m-a dezamagit si-a cam luat-o la pvp cu tot cu sun staff :P

gratz Dr4q_Sti3 pentru farm :D

Link to comment
Guest Imperatrix

pai normal,da si mie full honor buffs,cleric buffs,silk scrolls dmg/def,dodging scrolls,int/str, si ocazional warrior buffs si ma bat cu jumate de server :))

incearca sa faci pvp cu el...ca mihai m-a dezamagit si-a cam luat-o la pvp cu tot cu sun staff :P

am set slab... e +5/+6 dar parantezele sunt slabute.. oricum de d10 nu-mi mai pasa sincer.. astept cu nerabdare d11.. atunci o sa am 3 chare de 100+ in care nu o sa investesc, o sa-mi produca gold in schimb.

wizard/bard, rogue/cleric, archer(fostul blader:D)

Link to comment

incearca sa faci pvp cu el...ca mihai m-a dezamagit si-a cam luat-o la pvp cu tot cu sun staff :P

parerea mea e ca wizzul nu e facut pt pvp...

bun la job, bun la unici, bun la FW...dar 1 vs 1 dak nu omoara din 2 3 hit-uri sio ia...

-app vreau si eu ceva sfaturi pt build la un hybrid spear...cat str cat int? ce skilluri? daca se poate si cu justificari ar fi perfect xD dupa parerea mea ash opta pt cold light heuksal dar totusi mai astept pareri...si ca str.int 1.8 xD

Link to comment

parerea mea e ca wizzul nu e facut pt pvp...

bun la job, bun la unici, bun la FW...dar 1 vs 1 dak nu omoara din 2 3 hit-uri sio ia...

daca esti tard normal ca pvp nu e de tine...nici chiar daca ai blader FF si full sun

daca ai minte si stii sa joci silkroad cat de cat te descurci cu wizzul la pvp...chiar dai clasa daca stii sa il folosesti

exemple as putea sa dau....pe anna....aka Saraesa,sau pe Admond...old owner aka yan...dupa parerea mea cei mai buni wizz care au existat pe rome :) sau chiar si pe romanasul nostru de pe Gaia....BrutalAng3l :) stiu ca e destul de bun si stie sa joace

@Bogdan....si eu astept 11D...dar nu te mai gandi ca faci gold cu char alea...11D=party play....nu poti juca solo...decat in party de 8...si cand te teleportezi in cave room trebuie sa fie tot party la pc sa se tele...altfel....ciuciu grind...din cate stiu eu :P

eu la 11 D o sa am 3 chars 100 :bower,wizz/cleric si....rogue/cleric sau rogue/warrior.....inca nu m-am hotarat...atunci cand o sa vina 11D...le fac lvl 105 si vad pe care ma axez ;))

Link to comment
Guest Imperatrix

http://img24.imageshack.us/img24/1193/sro2009092115134563.jpg

Dmg si Hp PE BOWER

Just 2m sp :blink:

Cum ar fi Cipsuri Cu SILKROAD :)) :yum: ?

lol @ chat :)))

da alex.. urmeaza sa vedem :)

Link to comment

in legatura cu ECSRO gasesti mai multe informatii pe : ecsro.net sau ecsro.eu nu aici , nu stiu cati mai joaca ECSRO.

Eu vorbeam despre isro numa ii spuneam ca si pe ecsro si pe sjsro am aceasi problema nu din cauza ca nu mi-am luat update :)

in legatura cu ECSRO gasesti mai multe informatii pe : ecsro.net sau ecsro.eu nu aici , nu stiu cati mai joaca ECSRO.

Niki tu nai inteles care imi e prblm?:)

Eo zikeam ca nuh merge sa intru pe niki un srv:)

Adika la niki un client numi apare startu:P

Deki vas fi recunoscator daka mati ajuta:)

Eo joc isro:)

Link to comment

Eu vorbeam despre isro numa ii spuneam ca si pe ecsro si pe sjsro am aceasi problema nu din cauza ca nu mi-am luat update :)

Niki tu nai inteles care imi e prblm?:)

Eo zikeam ca nuh merge sa intru pe niki un srv:)

Adika la niki un client numi apare startu:P

Deki vas fi recunoscator daka mati ajuta:)

Eo joc isro:)

imi cer scuze dar programul de, decriptat heroglife nu imi mai functioneaza. Revin cand va functiona.

cand intru pe server va arat realizare de astazi cu 10 elx si 1 piatra de agility 35% :right: (and no premium just suit whit 4% lucky + faild sistem )

Link to comment

acum un an si ceva un tip sa imprietenit cu unu din stafull de la GNGWC si cand mai stateau de vb pe msn ii zicea cu aproximatie datele la care vor avea loc update-urile (cel cu bandit fortress parca a fost de craciun sau ceva de genul) pacat ca el a renuntat la SRO din cauza bolii de care suferea. :|

Si inca ceva pe ce data ziceau ei ca dau drumul la update-ul cu turkish? pe 20 noiembrie? adica intro vineri? :blink:

Oricum cand o sa vedeti ca incep astia sa vand SUNURI in prostie, update-ul e pe aproape :P

Edited by koila
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...