Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Ma la wizzu meu de 55 vreau sa ii fac hainele cu + ... pana la cat merge? si la staful de 52 pana la cat merge + si cum se face? daca stie careva help!

+255 e maxim parca dar nu am vazut pe nimeni cu arma mai mare de +15

deci daca reusesti un +5 te ai scos da pentru lvl 55 eu zic ca merg si hainele de npc inca

Link to comment

+255 e maxim parca dar nu am vazut pe nimeni cu arma mai mare de +15

deci daca reusesti un +5 te ai scos da pentru lvl 55 eu zic ca merg si hainele de npc inca

Am facut +2 la arma si +2 la haine ... +1 la accesorii... si mai am de lucrat dar nuj cat duce ca am facut cu lucky powder ala sau cum se numeste:) ca asa simplu imi era frica sa nu pierd elixirele degeaba:( ca am mai pierdut vreo 20 la alte charuri...

Cat de curand imi pun si eu premium si alte chestii pe el:X e prea trb sa te joci cu premium:D

Link to comment

Am facut +2 la arma si +2 la haine ... +1 la accesorii... si mai am de lucrat dar nuj cat duce ca am facut cu lucky powder ala sau cum se numeste:) ca asa simplu imi era frica sa nu pierd elixirele degeaba:( ca am mai pierdut vreo 20 la alte charuri...

Cat de curand imi pun si eu premium si alte chestii pe el:X e prea trb sa te joci cu premium:D

Puteai sa faci macar +3 la arma si +3 la haine

Link to comment

dendecs daca folosesti xl pots de la lvl asta inseamna ca stai f bine cu banii......

nu prea stau bine...dar nu am ce face daca iau dalea mai mici nu prea imi ajung:| ... si mi-a dat si eroare versiunea testing de la sroking:| off :(

am stricat si staful am vrut sa-l fac +3 si :(( acum e normal de npc :(((((((

App: cum e faza cu goldbot? imi zice si mie cineva? ms:)

Link to comment
Guest Imperatrix

Salut baieti... sunt Bogdan. am revenit :)

In primul rand forbidden.. scuze pentru treaba asta dar nu am mai rezistat. in fine. scorio a fost pus la punct asa ca stau cuminte de acum.

si ca sa nu fiu off topic, am facut si eu lvl up pe warrior :)

http://img35.imageshack.us/img35/2029/sro2009110521205437.jpg

Link to comment

nu prea stau bine...dar nu am ce face daca iau dalea mai mici nu prea imi ajung:| ... si mi-a dat si eroare versiunea testing de la sroking:| off :(

am stricat si staful am vrut sa-l fac +3 si :(( acum e normal de npc :(((((((

App: cum e faza cu goldbot? imi zice si mie cineva? ms:)

Doamne, tu te vaiti ca-ti da failed la +3... Aia nu e nimic frate! +3 e ca un nimic (metaforic vorbind). GOLDBOT=CHAR CU 10 LVL MAI MARE CA MOBII UNDE BATE NON-STOP CU UN BOT BUN.

Link to comment

Salut baieti... sunt Bogdan. am revenit :)

In primul rand forbidden.. scuze pentru treaba asta dar nu am mai rezistat. in fine. scorio a fost pus la punct asa ca stau cuminte de acum.

si ca sa nu fiu off topic, am facut si eu lvl up pe warrior :)

http://img35.imageshack.us/img35/2029/sro2009110521205437.jpg

gz.... bro

ms pt ajutor :D:D:D

Link to comment

Salut baieti... sunt Bogdan. am revenit :)

In primul rand forbidden.. scuze pentru treaba asta dar nu am mai rezistat. in fine. scorio a fost pus la punct asa ca stau cuminte de acum.

si ca sa nu fiu off topic, am facut si eu lvl up pe warrior :)

http://img35.imageshack.us/img35/2029/sro2009110521205437.jpg

haha la fel sunt si preturile la 100m de gold pe aege 3.86E

gz for lvl

Link to comment
Guest Imperatrix

nu ai str 6 pe poate itemele de ai asa mik hp ??

mai am de lucrat la set.. da n-am timp.. acum cu "vacanta" asta de o saptamana :D sper sa rezolv toate probleme.. off carantina asta :)) :P

Link to comment

@alexxx70 tot legit??

daca da te felicit, daca nu, te felicit. oricum meriti respect ca esti printre singurii care inca mai au placerea de a juca de mana (sau de a fi jucat de mana foarte mult)

...multumesc The Dash dar am jucat manual numai pana la 84...de acolo am inceput cu bot ca am venit in Anglia sa muncesc nu sa joc SilkRoadOnline asa ca nu am timp personal decat 4 ore pe zi din care 2 doar pt calculator in zilele lucratoare, in rest somn, munca si timpul petrecut pe drumul dintre astea 2, dar cu toate astea nu am putut sa ma dezlipesc de SRO desi de 5 ani si ceva de cand joc acest joc am mai jucat si alte MMORPG-uri dar ma intorc la SRO de fiecare data, ata ete :P

Salut baieti... sunt Bogdan. am revenit

si ca sa nu fiu off topic, am facut si eu lvl up pe warrior

...felicitari Bogdane pt lvl...

...multumesc forbidden pt "curatenie", ce liniste si ce posturi frumoase se fac acum, mai mare dragul...hai certaretilor facetiva alte conturi si injuratima ca sunt un prost , bou etc (hai curaj, limba romana poate avea uneori o coloratura destul de stufoasa si exotica) ca tin cu forbidden...faceti ce doriti oricum nu va raspund...dar mie personal imi place linistea...

Indiferent cu ce ati gresit sau ce ati facut bine eu va spun la toti acelasi lucru :

RESPEC"ALL

:tiphat:

Link to comment

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc deschizi fisierul host cu notepad si bagi asta la sfarsit :

121.128.133.30 gwgt1.joymax.com

121.128.133.30 gwgt2.joymax.com

121.128.133.30 gwgt3.joymax.com

121.128.133.30 gwgt4.joymax.com

121.128.133.30 gwgt5.joymax.com

121.128.133.30 gwgt6.joymax.com

121.128.133.30 gwgt7.joymax.com

mersi

Cate sp trebuie pentru un wizz-cleric FF in 100?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...